Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zmenšenie prsníkov

snehuliena

v ponelok 17.12. ma operovali. Pustili ma domov stredu a v nedeľu som išla na prevez, potom asi 4x po týždni.1x po mesiaci. a už len o rok v prípade ťažkostí ihneď.

elkei

Tak to mas super...tisko zavidim :-) Dufam,ze do leta sa mi to podari. A po operacii, ked ta pustili domov, ako si chodila na kontroly? Zaujima ma to,lebo som mimo BB

snehuliena

Elkei držim palce :-)Ja už nechodím, na kontrolu idem až o rok. Všetko je v poriadku,mením šatník a teším sa z nových menších prs.

elkei

No ja este cakam na vyjadrenie z poistovne :( 5.3 vypisal doktor ziadost,tak vyckavam, vyckavam a kazdy den rozmyslam ake bude rozhodnutie. Dufam, modlim sa, nech mi to schvalia.

Snehulienka, tebe sa ako dari? Ako pokracuje hojenie? A ako casto si chodis na prevazy?

Marsmeloun

no alusss šetrím šetrím len akosi nepribuda ..... :-( normálne zvažujem aj tu BB este stále .. uplne som z toho zdepkovaná celá ... minule ked mi volali ma aj nalomili normalne .. len ked ta asymetria sa bojím že to nebude pekné a nebudu rovnaké .. a som mlada .. och .... :-( neviem .... ty si spokojná s vysledkom ??? ozaj neposlala by si mi foto pred a po ? tá rana sa zahojila ?? ozaj :D všimlo si to tvoje okolie ?? že si to podstupila ?? :D :)

snehuliena

elkei....ja som išla na oper. do BB ako samoplatca, do dvoch týždňov som dostala termín,ktorý nevyhovoval lebo akurát som mala mať krámy. Operovali ma presne mesiac po konzultácii.Odporúčam a držím palce

elkei

Ja som papiere teraz dovybavovala a davala som odporucanie od ortopeda, neurologa, gynekologicky, obvodnej+ zhodnotenie zdrav. stavu (ake mas ochorenia, vazne urazy a pod., vaha,vyska, BMI, obvod hrudnika, pasa,bokov), aktualne USG prsnikov a vysetrenie u mamologa.A ak budes mat vsetko,tak ti to treba 3x prefotit.Podla mna je najlepsie ak si najprv vybavis papiere a potom pojdes na konzultaciu.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zmenšenie prsníkov - Fórum - ZDRAVIE.sk