Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zmenšenie prsníkov

elkei

Tazko povedat, ci ti preplatia....ja som mala popisane diagnozy a nepreplatili, nepriamo mi bolo naznacene, ze teraz robi poistovna s tym problemy a jednoducho nepreplacaju,aspon u vseobecky to tak je. Vyskusaj, mozno budes mat stastie, drzim palce :)

veronika1991

dobrý deň,
chcem sa spýtať moje prsia patria tiež ku tým väčším 80G.
Mám problémy s krčnou chrbticou, bola som s tým už aj u lekárky no vždy ma poslala na rehabilitacie, že to am len z toho, že sa nevystieram a malo cvičím. Ja si skôr myslím, že je to mojim poprsím myslíte, že by mi poisťovňa preplatila zákrok??
Ďakujem

elkei

Snehulienka,mam na teba este jednu otazocku....pisala si tu,ze ta operovali 17.12 a chcem sa ta spytat,ci si na prijem prisla toho 17.12 do 9:00 alebo den predtym....dakujem

snehuliena

elkei...je mi to ľúto, ale aj napriek tomu sa nevzdávaj a choď na operáciu. ja sa cítim veľmi dobre, zdvihlo mi to sebavedomie a nemusím nosiť ani podprsenku :-)to je skvelý pocit, ktorý som pred tým vôbec nepoznala. Ja to jednoznačne neľutujem, ODPORÚČAM. Elkei držím palce na ceste za cieľom :-)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zmenšenie prsníkov - Fórum - ZDRAVIE.sk