Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zmenšenie prsníkov

alusss

dakujem, ja som rada že už to mám za sebou, ale už neviem čo mám robiť, sa nudím doma, von nechcem ešte chodiť a z ležania ma už bolí chrbát...ale musím vydržať :)

snehuliena

vitaj Alusss, v klube zmenšených prs :-) Tak už to máš za sebou, vidiš ani to nebolo až také hrozné, že?? veľa oddychuj a nenaťahuj sa. želám skoré uzdravenie a radosti z nových, krajších prs.

alusss

predtým som nosila 70 F, aj G..uvidím či to bude o niečo menšie teraz. a domov som šla na druhý deň ráno, cesta autom tiež bola v pohode. som sa len zbytočne obávala že to bude bolieť na hrbolcoch ale u mna to bolo fajn.

alusss

tak mne je celkom fajn...ani to nejako extra nebolí, teda skoro vôbec, len mám taký pocit že mám prsia na krku, tak strašne vysoko :D veľmi mi ich nezmenšil lebo som nechcela ten rez popod...ale o niečo menšie vraj sú...aj ked mne sa zdajú aj tak dosť mega...ale aspoň sú rovnako veľké a nevisia. a možno ešte odpuchnu. ale ani modriny nemám, neviem či ešte len prídu alebo čo. ano nosím tu podprsenku, tá ma prekvapila že je taká veľká, bude ju vidno aj pod vecami myslím..ale už nejako vydržím. platila som 2110 dokopy, ale v tom som už mala aj predoperačne na klinike avelane lebo ja nie som na Slovensku poistená tak sa mi nechcelo behať hore dole a všetkým vysvetlovať čo prečo chcem.

Marsmeloun

aluss no co ako sa cítiš ???? na aku velkosť z akej si cca sla ??? a na kolký deň si sla domov ???? inak pls kolko si platila so vsetkým ?? teraz mas tu speciálnu podprsenku ???

Marsmeloun

Ahojko :) nie nemám termín ... aj ked si možno budete myslieť , že som hlupa a tak ....ale rozhodla som sa takto nakoniec ... šetrím šetrím a verím že toto leto sa mi to už podarí ... rozpravala som sa o tom aj s obvodnou ..a my povedala , že som mladé dievča peniazí si ešte zarobím , ...a že mi vravela už davno že v štátnom a na poistovnu sa rieši omnoho viac zdravotná stranka ako estetika. že budu mensie , chrba odlahcený ale že moje predstavy nebudu moc nikoho zaujímať ... že aj tam su chirurgovia šikovní niektorí a umyselne nepohorsia ale, že ona by sla k tomu u ktorého by mala lepší pocit. a že nech si starosti nerobím ... že v BB budu mať kopu roboty aj bezo mna a poistovnu tiež tym neurazím :D takže tak:D a moj problem nie je tak velkosť ako skor asymetria takže ja idem fakt dda sa povedať viac kvoli tej estetike....

dengra

Alusss:
tak konecne:) iny pocit vsak? Pekne oddychuj:)

marsmeloun: ty ako? Uz mas termin? Ako si sa rozhodla nakoniec?

alusss

ahojte. tak už to mám za sebou, doma oddychujem. no už neviem ako sa uložiť, ma bolí chrbát z ležania. inak bolesti sa celkom dajú, nie je to taká katastrofa. chcela som to bez toho rezu pod prsníkom tak mi nemohol až tak zmenšiť ale že sú menšie a že budú mať aj krajší tvar, tak uvidím. mala som jeden o dosť väčši tak snád budu fajn. som rada že to už mám za sebou, len tá podprsenka ma prekvapila že je to také veľké :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zmenšenie prsníkov - Fórum - ZDRAVIE.sk