Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zmenšenie prsníkov

gina333

Ďakujem elkei, normálne ma to nakoplo,keď vidím ako to zvládaš.Ja už na to myslím celý deň,dnes som znova bola na masáž , lebo tie bolesti chrbta sú niekedy hnusné,veď to nemusím ani hovoriť. Budúci týždeň asi skočím na konzultáciu, nech sa to už rozbehne aj u mňa. Pravdupovediac mňa vždy odrádzal strach z bolestí po OP, neviem prečo sa toho bojím.No a neviem si ešte predstaviť ako budem vypadať
s malými p. po toľkých rokoch. Teraz som tak asi 80G pri výške 162 cm.Mnohým sa to zdá sexi, ale mňa to otravuje.Moja predstava je asi tak D. Ale to sa zrejme dohodnem s lekárom, predpokladám, že mi poradí čo vyhovuje k mojej postave. A ty si to mala ako?/ ak to môžeš povedať ../ Teraz
si už asi doma,určite sa tešíš ešte viac.
Drž sa pekne, a budem rada, ked sa ozveš.

elkei

Ahojte a dakujem:-)Dnes mi vytiahnu hadicky,urobia prevaz a poslu domov,uz mi je aj dlho:-)Mne BB odporucila moja gynekologicka,tak som sla na konzultaciu a tam ma nasmerovali na dr Ulianka a moc som to neriesila,aj ked potom som mala obavy lebo som o nom nic na nete nenasla,bola u nho jedna odtialto a bola spokojna,mily doktor a aj celkom fesak,hihi.Sestricky vraveli,ze je sikovny a robi pekne.
Po operacii som lezala a spala a ku veceru,ked uz pritlacilo,som skusala na wc,mala som sily na misu na stolicke:-)Druhy den som uz vstala a pomaly fungovala.Cakala som nejake hrozne bolesti,ale neboli(zalezi aky mate prah bolesti),aj rukami som v ramci moznosti hybala normalne.Ak som citila,sestricky mi dali infuziu od bolesti.
Pre mna osobne bolo najhorsie to lezanie na chrbte, hrozne som z toho dolamana.Tak drzim palce:-)

gina333

Ahoj Elkei, taká som rada že si sa ozvala!!! A že sa máš tak v pohode len chvíľu po opke, tak to som vyvalená. A teším sa. Sledovala som toto fórum občas, v poslednej dobe viac,takže tvoj deň 6.6. som
neprehliadla. Ty si ozvala s takým optimizmom, že by som najradšej vyštartovala aj ja hneď zajtra. A neviem či to aj neurobím :D
A musíš stále ležať, alebo môžeš vstať a ísť aspoň na WC? Napíš nám všetko čo sa s tebou deje.
A lekára si si vyberala, alebo to tak prišlo?Ja som tiež počula,že dr.Ulianko je dobrý na tieto veci. A prednosta Lehotský-nevieš ako? Do BB by som aj ja chcela ísť.Plánujem koncom leta. Tak nech sa ti všetko krásne hojí, a ozvi sa nám,
čakáme!!!

elkei

Ahojte,ja uz mam po zakroku.Este som v nemocnici v BB a operoval ma dr. Ulianko,vsetci su tu strasne zlati a starostlivi.Ja som isla na konzultaciu a mi povedali ake papiere treba,tak som zacala vybavovat.Tiez som to riesila cez poistovnu,ale nepreplatili mi.Ja som k ziadosti mala prilozene odporucanie od ortopeda,neurologa,gynekologicky,mamologa a obvodnej doktorky plus USG prsnikov.Treba skusit,vy hadam budete mat stastie:-).Aj ked som si zaplatila,nic nelutujem,citim sa lahsia,ako keby mi 10 kg vzali a aj krajsia,aj ked som este obviazana a z kazdej strany hadicku(redon):-)Trosku to zaboli,pichne,stipne,ale da sa to.Jedina nevyhoda je,ze musis byt na chrbte:-)

zuziynka-pear

ako pozerám tak všetky tu majú skúsenosti z Ban. Bystrice a z ba nikto :(
napíš mená lekárov, medzi ktorými sa rozhoduješ alebo resp., kt. sú v BB konkrétne v zmenšovaní tí naj naj...
na rehabilitácii som nebola nikdy..he tak to budem mať trochu asi zložité..
a ty si chceš dať tiež zmenšiť? z koľko na koľko ak možeš prezradiť :)
a ku akým odborným plánuješ ísť?

