Zmenšenie prsníkov

zuziynka-pear

Dakujem gina, v BA by som si to nechala spraviť, myslela som a pozerala som si dr. Gubu, alebo dr. Minarovjech..noo len ja som bola tak 3x u neurologičky, kt. mi pokaždé dala odporučanie na zmenšenie, ale nikdy som to nezačala riešiť a potom som ostala tehotná, a po asi 4-5r.som konečne samú seba presvedčila :D
ale to som chcela, že neliečila som sa pravidelne, myslíš, že by to mohol byť veľký problém ked to poisť. skúma roky dozadu?
A tvoje známe kde na tom boli?

gina333

A veronika, veľkosť 80 G a k tomu problémy s chrbticou, to by cez poisťovňu mohlo prejsť.
Treba otvorene povedať lekárovi / ortoped,alebo neurolog, že potrebuješ takéto potvrdenie. Ak si nebola, tak sa na neurol.alebo ortop. vyšetrenie pýtaj. Potvrdenie od gynekologa je tiež potrebné, v ťažkých prípadoch
aj psychiatrické-ale to len málokedy je potrebné.

gina333

Ahoj zuzyinka, myslím že je dobre obehať ortopéda alebo neurologa, keď chceš opku cez poisťovňu. Najlešpie, keď máš viac návštev u lekára, aby bolo potvrdené, že máš ťažkosti s chrbticou, bolesti a tak. Poisťovňa si to vyhľadáva spätne do minulosti, či si sa liečila na chrbticu, bolesti hlavy alebo nejaké iné ochorenia, ktoré by mohli byť v súvislosti s nadmernou záťažou veľkých prs. Ak máš známych,alebo chápavých lekárov v blízkosti, tak to urobia aj skôr. Mám také skúsenosti od známych, čo tým prešli. A kde plánuješ ísť na OP?

zuziynka-pear

ahojte kočky, tiež mám problém s veľkými prsiami a už som konečne po dlllhých rokoch odhodlaná sa dať na zmenšenie zo zdravotných dôvodov.. No chcela by som sa spýtať čo je lepšie, ísť najprv na konzultáciu k chirurgovi alebo pobehať odborníkov a potom ísť s papiermi na konzultáciu? Vidím, že niektoré máte už skúsenosti tak píšte aby som v tom mala jasno :)) Už teraz v júny by som to rada začala riešiť..tak uvidím ako dopadnem :)

gina333

Ahojte kočky, ja som tu nová a som strašne rada, že je tu takáto správna spoločnosť otvorených báb ochotných sa podeliť so svojimi skúsenosťami a radami tým, čo s problémami "bohatých predností" bojujú. Samozrejme ,že aj ja patrím do tejto skupiny nadmerne obdarených žien. Celé roky-ani nechcem povedať že koľko, riešim dilemu či operovať, či vydržať.
Avšak vidím že mnohé to máte za sebou,a mám dojem, že zatiaľ ani jedna to neoľutovala. Už som taká nažhavená, že o tom premýšľam každý deň, len ma nemá kto nakopnúť. Strašne sa bojím, ale to sa asi dá pochopiť. Bojím sa hlavne bolestí,že vraj je to strašné,hrozné a neviem aké, hlavne 1-2 dni po OP.No a potom aj výsledok je dôležitý.Zatiaľ som videla len pár fotiek na oficiálnych stránkach,ale nikoho konkrétneho.Chcem rozumnú reč a skutočnú pravdu. Prosím,prosím..

elkei

Tazko povedat, ci ti preplatia....ja som mala popisane diagnozy a nepreplatili, nepriamo mi bolo naznacene, ze teraz robi poistovna s tym problemy a jednoducho nepreplacaju,aspon u vseobecky to tak je. Vyskusaj, mozno budes mat stastie, drzim palce :)

veronika1991

dobrý deň,
chcem sa spýtať moje prsia patria tiež ku tým väčším 80G.
Mám problémy s krčnou chrbticou, bola som s tým už aj u lekárky no vždy ma poslala na rehabilitacie, že to am len z toho, že sa nevystieram a malo cvičím. Ja si skôr myslím, že je to mojim poprsím myslíte, že by mi poisťovňa preplatila zákrok??
Ďakujem