Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zmenšenie prsníkov

Cufka

som v dovere ale v podstate je mi to jedno...nejednalo sa mi o to aby mi to preplatili len mi to odporucil..vlastne doktor zacal sam s tym ani som sa ho nepytala...len som si pozerala tych dvoch doktorov len neviem najst nejake referencie na nich...zrejme pojdem do NR aj do BA na konzultaciu a uvidim co mi povedia....

Cufka

este som zabudla dodat...pytal sa ma ci mam zdravotne problemy..po pravde nemam... ale on hovoril ze v tomto pripade su zname bolesti chrbtice a takisto zaparenie pod prsami a tym padom je to hradene poistovnou v statnom zariadeni, tak by som mala vraj vyskusat statnu nemocnicu.

Cufka

mam 85G-H a dost take ako sa povie "az na kolenach" :o)) on hovoril ze ten zakrok pri tejto velkosti vyzaduje hospitalizaciu, tak zrejme sa tomu chalan rozumie...ale ako som spominala, vraj by mi to ani neodporucil

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zmenšenie prsníkov - Fórum - ZDRAVIE.sk