Zmenšenie prsníkov

alusss

no paráda, ďakujem. dúfam že to dobre dopadne, zatiaľ sa len teším, žiaden strach. akurát z toho že sa to bude dlho hojiť ako tak čítam.

pipko41

alusss:

Ahoj ja som bola v Avelane operovana a tam ti treba len pyzamo a papuce. oni ti daju aj uterak aj vlastne hygienicke veci s ktorymi sa budes musiet umyt. Ani jedlo si neber vsetko ti tam daju. Ani vodu, aj tu ti daju. Budes mat aj obed.

Bude tam o teba maximalne postarane. Takze len to pyzamo na gombicky si zober a papuce, nic viac :)

alusss

operáciu mám 21.1., dúfam že sa nič nezmenilo, ešte budem písať doktorovi, operovať ma bude doktor Zamboj v Nitre, klinika avelane myslím. už sa neviem dočkať :) a dakujem za odpoved

dengra

alusss:
ahoj... Ja som si vzla do nemocnice len osobne veci ako su pyzamo z predu zapinanie, uterak,hygienicke potreby a ja som si este brala aj podprdu bavlenu...

a kedy ides na operaciu? a kam?

alusss

ahojte kočky, možno trošku blbá otázka ale čo si mám so sebou vziať do nemocnici? som na Slovensku ešte ani nebola v nemocnici myslím... teda vlastne je to nejaká súkromná klinika

dengra

pipko41:
Tak ked si spokojna ty to je hlavne:)))
Ja som mala D este pred detmi a uz vtedy mi prisli velke...ale teraz som mala tiez velke a ovisnute po 2 detoch a som rada ze ich mam mozno az moc malinke oproti tomu ake boli, ale som tiez spokonjna..predtym som mala G. ale na moju vysku su akurat, len z brucha teraz treba zhodit:)

pipko41

dengra:

Ahoj, no ja som mala velmi vele a ovisnute, teraz su oproti tomu male ale zase nie su velmi male su akurattake ake som chcela.

Ani male, ani moc velke. :)

dengra

Pipko41:
ahoj. Ja este pockam na dalsie skusanie. A inak ich mas aj tak este velke? Si take chcela? Ja mam take B-C,ale skor B.

Snehulienka:
som rada ze sa ti to dobre hoji.
Ja si ich stale mastim nechtikovym kremom robenym doma,rychlo sa hoja jazvy a aj blednu.
Inak kocky prajem krasne a pokojne VIANOCNE SVIATKY :)

pipko41

dengra:

Ahoj no tak bola som len tak na rychlo skusat nejake podprsenky. A nic ma netlacilo ale je tazke si vybrat velkost :)

Neviem aku si mam presne hladat, lebo z jednej mi je dobra D z druhej DD a z tretej E takze asik sa to este bude tvarovat a zalezi aj od strihu a typu podprdy. ale kupila som si jednu za 11 euri co sa mi v zivote nestalo lebo ja tak za tych 30 som kupovala :)

Tak zatial chvilu budem tuto nosit a pak pokukam aj insie :)