Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zmenšenie prsníkov

gina333

Zuzyinka, videla si na TA3
reláciu s Milošom Bubánom
o liečbe- zmenšenia prsníkov?
Bol tam hosť MUDr.Guba.
Ak si to nevidela,dá sa to pozrieť z archívu TA3 21.4.2013
Ja som to objavila len náhodou
pred pár dňami.

gina333

Ahojte, tak ako sa máte ???
Bola som trošku preč,ale neprestala som byť aj tu - na diaľku aspoň. Elkei, hovor, tak ako sa máš, ako si nažívaš"po novom"??? Už si si na seba zvykla - aj v zrkadle? Ranky sa pomaly hoja, zachvíľu máš aj kontrolu v BB,nie?
Všetko ma zaujíma,fakt.Stále si predstavujem, aké to už musí byť teraz fajn.

A ozaj, ešte som sa chcela spýtať, či si žiadosť do VšZP dávala v BB alebo tam kde bývaš.Kto vlastne rozhodol,či preplatiť alebo nepreplatiť OP. Dík a pekné
zotavovanie ..

elkei

A zabudla som,ze ma operovali v nemocnici, na stranke nemocnice v BB mate aj cennik a aj informacie, na konzultaciu sa nemusite objednat, napr dr. Ulianko robi v utorky ambulanciu, prides a zapises sa, alebo sa mozes objednat na hodinu tusim,ze za 15E.

elkei

Nedozvedela som sa preco mi nepreplatili,len na papieri svieti nesuhlasi a aj ortoped neurologicka sa divili,ked diagnozy su na to.Mohla som si podat odvolenie,ale zas cakat a myslim,ze raz ked povedali nie,tak si to nerozmyslia.Dost na to sklamalo,clovek plati odvody a pod a raz ked nieco potrebuje,tak sa neda,skoda reci,ale ze vsade su reklamy ako pomahaju a preplacaju vykony,pomocky a bla bla.
Stalo ma to 1400 eur,vdaka mojej banke:-)
A mam sa dobre,nejako sa to nezmenilo,modriny si potieram,nech sa skor vstrebu a obzeram sa v zrkadle:-)

zuziynka-pear

elkei, to verím, poznám ten pocit s plavkami :/ o podprsenkách ani nehovorím...ty už budeš môcť byť aj na ostro ;) to je super, žiadna hanba niiiič...jááááj dufam, že sa aj ja dočkám tolkej radosti :))
a ked ti to nepreplatila poisťovňa, si sa aj dozvedela, že prečo?? a ak chceš povedať, kolko ťa to vyšlo bez posťovne? to ťa robili v nemocnici alebo v súkromnej?
a už sa môžeš hybať lepšie? cítiš, že to je den čo den menej bolestivé?

elkei

Ja som si nahovarala,ze brucho neni az take hrozne, ked som bola pred operaciou....bolo ,,vacsie" a tym, ze mam uzky pas, tak som sem tam vyzerala ako jednoliata gulka,ked som sa hrbila a vypulila ho :) A urcite sa mi bude teraz lepsie sportovat ako predtym a konecne sa nebudem hanbit ist do plaviek, lepsie povedane,ze sa nebudem hanbit za vrchny diel, hihi

zuziynka-pear

jááj baby to sa tak dobre číta :))) tento týždeň sa objednám na konzultáciu asi aj ja už :)
Elkei prajem skoré uzdravenie :)
a s tým bruchom čo ste rozoberali, mám podobné myšlienky, od pôrodu sa dávam dokopy už asi 3roky a ešte stále to neni to čo to bolo pred, ale tak už mi to je asi aj jedno..uvidím či to potom nepojde lahšie kedže teraz si nevidím na brucho cez prsia a zdá sa mi jake ho mám malé :D :D :D
teším sa, že sa tu dá písať tak otvorene a určite mi to dodáva aj odvahu ísť do toho čo raz viac..tak sem pekne dalej píšte ako pokračujete ako vám je a ja sa pridám tiež :))

gina333

Tak veru, to brucho,aj ja som na to myslela,čo s ním potom:D
Určite je dobré schudnúť pred Op ako sa len dá, a potom to udržať a vylepšiť cvičením, čo bude isto oveľa radostnejšie "bez záťaže". A hematomy sa zahoja, už to bude každý deň len lepšie.
Júúúj,či ti je už dobre!!!
/teším sa ako keby som to už ja mala za sebou,až sa musím na sebe smiať/

elkei

Veru doma je doma darmo:-)Ja som chcela B a nenamietal:-) Nakoniec,ze mi urobil vacsie B,ale tak planujem po zotaveni sa dat do formy,tak verim v tie B.Vsak mam teraz takee velke brucho,ach jaj,sa to opticky presunulo:-)
A priznam sa,ze nikdy som sa nevedela trafit do svojej velkosti,ale tak tabulkove nejake D-E.No citila som ze to niesom ja a o zdravotnych problemoch ani nehovorim.
Ja som tiez mala velky strach co a ako,ako budem fungovat,citit sa a vsetko a to som z fachu zdravotnickeho:-)Ale sestricky su zlate,porozpravali skusenosti a ozaj sa to da zvladnut.
No musim povedat,ze uz viem preco dr vravel,ze budu vyzerat hrozne hrozne a mal pravdu ako keby ma niekto zmlatil,zrazil buldozer,heh,chce to cas.

gina333

Ďakujem elkei, normálne ma to nakoplo,keď vidím ako to zvládaš.Ja už na to myslím celý deň,dnes som znova bola na masáž , lebo tie bolesti chrbta sú niekedy hnusné,veď to nemusím ani hovoriť. Budúci týždeň asi skočím na konzultáciu, nech sa to už rozbehne aj u mňa. Pravdupovediac mňa vždy odrádzal strach z bolestí po OP, neviem prečo sa toho bojím.No a neviem si ešte predstaviť ako budem vypadať
s malými p. po toľkých rokoch. Teraz som tak asi 80G pri výške 162 cm.Mnohým sa to zdá sexi, ale mňa to otravuje.Moja predstava je asi tak D. Ale to sa zrejme dohodnem s lekárom, predpokladám, že mi poradí čo vyhovuje k mojej postave. A ty si to mala ako?/ ak to môžeš povedať ../ Teraz
si už asi doma,určite sa tešíš ešte viac.
Drž sa pekne, a budem rada, ked sa ozveš.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zmenšenie prsníkov - Fórum - ZDRAVIE.sk