Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zmenšenie prsníkov

Cufka

Delinka, ja som bola na konzultaciu v TT Euroclinic lebo oni robia aj na splatky ale moju velkost nechceli robit. Skus tam ak nebyvas daleko. O inych zariadeniach neviem lebo ja som z trnavskeho kraja.

delinka

Ahojte... Mám taký istý problém.... mám 30 a veľkosť F a miestami G... Bola som aj v MT a tam stále posielali po papiere do VSZP...tak teraz neviem čo robiť alebo na koho sa obrátiť

gina333

Tak ahojte všetky! ááá...je to tu. Už mi volali z nemocnice, že dostali súhlas z poisťovne na preplatenie mojej operácie.
Mám si prísť dohodnúť termín a ostatné veci budúci týždeň.
Tak predsa som sa dočkala,
zdá sa, že je to možné vybaviť. Treba sa o to pokúsiť v každom prípade,nie je čo stratiť. No super,toto by som mala za sebou, teraz už len vybrať dobre operatéra,lebo potom je už tá ďalšia etapa na ňom :D
Ako tak sledujem, tak najbližšie idem asi ja pod nôž...

Kostička

Dievčatá, ženy, všetky s našim "veľkým problémom", tiež som šťastná, že som objavila túto stránku,pretože do vtedy som bola na všetko sama a aj keď som niekomu povedala o operácii, každý len:veď si zdravá, buď spokojná, nevymýšľaj. Teraz zbieram pozitívnu energiu od vás všetkých, naštartovali ste ma a rozhodla som sa pre operáciu, aj keď mi to možno nepreplatia...Uvidíme. A mám aj veľkú podporu môjho manžela a mojej mamy. Dozvedela som sa tu veľa informácií, ako čo vybaviť. Veľká vďaka!!

Cufka

Gina333, Gubka a dalsie dievcata, ja som velmi rada ze som vas objavila na tomto fore.....rozpravala som sa s jednou kolegynou ktora ma podobny problem ale planuje este dalsie dieta... ale bola velmi prekvapena kolko zien ma takyto "problem"...mna napriklad nastartovala moja kamaratka ktora si dala zvacsit prsia :o) Takisto moj manzel ma velmi podporuje...syna nemam len dcera ale ta je este mala :o) dakujem za podporu aj vam vsetkym!

gina333

Gubka ahoj,teším sa, že sa máš dobre, zdá sa mi to až neuveriteľné,fakt. Veľmi ti to prajem, lebo si viem predstaviť ako si si "užila"
pred operáciou. Ja by som to už tiež chcela mať za sebou,
moja nálada je teraz pod psa,čakám a čakám a odpoveď zatiaľ žiadna. Vo VšZP som zisťovala ako to stojí.Pred týždňom mi povedali,že podpísali súhlas.Zatiaľ ale
do nemocnice neprišla oficiálne žiadna odpoveď. Dnes som tam volala, lebo ma to hnevá.Neviem sa zariadiť, lebo aj prácu aj ostatné veci si potrebujem naplánovať. Chcela som ísť v tomto jesennom období október-november. Ja na operáciu pôjdem,aj keď by mi to poisťovňa nepreplatila.O prachy sa mi tak ani nejedná,ale skôr o princíp.
Sama dlhé roky pracujem v zdravotníctve,odvádzam poriadne prachy do štátnej kasy, vrátane odvodov do poisťovní a ak mi zdravie dovolí, tak to bude tak aj naďalej.S lekármi som opakovane konzultovala moje rozhodnutie ísť na takúto operáciu a jednoznačne ma v tom podporili.Samozrejme je to podložené vyšetreniami.
Chcem športovať, aj športujem, ale priveľké a ťažké prsia ma obmedzujú a bolesti chrbtice mám stále.
Takže tak som. A mimochodom aj ja mám už veľkého 25r syna,zatiaľ nie je mojim rozhodnutím celkom nadšený, ale to skôr má o mňa strach.
Manžel najprv neveril, že to myslím vážne, teraz ma už podporuje. A aj som mu prezradila, že si píšem s fajn kočkami, čo riešia ten istý problém a mnohé to už majú úspešne za sebou.
Toto je ozaj skvelé, lebo vy ste skvelé, čo ste tu na fóre. Dík a pa.

Cufka

Gubka, super dakujem velmi za podporu. No ved oni termin ani skor nemali a keby aj tak teraz pred vianocami by som neisla ze ano. Bude treba aj poupratovat trochu :o))

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.