Zmenšenie prsníkov

elkei

Ja som si nahovarala,ze brucho neni az take hrozne, ked som bola pred operaciou....bolo ,,vacsie" a tym, ze mam uzky pas, tak som sem tam vyzerala ako jednoliata gulka,ked som sa hrbila a vypulila ho :) A urcite sa mi bude teraz lepsie sportovat ako predtym a konecne sa nebudem hanbit ist do plaviek, lepsie povedane,ze sa nebudem hanbit za vrchny diel, hihi

zuziynka-pear

jááj baby to sa tak dobre číta :))) tento týždeň sa objednám na konzultáciu asi aj ja už :)
Elkei prajem skoré uzdravenie :)
a s tým bruchom čo ste rozoberali, mám podobné myšlienky, od pôrodu sa dávam dokopy už asi 3roky a ešte stále to neni to čo to bolo pred, ale tak už mi to je asi aj jedno..uvidím či to potom nepojde lahšie kedže teraz si nevidím na brucho cez prsia a zdá sa mi jake ho mám malé :D :D :D
teším sa, že sa tu dá písať tak otvorene a určite mi to dodáva aj odvahu ísť do toho čo raz viac..tak sem pekne dalej píšte ako pokračujete ako vám je a ja sa pridám tiež :))

gina333

Tak veru, to brucho,aj ja som na to myslela,čo s ním potom:D
Určite je dobré schudnúť pred Op ako sa len dá, a potom to udržať a vylepšiť cvičením, čo bude isto oveľa radostnejšie "bez záťaže". A hematomy sa zahoja, už to bude každý deň len lepšie.
Júúúj,či ti je už dobre!!!
/teším sa ako keby som to už ja mala za sebou,až sa musím na sebe smiať/

elkei

Veru doma je doma darmo:-)Ja som chcela B a nenamietal:-) Nakoniec,ze mi urobil vacsie B,ale tak planujem po zotaveni sa dat do formy,tak verim v tie B.Vsak mam teraz takee velke brucho,ach jaj,sa to opticky presunulo:-)
A priznam sa,ze nikdy som sa nevedela trafit do svojej velkosti,ale tak tabulkove nejake D-E.No citila som ze to niesom ja a o zdravotnych problemoch ani nehovorim.
Ja som tiez mala velky strach co a ako,ako budem fungovat,citit sa a vsetko a to som z fachu zdravotnickeho:-)Ale sestricky su zlate,porozpravali skusenosti a ozaj sa to da zvladnut.
No musim povedat,ze uz viem preco dr vravel,ze budu vyzerat hrozne hrozne a mal pravdu ako keby ma niekto zmlatil,zrazil buldozer,heh,chce to cas.

gina333

Ďakujem elkei, normálne ma to nakoplo,keď vidím ako to zvládaš.Ja už na to myslím celý deň,dnes som znova bola na masáž , lebo tie bolesti chrbta sú niekedy hnusné,veď to nemusím ani hovoriť. Budúci týždeň asi skočím na konzultáciu, nech sa to už rozbehne aj u mňa. Pravdupovediac mňa vždy odrádzal strach z bolestí po OP, neviem prečo sa toho bojím.No a neviem si ešte predstaviť ako budem vypadať
s malými p. po toľkých rokoch. Teraz som tak asi 80G pri výške 162 cm.Mnohým sa to zdá sexi, ale mňa to otravuje.Moja predstava je asi tak D. Ale to sa zrejme dohodnem s lekárom, predpokladám, že mi poradí čo vyhovuje k mojej postave. A ty si to mala ako?/ ak to môžeš povedať ../ Teraz
si už asi doma,určite sa tešíš ešte viac.
Drž sa pekne, a budem rada, ked sa ozveš.

