Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zmenšenie prsníkov

dengra

pipko41:
Tak ked si spokojna ty to je hlavne:)))
Ja som mala D este pred detmi a uz vtedy mi prisli velke...ale teraz som mala tiez velke a ovisnute po 2 detoch a som rada ze ich mam mozno az moc malinke oproti tomu ake boli, ale som tiez spokonjna..predtym som mala G. ale na moju vysku su akurat, len z brucha teraz treba zhodit:)

pipko41

dengra:

Ahoj, no ja som mala velmi vele a ovisnute, teraz su oproti tomu male ale zase nie su velmi male su akurattake ake som chcela.

Ani male, ani moc velke. :)

dengra

Pipko41:
ahoj. Ja este pockam na dalsie skusanie. A inak ich mas aj tak este velke? Si take chcela? Ja mam take B-C,ale skor B.

Snehulienka:
som rada ze sa ti to dobre hoji.
Ja si ich stale mastim nechtikovym kremom robenym doma,rychlo sa hoja jazvy a aj blednu.
Inak kocky prajem krasne a pokojne VIANOCNE SVIATKY :)

pipko41

dengra:

Ahoj no tak bola som len tak na rychlo skusat nejake podprsenky. A nic ma netlacilo ale je tazke si vybrat velkost :)

Neviem aku si mam presne hladat, lebo z jednej mi je dobra D z druhej DD a z tretej E takze asik sa to este bude tvarovat a zalezi aj od strihu a typu podprdy. ale kupila som si jednu za 11 euri co sa mi v zivote nestalo lebo ja tak za tych 30 som kupovala :)

Tak zatial chvilu budem tuto nosit a pak pokukam aj insie :)

snehuliena

ja osobne odporúčam BB. Je tam milí príjemní personál, ktorí sa stále usmieva na otázky odpovie a všetko tam bolo také bezstresové.A to robí len dobrý kolektív, lekárov a sestričiek - výborná starostlivosť a ochota.

snehuliena

elkei
Operoval ma veľmi milý, príjemný, mladý, sympatický a starostlivý pán Dr. Jozef Ulianko v BB.Tento doktor
" je človek na správnom mieste" - dnes nemal službu a prišiel len svojim 2 pacientkam urobiť prevez.

Dengra
Dnes som bola na preveze a mám prvú fotku s novými prsíčkami :-). Rany sa mi pekne hoja a začínam si zvykať na moje nové malé dvojičky :-)

dengra

Snehulienka:
ahoj. Som rada ze to uz mas za sebou:) a to co si tu opisala, to ako keby si mna opisala:) tiez sa mi zdali male ked som si ich videla po leziacky a tiez isli do boku:) ,ale som sa nasmiala na bradavkach! Presne to som hovorila aj ja, ze ich mam ako 12-rocna vo vyvoji a ze ich mam mensie ako moja 14-rocna dcera:)
ale teraz uz maju svoj tvar a su krasne, ale hlavne su aj konecne pevne, nemam uz lajdaky:)
tak sa pekne opatruj a oddychuj a uzivaj si nove liliputky,tak som si ich volala ja po opke.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zmenšenie prsníkov - Fórum - ZDRAVIE.sk