Zmenšenie prsníkov

dengra

pipko41:
ahoj. Ja som 7 tyzden po. Ja som ani nemala specialnu podprdu,mam obycajnu bavlnenu bez kostic. Aj ju este stale nosim aj na noc. Mne sa este neda na boku spat. Aj teba tie jazvy svrbia,? Mna neskutocne. Inak ta podprda by sa mala nosit 6 az 8 tyzdnov.
A baby,ktore sa idete este len na zmensenie,tak drzim palce. Je to neuveritelny pocit mat mensie prsia:) Drzte sa!

pipko41

ahojte dievcata, ktora ste uz po, kolko ste nosili tu specialnu podprdu?

a kedy ste zacali spavat na boku?

a ked ste presli na normalnu podrprsenku netlacila vas kostica?

Dakujem za info :)

Marsmeloun

snehuliena plsssss potom sa ozvi ako si dopadla a ako si spokojnáááá :) myslím na teba :) už sa ti to kráti ...jooj závisť :)

carla30

drzim Vam palce dievcata, je to take super mat mensie prsia, chodte cim skor :) az lutujem, ze som sa na to tak dlho odhodlavala, mohla som byt stastnejsia uz davno :)

Marsmeloun

elkei .... no treba ti vybavovať toho dosť .... dobre by bolo kebyže práve už ides na konzultaciu s vybavenmi papiermi a on ti da už len žiadoisať a možes to ist hned zaniesť na sekretariat .... treba ti odporucenia ortoped, neurolog alebo ak sai bola hospitalizovana na psyche preto potom mamologicke vysetrenie čiže sono alebo mamografia , potom vypis karty od praktického lekara so somatickým nálezom ( vyska, BMI , vaha a tak ..).Ak mas všeobecnú tak ti teba aj foto dokumentaciu na CD doniest alebo to v najhoršom ťa aj on cvakne . ale ak chces chod k nemu a on ti vsetko vysvetli co treba . Potom im to tam nechas a o mesiac tiu zavolaju ci ti to schvalia alebo nie , ak ano potom ti daju termín . je to dosť narecne to vybaviť .... chcu vela papierov a mi ukazala minule že z 5 žiadosti im schvalili 3 :-(

Marsmeloun

snuhuliena tak si ťa pamätám ... asiak si bola v takom kremovom svetri s mužom :D ja s frajerom sme sedeli hned prri Vás dole na tej drevenej kocke :D :D

dengra

Pipko41:
ahoj. Ja som po opke tiež ako ty. Ja si už potieram tyzden detskym olejcekom a nechtikovou mastickou. Tiez mi dr.kazal dobre mastit. Ale mam ich uz zahojene pekne. Okolo bradavky a ta ciara od nej su uz neni ani vidiet,iba ta v podprsenkovej ryhe. Ta aj bude vidiet,ale je to v pohode.

pipko41

Carla30

Ahoj, no ja som bola na PN tak 4 tyzdne skôr som sa ani necitila na robotu. Ako nebolelo ma to ale tie jazvy ma tak ako keby ťahali tak som to nechcela moc siliť.

Ja mam tiez vstrebatelne stehy. Nemam rez v podprsnikovej ryhe a mne tie opuchy trvali dlho asik 3 tyzdne a modrinu som mala len na pravom prsniku a dost syytu ale tiez pomaly uz mizne skoro tam ani nie je :) a to som mesiac po.

Mne doktor povedal ze az teraz si to mam natierat a nejaky mastnym kremom, indulona je vraj dobra.