elkei

Ahojte a dakujem:-)Dnes mi vytiahnu hadicky,urobia prevaz a poslu domov,uz mi je aj dlho:-)Mne BB odporucila moja gynekologicka,tak som sla na konzultaciu a tam ma nasmerovali na dr Ulianka a moc som to neriesila,aj ked potom som mala obavy lebo som o nom nic na nete nenasla,bola u nho jedna odtialto a bola spokojna,mily doktor a aj celkom fesak,hihi.Sestricky vraveli,ze je sikovny a robi pekne.
Po operacii som lezala a spala a ku veceru,ked uz pritlacilo,som skusala na wc,mala som sily na misu na stolicke:-)Druhy den som uz vstala a pomaly fungovala.Cakala som nejake hrozne bolesti,ale neboli(zalezi aky mate prah bolesti),aj rukami som v ramci moznosti hybala normalne.Ak som citila,sestricky mi dali infuziu od bolesti.
Pre mna osobne bolo najhorsie to lezanie na chrbte, hrozne som z toho dolamana.Tak drzim palce:-)

gina333

Ahoj Elkei, taká som rada že si sa ozvala!!! A že sa máš tak v pohode len chvíľu po opke, tak to som vyvalená. A teším sa. Sledovala som toto fórum občas, v poslednej dobe viac,takže tvoj deň 6.6. som
neprehliadla. Ty si ozvala s takým optimizmom, že by som najradšej vyštartovala aj ja hneď zajtra. A neviem či to aj neurobím :D
A musíš stále ležať, alebo môžeš vstať a ísť aspoň na WC? Napíš nám všetko čo sa s tebou deje.
A lekára si si vyberala, alebo to tak prišlo?Ja som tiež počula,že dr.Ulianko je dobrý na tieto veci. A prednosta Lehotský-nevieš ako? Do BB by som aj ja chcela ísť.Plánujem koncom leta. Tak nech sa ti všetko krásne hojí, a ozvi sa nám,
čakáme!!!

elkei

Ahojte,ja uz mam po zakroku.Este som v nemocnici v BB a operoval ma dr. Ulianko,vsetci su tu strasne zlati a starostlivi.Ja som isla na konzultaciu a mi povedali ake papiere treba,tak som zacala vybavovat.Tiez som to riesila cez poistovnu,ale nepreplatili mi.Ja som k ziadosti mala prilozene odporucanie od ortopeda,neurologa,gynekologicky,mamologa a obvodnej doktorky plus USG prsnikov.Treba skusit,vy hadam budete mat stastie:-).Aj ked som si zaplatila,nic nelutujem,citim sa lahsia,ako keby mi 10 kg vzali a aj krajsia,aj ked som este obviazana a z kazdej strany hadicku(redon):-)Trosku to zaboli,pichne,stipne,ale da sa to.Jedina nevyhoda je,ze musis byt na chrbte:-)

zuziynka-pear

ako pozerám tak všetky tu majú skúsenosti z Ban. Bystrice a z ba nikto :(
napíš mená lekárov, medzi ktorými sa rozhoduješ alebo resp., kt. sú v BB konkrétne v zmenšovaní tí naj naj...
na rehabilitácii som nebola nikdy..he tak to budem mať trochu asi zložité..
a ty si chceš dať tiež zmenšiť? z koľko na koľko ak možeš prezradiť :)
a ku akým odborným plánuješ ísť?

gina333

Zuziynka , obidve moje známe boli v Ban.Bystrici,cez poisťovňu to mali preplatené celé. Už sú 2-3 roky po OP,všetko vyšlo dobre.
Myslím,že treba požiadať,rozhoduje o tom revízny lekár poisťovne na základe nálezov odbor.lekárov. Výhodu majú ženy,ktoré majú deti a kojili.Nevadí,že si bola dávno u neurologa,hlavné že sa to dá zdokumentovať, a ak si bola na rehabilitácii, o tom sú záznamy tiež u lekára aj v poisťovni.Teraz akurát poznám ďalšiu,čo je v štádiu vybavovania papierov, ja tak isto.Pokiaľ viem,tak plne hradená OP cez poisťovňu sa robí len v štátnych, resp. fakultných nemocniciach.
Zisťujem si lekárov,neviem sa rozhodnúť,nebola som na konzultácii u žiadneho.V BB chcú najprv vybavené papiere.