Zmenšenie prsníkov

chiquititaa

baby vy asi myslite tie silikonove naplaste, ze? pocula som o tom..moze to byt pravda ze ked to je s nimi prelepene sa jazva neroztahuje...to som zvedava ci mi ten lioton gel pomoze :-(

barcuska : aj ja som bola v PU u dr. Ocenasa ;-)

barcuska

Ja som bola zatiaľ len na konzultácii, ale kamarátka, ktorá už absolvovala operáciu bola veľmi spokojná s MUDr. Očenášom. Niekedy je lepšie to odkonzultovať aj s 2-3 doktormi a potom sa rozhodnúť. Ja mám v tom už jasno - pozri

www.mgmmedical.sk

pipko41

Monitaaa:

Ahoj, mne zatial este nepovedal ze ci budem mastit alebo nie. A tiez tie jazvy mam stale prelepene a povedal ze to ani nemam odlepovat.

JJ a asik kazdy ma ine metody na to :)

Monitaaa

dengra pipko
to tak dlho su tie jazvy ochrastovane? az 7 tyzdnov? ja sice nemam zmensene, ale modelovane s implantatom, ale jazvu mam tiez ako vy, okolo bradavky a dolu. A s cim mastite, mne lekar povedal, ze najlepsie je nemastit, ale 3 mesiace mat zalepenu jazvičku leukoplastom, aby bol na nu tlak a neroztahala sa, tak asi kazdy lekar ma na to ine "triky".

dengra

Ahojte.. Radsej si tie chrasticky nechaj nech same vypadnu, aby si nemala vacsie jazvicky. Ja ich uz mam malo, tak zacnem potierat domacimi mastickami.

chiquititaa

dengra
pipko41 :

mne dnes v lekarni predali lioton gel na potieranie jaziev lebo nemali to co som chcela tak som to vzala....som 7 tyzdnov po operacii tak hadam zacnem aj ked mam stale niekde chrasticky este sa neodlupili asi im musim pomoct...alebo neviem mam ich nechat ?

pipko41

dengra:

No tak to ti fakt dopadla dobre ta operacia. No mam specialnu podprdu ale nema kostice ani nic. Vyzera to ako podprda na cvicenie a myslim ze len to je specialne ze sa zapina vpredu :)

dengra

Pipko41:
ahoj. Ja som nemala ziadne modriny a ani ich nemam opuchnute,ja ich mam pekne hned po operacii. Predpokladam,ze ty mas asi tu specialnu podprsenku? Ja mam iba obycajnu bavlnenu bez kostic,vraj ta uplne staci. Aj si myslim ze staci.

pipko41

dengra:

no ja mam tie jazvy prelepene takze si to moc nevidim. Iba ked mi to prelepoval som to videla.

Pod pravym prskom mam dost velku modrinu (ten bol aj vacsi) a ty mas nejake modriny?

No ja este neviem ze cim si to budem natierat lebo az nabud. stredu idem na kontrolu. Tak dufam ze mi povie ze je vsetko ok.