Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zmenšenie prsníkov

snehuliena

ELKEI
ja chodím do BB utorky a cca. hodinu tam vždy strávim čakaním, treba sa zapísať na papier pri dverách a sestra volá pacientov podľa poradia, prednosť majú len čo idú v ten deň na príjem :-)

elkei

Dievcata,co ste boli v BB v nemocnici, chcem sa spytat, ci na konzultacie chodi vela ludi, v utorky a strvtky. Nie som z BB,tak sa pytam,aby som sa vedela zariadit. Papiere od lekarov uz mam vybavene,tak sa uz neviem dockat.Dakujem :-)

alusss

ja pracujem v sklade, potraviny, drogeria a tak. tiež kde tu niečo ťažké sa nájde. ale už sobotu musím ísť, nemám na výber. ak ma to bude bolieť alebo bude nedobre tak potom budem musieť niečo vymyslieť

alusss

ja som počula že v lete to nerobia. a teda ak môžem poradiť tak radšej počkaj, lebo jednak jazvy by nemali byť na slnku takže ani kupať sa neskôr, aj sa to bude horšie hojiť...a mne osobne je v tej podprde teplo aj teraz, sa kus spotím a už ma všetko hryzie. neviem si predstaviť čo by bolo v lete ked to treba nosiť tak dlho. a hlavne že si to nemôžeš sprchovať, len tak okolo hubkou...ale ak by si to stihla na dáky marec možno by sa dalo

Marsmeloun

ja by som chcela ist už pred letom ... aj ked som pocula že na jesen sa to lepsie hojí ... a ako čo pracuješ ak sa možem spýtať ? ja brigadujem v obchode tak to asi bude trvať dlhsie lebo tam sa dvíha ťažké ... ale čo už... sa riadne už teším:D

alusss

nepýtala som sa...ale piatok už letím späť, sobotu do práce, uvidím ako bude, hádam to bude ok, lebo neviem či sa s nimi ešte dohodnem ak budem musieť byť dlhšie doma. a doktorovi som tiež hovorila že už piatok idem späť a nič nepovedal, mne predtým hovoril ked som mala inu prácu že kludne ked to bude ok a nemám ťažku prácu tak aj po dvoch týždnoch. ja som čakala že to bude horšie ako som tu čítala o bolestiach a tak, ale u každého je to inak, ja som si dala dokopy asi tri tabletky od bolesti, nemala som problém obliecť sa ani nič podobné. som sa zbytočne strachovala. tak držím prsty aby si to došetrila...ved do jeseni máš čas

alusss

môžem poslať foto ale kus neskôr, zatial dosť hrôzostrašne vyzeraju :D ja som tenká...a mne sa zdaju také isté, možno aj väčšie lebo je to taký nezvyk ked som ich mala všade a teraz su pekne hore a pokope :) nie rozliate. ale tak niečo mi z nich zobral, ešte ked sa kus usadia tak bude dobre myslím. a aj ked ostanu väčšie nevadí, aspoň budu rovnako veľké a kus vyššie. a ty ako si na tom? šetríš?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zmenšenie prsníkov - Fórum - ZDRAVIE.sk