Zmenšenie prsníkov

Kostička

Ahojte žienky, tak už je to jasné, po roku idem znova pod nôž. Idú mi vyberať granulomy z prsníkov. Som zvedavá, ako zase znesiem narkózu. Dúfam že nebudem vracať...Držte mi palce.
Aj vy sa všetky držte, držím palce, aby vám opku preplatili!!!!

Kostička

Dievčatá a ženy, držím vám palce, aby vám to preplatili! Ale ak aj nie, hľadajte možnosti ako to finančne zvládnuť. Ja som bola rozhodnutá zobrať si aj pôžičku. Nevzdávajte sa, oplatí sa to! Naozaj! Ešte raz držím palce!

patulik213

Ahojte :) tak ja sa už teším na to kedy to pošleme, až v polke januára, dúfam že mi to preplatia :)))
kostička dakujeme za povzbudenie :)

merilinp tak daj hned vedieť ked sa ti ozvu. snad preplatia :)
...inak vlastne ako to prebiehalo?
ty si musela ísť pre tlačivo do poistovne, či to vypísal a poslal plast. chirurg??

merilinp

Prajem všetkým šťastný nový rok,veľa zdravia a spokojnosti.Aj ja už čakám na odpoveď poisťovne,ak mi to nezaplatia bohužiaľ operácia sa nekoná.Majte sa fajn a držme si palce

Kostička

Ahojte dievčatá, žienky
! Pozerám, že zase sa to tu rozbehlo. O chvíľu to bude rok, čo som bola operovana. Bol to super rok, ani raz som neolutovala, že som išla na opku. Hoci má čaká po roku asi ďalšia kvôli granulomom. Chcem vás všetky len povzbudiť, choďte do toho, vybavuje lekárov, buďte trpezlive! Oplatí sa to! Aj napriek komplikáciám, ktoré niekedy nastanú. Naozaj budete sebavedomejsie a šťastnejšie. Všetkým vám drží palce!

mpk

Ahoj, ja som bola teraz týždeň odcestovana, takže som nič neriešila. Chystám sa ale k mudr. s papiermi ktoré pošle do poisťovne. A čo ty už si vybavila všetkých doktorov? Inak príjemné sviatky prajem.

patulik213

merilinp už si bola na konzultácii? mne sa zdalo, že baby tuto už písali o Trškovi.. :)

Ako si na tom ty MPK? :)