Zmenšenie prsníkov

Marsmeloun

dakujem Pipko :) este skiusim zbehnuť do poistovne ci sa to neda inde v štátnom ... ale na to pracovisko , kde som mala som sa rozhodla že určite nepojdem

pipko41

Marsmeloun:

No ja byť na tvojom mieste by som isto počkala a našetrila si. Keď sa ti to nejako nezdalo, tak tam ani nechod.

Keď si uz vydrzala tolko s tymi prsiami myslim si ze vydrzis aj par mesiacov kym si nasetris.

Ako isto si to uz chcela mat za sebou ale ver mi bude to aj pre teba jednoduchsie ked budes mat dôveru v lekarovi. A nebudes sa stresovat ze ako ta opka dopadne.

To je moj nazor.

Marsmeloun

išli by ste radsej zaradmo a s tým ... že rátate aj s možnosťou , že to bude kadejaké alebo by ste radsej pockali do leta ...kým si našetríte chybajúcich 800 eur na opereciu u sukromníka ... velmi ma to teraz štve ... že som dala papiere tam kde som dala ...:-( a že takto možno víde moje 4 mčesacne zhananie papierpov nazmar .. :-(

Marsmeloun

ahojte baby ,..., pls pomožte mi niekto ....alebo aspon povedz čo by ste robili vy :-((( volali mi z poistovne že mi to preplatia ... ale až neskor som videla fotky prace tohto doktora , ktorý ma má operovať a neboli podla mojho očakávania ....mám z tej operacie strasny pocit ... bojím sa , že by som boola potom nešťastnejsia ako som ... predsa mám len 20 rokov ... a mne nejde až tak o odlahčenie chrbta ako o estetiku. neviem čo mám robiť ... či si radsej nenašetriť a isť napr. k Zambojovi kde pojdem aspon s kludom v tom že mu budem doverovať. Inak je ten doktor z nemocnice velmi sympatický... Som študentka a nemám moc penazí na rozhadzovanie ... mám uplnew zmiešané pocity a do utorka sa musím rozhodnuť.

pipko41

alusss:

Ja mam nastastie taku pracu ze som si to vedela zariadit. Akoze mna to nebolelo ale nechcela som riskovat ze sa mi nieco rotrhne alebo natiahne tak som sa setrila mesiac.

Pred operaciou sa ma doktor tiez spytal ze ci mi bude vadit ked budem mat aj tu spodny rez a ja hovorim ze: no vy viete co mate robit ale tak bola by som radsej keby som sa mu mohla vyhnut. A tak mi ho neurobil snazil sa to urobit bez toho.

Na kontrolu som chodila kazdy tyzden zo zaciatku a potom kazdy druhy.

Vies co ja som isla okolo 10 rano este ma previazali a isla som doms.

alusss

dakujem kočky.. ja sa nebojím ani toho že to bude bolieť ani narkozy, lebo som si už dosť vytrpela ked som mala dochriamanú nohu, bojím sa toho že už budem mať ísť do práce a ešte to nebude ok, aby som si s tým niečo neurobila. a ak sa mi nebude dať ísť do práce tak aby som potom nemala zle z toho, aj tak to mám nahnuté v práci..lebo ja som si vypísala dovolenku. ozaj ako to riešite že ste boli doma dlhšie? lebo mne doktor povedal vraj on mi nemôže dať pn. tak teda ako? od obvodnej ste mali? mne doktor predtým povedal že nebudem mať tú spodnu jazvu, potom sa pýtal či by mi vadilo keby tam bola...tak len dúfam že to bude bez nej a teda že sa to skôr zahojí, lebo ked tak čítam tak tam sa to asi najhoršie hojí, v tej križovatke. a ako často alebo koľkokrát ste boli na kontrole?
pipko ty si bola v avelane? kedy ťa pustili na druhý deň, až poobede? aby som vedela na kedy si dohodnúť odvoz.
dakujem