Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zmenšenie prsníkov

alusss

ahojte kočky, možno trošku blbá otázka ale čo si mám so sebou vziať do nemocnici? som na Slovensku ešte ani nebola v nemocnici myslím... teda vlastne je to nejaká súkromná klinika

dengra

pipko41:
Tak ked si spokojna ty to je hlavne:)))
Ja som mala D este pred detmi a uz vtedy mi prisli velke...ale teraz som mala tiez velke a ovisnute po 2 detoch a som rada ze ich mam mozno az moc malinke oproti tomu ake boli, ale som tiez spokonjna..predtym som mala G. ale na moju vysku su akurat, len z brucha teraz treba zhodit:)

pipko41

dengra:

Ahoj, no ja som mala velmi vele a ovisnute, teraz su oproti tomu male ale zase nie su velmi male su akurattake ake som chcela.

Ani male, ani moc velke. :)

dengra

Pipko41:
ahoj. Ja este pockam na dalsie skusanie. A inak ich mas aj tak este velke? Si take chcela? Ja mam take B-C,ale skor B.

Snehulienka:
som rada ze sa ti to dobre hoji.
Ja si ich stale mastim nechtikovym kremom robenym doma,rychlo sa hoja jazvy a aj blednu.
Inak kocky prajem krasne a pokojne VIANOCNE SVIATKY :)

pipko41

dengra:

Ahoj no tak bola som len tak na rychlo skusat nejake podprsenky. A nic ma netlacilo ale je tazke si vybrat velkost :)

Neviem aku si mam presne hladat, lebo z jednej mi je dobra D z druhej DD a z tretej E takze asik sa to este bude tvarovat a zalezi aj od strihu a typu podprdy. ale kupila som si jednu za 11 euri co sa mi v zivote nestalo lebo ja tak za tych 30 som kupovala :)

Tak zatial chvilu budem tuto nosit a pak pokukam aj insie :)

snehuliena

ja osobne odporúčam BB. Je tam milí príjemní personál, ktorí sa stále usmieva na otázky odpovie a všetko tam bolo také bezstresové.A to robí len dobrý kolektív, lekárov a sestričiek - výborná starostlivosť a ochota.

snehuliena

elkei
Operoval ma veľmi milý, príjemný, mladý, sympatický a starostlivý pán Dr. Jozef Ulianko v BB.Tento doktor
" je človek na správnom mieste" - dnes nemal službu a prišiel len svojim 2 pacientkam urobiť prevez.

Dengra
Dnes som bola na preveze a mám prvú fotku s novými prsíčkami :-). Rany sa mi pekne hoja a začínam si zvykať na moje nové malé dvojičky :-)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zmenšenie prsníkov - Fórum - ZDRAVIE.sk