Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zmenšenie prsníkov

dengra

Ahojte:)
Baby, ktore ste uz po opke, uzivate na podporu hojenaia jaziev nieco?
Ja som po opke 3 mesiace, vsetko bolo v poriadku, aj jazvy su zahojene, len dnes som zbadala, ze sa mi na spodnom reze pod prsiami ten rez trochu oddelil, ale nie celkom, ostala tam tenka koza a pod nou sa mi zda, ze mam aj hnis.... je to normalne po 3 mesiacoch..bojim sa ze sa mi to bude robit dalej na viacerych miestach...sa mi zda ze mam vstrebatelne stichy, ci mi to nahodou aj tie nerobia?

dengra

Pipko:
ja si myslim,ze mozes ist do fitka, ak sa uz citis dobre a nic ta netaha...ja este tie jazvy citim,ked sa po nieco vyssie natiahnem.

Alusss:
drzim palce, bude to len a len dobre. Budes spokojna. Daj potom vediet ako si dopadla.

pipko41

ahojte kočky chcem sa spytat ze ci mi neviete poradit. chcela by som zacat chodit do fitka ale neviem ci mozem.

Som po operacii 3 mesiace hmm???

dengra

Marsmeloun:
ano bola som v Ruzinove. Operoval ma primar Kostal. V statnej nemocnici sa plati menej o polovicu ako v sukromnej. Tych 800-1000eciek. Aj k nemu som cakala polroka.

dengra

Ahojte kocky:)
baby ani ja som nevidela fotky pred opkou, aj som si ich vlastne nepytala. Ja som verila doktorovi. Tiez som si hovorila, ze horsie to uz nebude:) ale je to super, myslim, ze krajsie uz ani nemohli byt. Banujem,ze som nesla skor, odhodlavala som sa 7 rokov,strasne som sa bala.
Tak baby, ktore este len idete, chodte!

snehuliena

alusss a ešte, mňa pofotil doktor ale len pred po ešte nie , lebo to ešte neni konečný výsledok. Zatial som sa fotila len ja doma a jednu fotku mi spravil on na moje požiadať s mojim mibilom.Radšej sa doma pekne pofoť - na pamiatku.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.