Zmenšenie prsníkov

Kostička

Dievčatá, ženy, všetky s našim "veľkým problémom", tiež som šťastná, že som objavila túto stránku,pretože do vtedy som bola na všetko sama a aj keď som niekomu povedala o operácii, každý len:veď si zdravá, buď spokojná, nevymýšľaj. Teraz zbieram pozitívnu energiu od vás všetkých, naštartovali ste ma a rozhodla som sa pre operáciu, aj keď mi to možno nepreplatia...Uvidíme. A mám aj veľkú podporu môjho manžela a mojej mamy. Dozvedela som sa tu veľa informácií, ako čo vybaviť. Veľká vďaka!!

Cufka

Gina333, Gubka a dalsie dievcata, ja som velmi rada ze som vas objavila na tomto fore.....rozpravala som sa s jednou kolegynou ktora ma podobny problem ale planuje este dalsie dieta... ale bola velmi prekvapena kolko zien ma takyto "problem"...mna napriklad nastartovala moja kamaratka ktora si dala zvacsit prsia :o) Takisto moj manzel ma velmi podporuje...syna nemam len dcera ale ta je este mala :o) dakujem za podporu aj vam vsetkym!

gina333

Gubka ahoj,teším sa, že sa máš dobre, zdá sa mi to až neuveriteľné,fakt. Veľmi ti to prajem, lebo si viem predstaviť ako si si "užila"
pred operáciou. Ja by som to už tiež chcela mať za sebou,
moja nálada je teraz pod psa,čakám a čakám a odpoveď zatiaľ žiadna. Vo VšZP som zisťovala ako to stojí.Pred týždňom mi povedali,že podpísali súhlas.Zatiaľ ale
do nemocnice neprišla oficiálne žiadna odpoveď. Dnes som tam volala, lebo ma to hnevá.Neviem sa zariadiť, lebo aj prácu aj ostatné veci si potrebujem naplánovať. Chcela som ísť v tomto jesennom období október-november. Ja na operáciu pôjdem,aj keď by mi to poisťovňa nepreplatila.O prachy sa mi tak ani nejedná,ale skôr o princíp.
Sama dlhé roky pracujem v zdravotníctve,odvádzam poriadne prachy do štátnej kasy, vrátane odvodov do poisťovní a ak mi zdravie dovolí, tak to bude tak aj naďalej.S lekármi som opakovane konzultovala moje rozhodnutie ísť na takúto operáciu a jednoznačne ma v tom podporili.Samozrejme je to podložené vyšetreniami.
Chcem športovať, aj športujem, ale priveľké a ťažké prsia ma obmedzujú a bolesti chrbtice mám stále.
Takže tak som. A mimochodom aj ja mám už veľkého 25r syna,zatiaľ nie je mojim rozhodnutím celkom nadšený, ale to skôr má o mňa strach.
Manžel najprv neveril, že to myslím vážne, teraz ma už podporuje. A aj som mu prezradila, že si píšem s fajn kočkami, čo riešia ten istý problém a mnohé to už majú úspešne za sebou.
Toto je ozaj skvelé, lebo vy ste skvelé, čo ste tu na fóre. Dík a pa.

Cufka

Gubka, super dakujem velmi za podporu. No ved oni termin ani skor nemali a keby aj tak teraz pred vianocami by som neisla ze ano. Bude treba aj poupratovat trochu :o))

Gubka

Gina333 ahoj. V prvom ti chcem poďakovať za povzbudivé slová a držanie palcov, si super. A ty máš kedy termín? Ideš cez poisťovňu a čakáš na vyjadrenie? Ja som na tieto všetky vybavovačky nemala nervy ani čas.A myslím, že by mi to aj tak nepreplatili, tak som si požičala a išla som súkromne. Veď to pomaly splatím. Vôbec neľutujem, aj dnes som si ich videla a som strašne spokojná. Tak sa drž a vyzbroj sa trpezlivosťou. Maj sa pekne, ešte sa ozvem, v stredu idem na kontrolu, tak uvidím, čo mi lekár povie. Pa pa.

Gubka

Cufka tak to je super. Nemusíš mať vôbec žiadne obavy, ja som si dala termín tiež až tak 2,5 mesiaca po konzultácii, lebo som to nechcela v lete, tie horúčavy by to komplikovali, tak som sa tomu radšej vyhla. Držím palce a fakt, žiadny strach, ja som obavy mala len trošku až tesne večer pred opkou, potom ma to úplne prešlo a už to bolo v pohode. Dnes si ma dokonca tak trochu obzeral môj 17 ročný syn a vraví " mama už teraz to vyzerá super, ako ti stoja nie ako pred tým, prsa až na bruchu".... Ha ha ha. No som sa veru aj zasmiala, tie deti naše vedia "zabiť"....
Tak sa drž a žiadny strach, február je tu co by dup ... Pa pa

Cufka

Ahojte, tak podavam hlasenie....17.2.2014 som objednana k dr. Gubovi do Ustavu lekarskej kozmetiky. Zacinam mat obavy, ked uz je to taketo realne.

Kostička

Ahojte dievčatá,tak som bola včera u ortopéda a mal voľno, skoro ma porazilo. Dobrý začiatok vybavovania... Gubka, si super, že sa nám ozývaš, stále ma nakopneš a pozitívne naladíš. Pekne sa zotavuj, občas daj vedieť, ako sa máš. Stále to tu sledujem, kto čo píše.

Gubka

Ahojte babulky. Tak som 4. den po opke, cítim sa skvelo, bolesti ustupujú stále viac. Dnes som už nevydržala a nakukla som na tie svoje nové prsíčka. Vyzerajú naozaj super, ani som nečakala, že to tak super dopadne, nakoľko som mala dosť výraznú asimetriu a teraz sú takmer úplne rovnaké, bez rozdielu a to sú ešte fakt čerstvé, takže si musia sadnúť. Som fakt rada, že som sa k tomu po rokoch konečne odhodlala,ľutujem len to, že som sa nerozhýbala už skôr.Ubíja ma len jediná vec, spanie na chrbte, to je z toho celého najhoršie, ale vydržím to.tak sa mi tu kočky držte,ešte raz vám všetkým ďakujem za povzbudenie a ja držím palce všetkým vám , ktoré to ešte len čaká. Majte sa a ešte sa ozvem.... Pa pa....