Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zmenšenie prsníkov

dengra

Snehuliena:
ahoj. Neboj, to sa zahoji. Mne to tiez 2 tyzden po opke mokvalo,presne tam kde tebe. Netreba s tym nic robit, ani sa tam nesprchuj, iba s tym repikom mozes a potom daj si nato este gazu. Ono to nevadi,ze to mokva, doktor povedal ze to je dobre. Potom ti to zaschne, urobi sa chrasta a potom odpadne, len na silu netrhaj. Ja ich ma uz cele zahojene, len niekde su jazvy este tvrdsie.
Ja si ich aj teraz potieram olivovym olejom.
Majte sa.

Marsmeloun

aôle možno to bola jej chyba ... bo vyzeraju pekne len hore ta koža .. ale to odmietla ona si to dať zmodelovať ..

snehuliena

ahojte, ja už tretí deň repíkujem, len som nešťastná pod ľavým prskom mám otvorenú ranu v ryhe kde sa stretáva T rez. stále my to mokvá a nejak sa to nehojí. Ostatné rany pekne schnú. poradte čo s tou otvorenou ranou?

pipko41

alusss:

Ahoj ja sa sem chodim kuken každý den ci nieco nie je nove.

No ja pokracujem v hojeni. Lave prsko uz je super zahojene uz len cakam kym mi jazvy vyblednu ale su este trosku tvrde.

No a tomu pravemu to trva trosku dlshie, este tam je to take skarede dole v tej ryhe. Ale aj to sa casom upravi :)

alusss

no paráda, ďakujem. dúfam že to dobre dopadne, zatiaľ sa len teším, žiaden strach. akurát z toho že sa to bude dlho hojiť ako tak čítam.

pipko41

alusss:

Ahoj ja som bola v Avelane operovana a tam ti treba len pyzamo a papuce. oni ti daju aj uterak aj vlastne hygienicke veci s ktorymi sa budes musiet umyt. Ani jedlo si neber vsetko ti tam daju. Ani vodu, aj tu ti daju. Budes mat aj obed.

Bude tam o teba maximalne postarane. Takze len to pyzamo na gombicky si zober a papuce, nic viac :)

alusss

operáciu mám 21.1., dúfam že sa nič nezmenilo, ešte budem písať doktorovi, operovať ma bude doktor Zamboj v Nitre, klinika avelane myslím. už sa neviem dočkať :) a dakujem za odpoved

dengra

alusss:
ahoj... Ja som si vzla do nemocnice len osobne veci ako su pyzamo z predu zapinanie, uterak,hygienicke potreby a ja som si este brala aj podprdu bavlenu...

a kedy ides na operaciu? a kam?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zmenšenie prsníkov - Fórum - ZDRAVIE.sk