Zmenšenie prsníkov

alusss

ahoj. tak mám sa celkom fajn, všetko sa pekne hoji ale na jednom mieste pod prsom mám taku otvorenu ranu... kus to začalo bolieť tak som sa zlakla že sa mi to zapalilo, no posielala som doktorovi fotky a vraj to je ok, že sa to tam zvykne otvoriť, mám to čistiť a prelepovať gázou. tak tak robím no stále to tak isto vyzerá, už hádam aj dva týždne, nebolí to ani nič tak možno sa to pomaličky hojí, doktor písal že to chce trpezlivosť. tak uvidíme. len som celá vyhádzaná z leukoplastu, tak to ma svrbí, už neviem aký si dať, minule som obehala celé mesto aby som našla taký latex free lebo z toho sa mi nič nerobí. prsia už trošku sadaju, ešte su na spodu tvrdé a aj kus modriny su na jednom...sice zatial nemaju ešte taký tvar ako by mali asi mať no časom hádam :) ty ako stojíš? šetríš pekne?

snehuliena

repíkovala som asi 2 týždne a potom som musela masírovať zahojené neotvorené rany nechtíkovou mastičkou až do teraz :-)

snehuliena

ELKEI
ja chodím do BB utorky a cca. hodinu tam vždy strávim čakaním, treba sa zapísať na papier pri dverách a sestra volá pacientov podľa poradia, prednosť majú len čo idú v ten deň na príjem :-)

elkei

Dievcata,co ste boli v BB v nemocnici, chcem sa spytat, ci na konzultacie chodi vela ludi, v utorky a strvtky. Nie som z BB,tak sa pytam,aby som sa vedela zariadit. Papiere od lekarov uz mam vybavene,tak sa uz neviem dockat.Dakujem :-)

alusss

ja pracujem v sklade, potraviny, drogeria a tak. tiež kde tu niečo ťažké sa nájde. ale už sobotu musím ísť, nemám na výber. ak ma to bude bolieť alebo bude nedobre tak potom budem musieť niečo vymyslieť

alusss

ja som počula že v lete to nerobia. a teda ak môžem poradiť tak radšej počkaj, lebo jednak jazvy by nemali byť na slnku takže ani kupať sa neskôr, aj sa to bude horšie hojiť...a mne osobne je v tej podprde teplo aj teraz, sa kus spotím a už ma všetko hryzie. neviem si predstaviť čo by bolo v lete ked to treba nosiť tak dlho. a hlavne že si to nemôžeš sprchovať, len tak okolo hubkou...ale ak by si to stihla na dáky marec možno by sa dalo

Marsmeloun

ja by som chcela ist už pred letom ... aj ked som pocula že na jesen sa to lepsie hojí ... a ako čo pracuješ ak sa možem spýtať ? ja brigadujem v obchode tak to asi bude trvať dlhsie lebo tam sa dvíha ťažké ... ale čo už... sa riadne už teším:D