Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zmenšenie prsníkov

Cufka

Delinka, kedze ja som postava "krv a mlieko" o par deci naviac, tak ja moc mensie ani nemozem mat...takze predpokladam D-E...mensie by som nechcela lebo v porovnani s mojou postavou by som vyzerala hrozne. Ale ja teda dufam ze do februara este nieco dam dole. A v podstate sa ma ziadny doktor nepytal na aku velkost chcem ist, to bude asi az potom pred opkou. Aspon sa na to spytam teda.

delinka

Cufka to si viem predstaviť, ako sa tešíš.....
Ináč toto mi dnes poslali z TT Dobry den.
Pred operaciou je potrebna konzultacia, kde sa dozviete vsetko podrobne. Kompletna cena modelacie prsnikov je cca 1600,-eur. zakroky vykonavame aj na splatky cez homecredit bez navysenia. Objednat na konzul. sa mozete aj na 0908 72 763, 033 5515151. Tesime sa na Vasu navstevu.

Cufka

Delinka, ja mam 85G-H, a v TT mi doktor povedal ze tam mi to neurobia lebo ze to bude velky zasah. A vraj v ziadnom sukromnom zariadeni mi to neurobia. Lenze ja do statnej nemocnice nechcem ist tak som bola este vyskusat Ustav lekarskej kozmetiky v BA a idem tam k dr. Gubovi na buduci rok vo februari. Inak som bola teraz behat a cely cas som myslela na to ako sa mi bude behat bez tych melonov poskakujucich mi pred ocami :o)) uz sa na to TESIIIIIIIIIIIIIM!!!!

Gubka

Delinka neviem, či sa tam dá aj na splátky. Ja som sa tam na to ani nepýtala, peniažky som si požičala , operáciu vyplatila celú a splácam splátky osobe,od ktorej mam peniažky. Pôvodne som mala aj vybavenú pôžičku z banky, aj tak sa dá, ale nakoniec som peniažy zohnala inde, tak mesačne splácam. Tiež som nemala takú sumu,ale stálo to za to. Neľutujem, Nitra je fakt super. Ale skús sa tam spýtať, je to Avelane clinic.

Gubka

Cufka ja som tiež premýšľala nad TT, aj som píslala mail, tiež som chcela na splátky, ale neodpísali mi.Tak som myšlienku na TT úplne vypustila a hľadala som ďalej a našla som Nitru. A veru neľutujem, som nadmieru spokojná , vrelo odporúčam.Tak sa drž. Už sa teším, keď sa zaradíš medzi nás, čo máme už po tom.

Gubka

Ahojte baby.Tak som bola na kontrole, všetko je OK, hojí sa to ako má, musím však ešte dodržiavať kľud.o týždeň zas, ale už mi bolo sľúbené, že dostanem len náplaste s ktorými sa budem môcť aj sprchovať, takže super, lebo takto je to otrava, umývať sa ako na farme :0)))
Inak bolesti už mám minimálne, cítim sa super, tak sa vytešujem.Inak kúpila som si novú podprsenku-veľ. 90B, super takú športovú,je to bomba, keď si konečne na seba niečo zoženiem ... jupííí....
Ešte ju samozrejme nenosím, mala som ju na sebe len pár hodín,kým mi uschla tá kompresná, lebo už som ju fakt musela oprať.
gina333 tak to ije super, že to schválenie je už oficiálne, tak šup šup šup dohodnúť termín a smelo do toho.Teším sa s tebou.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zmenšenie prsníkov - Fórum - ZDRAVIE.sk