Zmenšenie prsníkov

Gubka

Cufka sa mi páči, že krv a mlieko, aj ja tak o sebe vravím, tiež som riadna ženská, tak mi aj prsia prispôsobili mojej postave. Mám pocit, že sú ku mne teraz také akurát. A lekár sa ma na veľkosť pýtal aj na konzultácii, ale len tak okrajovo. Presne sme sa dohodli až pred opkou...

delinka

Samozrejme, že chcem aj zmenšiť, aj modeláciu...Len keby sa to cez tú poisťovňu podarilo...Ale aj ked nie,nejako by sa na to zohnalo...(aspoň dúfam)

Cufka

Delinka, treba ist pozriet, podebatovat...ja som bola v tej TT a predtym som citala recenzie na toho doktora, neboli bohvieake...a poviem ti ze odchadzala som s tym istym dojmom...ale neberiem si to nejako osobne, ja ocenujem hlavne nech vie co robi a nech sa sprava profesionalne, nemusi ma drzat za ruku a tak...trochu mi neodpovedal na otazky co som sa pytala ale zrejme to nepovazoval za podstatne kedze mi povedal ze on mi ten zakrok neurobi...A ty chces len modelovat Delinka? Lebo pises len o modelacii...ja chcem zmensit aj modelovat. A este k tomu doktorovi, potom som bola u Dr. Gubu a poviem ti mala som super pocit z neho, zo sestricky, z celeho miesta, uz sa neviem dockat, aj zajtra by ma mohli rezat :o)

delinka

Cufka, si myslím že oni aj poradia, že čo by ti pristalo....Veruže na druhý týždeň mám volnejšie, tak by som čosi pobehala aj osobne... Len neviem, či si mám znova vybavovať aj ortopéda...uvidím ako sa mi bude chcieť.

Cufka

Delinka, kedze ja som postava "krv a mlieko" o par deci naviac, tak ja moc mensie ani nemozem mat...takze predpokladam D-E...mensie by som nechcela lebo v porovnani s mojou postavou by som vyzerala hrozne. Ale ja teda dufam ze do februara este nieco dam dole. A v podstate sa ma ziadny doktor nepytal na aku velkost chcem ist, to bude asi az potom pred opkou. Aspon sa na to spytam teda.

delinka

Cufka to si viem predstaviť, ako sa tešíš.....
Ináč toto mi dnes poslali z TT Dobry den.
Pred operaciou je potrebna konzultacia, kde sa dozviete vsetko podrobne. Kompletna cena modelacie prsnikov je cca 1600,-eur. zakroky vykonavame aj na splatky cez homecredit bez navysenia. Objednat na konzul. sa mozete aj na 0908 72 763, 033 5515151. Tesime sa na Vasu navstevu.

Cufka

Delinka, ja mam 85G-H, a v TT mi doktor povedal ze tam mi to neurobia lebo ze to bude velky zasah. A vraj v ziadnom sukromnom zariadeni mi to neurobia. Lenze ja do statnej nemocnice nechcem ist tak som bola este vyskusat Ustav lekarskej kozmetiky v BA a idem tam k dr. Gubovi na buduci rok vo februari. Inak som bola teraz behat a cely cas som myslela na to ako sa mi bude behat bez tych melonov poskakujucich mi pred ocami :o)) uz sa na to TESIIIIIIIIIIIIIM!!!!