gina333

Zuziynka , obidve moje známe boli v Ban.Bystrici,cez poisťovňu to mali preplatené celé. Už sú 2-3 roky po OP,všetko vyšlo dobre.
Myslím,že treba požiadať,rozhoduje o tom revízny lekár poisťovne na základe nálezov odbor.lekárov. Výhodu majú ženy,ktoré majú deti a kojili.Nevadí,že si bola dávno u neurologa,hlavné že sa to dá zdokumentovať, a ak si bola na rehabilitácii, o tom sú záznamy tiež u lekára aj v poisťovni.Teraz akurát poznám ďalšiu,čo je v štádiu vybavovania papierov, ja tak isto.Pokiaľ viem,tak plne hradená OP cez poisťovňu sa robí len v štátnych, resp. fakultných nemocniciach.
Zisťujem si lekárov,neviem sa rozhodnúť,nebola som na konzultácii u žiadneho.V BB chcú najprv vybavené papiere.

zuziynka-pear

Dakujem gina, v BA by som si to nechala spraviť, myslela som a pozerala som si dr. Gubu, alebo dr. Minarovjech..noo len ja som bola tak 3x u neurologičky, kt. mi pokaždé dala odporučanie na zmenšenie, ale nikdy som to nezačala riešiť a potom som ostala tehotná, a po asi 4-5r.som konečne samú seba presvedčila :D
ale to som chcela, že neliečila som sa pravidelne, myslíš, že by to mohol byť veľký problém ked to poisť. skúma roky dozadu?
A tvoje známe kde na tom boli?

gina333

A veronika, veľkosť 80 G a k tomu problémy s chrbticou, to by cez poisťovňu mohlo prejsť.
Treba otvorene povedať lekárovi / ortoped,alebo neurolog, že potrebuješ takéto potvrdenie. Ak si nebola, tak sa na neurol.alebo ortop. vyšetrenie pýtaj. Potvrdenie od gynekologa je tiež potrebné, v ťažkých prípadoch
aj psychiatrické-ale to len málokedy je potrebné.

gina333

Ahoj zuzyinka, myslím že je dobre obehať ortopéda alebo neurologa, keď chceš opku cez poisťovňu. Najlešpie, keď máš viac návštev u lekára, aby bolo potvrdené, že máš ťažkosti s chrbticou, bolesti a tak. Poisťovňa si to vyhľadáva spätne do minulosti, či si sa liečila na chrbticu, bolesti hlavy alebo nejaké iné ochorenia, ktoré by mohli byť v súvislosti s nadmernou záťažou veľkých prs. Ak máš známych,alebo chápavých lekárov v blízkosti, tak to urobia aj skôr. Mám také skúsenosti od známych, čo tým prešli. A kde plánuješ ísť na OP?

zuziynka-pear

ahojte kočky, tiež mám problém s veľkými prsiami a už som konečne po dlllhých rokoch odhodlaná sa dať na zmenšenie zo zdravotných dôvodov.. No chcela by som sa spýtať čo je lepšie, ísť najprv na konzultáciu k chirurgovi alebo pobehať odborníkov a potom ísť s papiermi na konzultáciu? Vidím, že niektoré máte už skúsenosti tak píšte aby som v tom mala jasno :)) Už teraz v júny by som to rada začala riešiť..tak uvidím ako dopadnem :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zmenšenie prsníkov - Fórum - ZDRAVIE.sk