Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zmenšenie prsníkov

Kostička

Ahojte dievčatá, žienky
! Pozerám, že zase sa to tu rozbehlo. O chvíľu to bude rok, čo som bola operovana. Bol to super rok, ani raz som neolutovala, že som išla na opku. Hoci má čaká po roku asi ďalšia kvôli granulomom. Chcem vás všetky len povzbudiť, choďte do toho, vybavuje lekárov, buďte trpezlive! Oplatí sa to! Aj napriek komplikáciám, ktoré niekedy nastanú. Naozaj budete sebavedomejsie a šťastnejšie. Všetkým vám drží palce!

mpk

Ahoj, ja som bola teraz týždeň odcestovana, takže som nič neriešila. Chystám sa ale k mudr. s papiermi ktoré pošle do poisťovne. A čo ty už si vybavila všetkých doktorov? Inak príjemné sviatky prajem.

patulik213

merilinp už si bola na konzultácii? mne sa zdalo, že baby tuto už písali o Trškovi.. :)

Ako si na tom ty MPK? :)

patulik213

Ahoj :) ano idem cez poisťovnu, no ja som bola u plast. chirurga v novembri, ale dal mi zoznam vyšetrení ktoré treba absolvovať, a to som tam už išla od ortopeda, ktorý mi dal odporučanie...ale musela som ísť ešte aj gyneko, obvodnej,najlepšie aj neurologovi a kožnej(ak máš zapareniny a vyrážky pod prsiami)... ortoped pre VSZP nestačí...

a že ked to budem všetko mať, tak prídem zase a potom to pošleme na poisťovňu..
Tak zase idem až v januári :)
našťastie to už všetko mám, až na obvodnu ktorá stačí v januári...:)

mpk

Ahoj patulik, tak ja som bola už u ortopéda, takže už musím iba zaniesť papiere doktorovi, ten ich pošle do poisťovne a ja už budem iba čakať. A čo ty, čítala som že si to tiež vybavuje cez poisťovňu.

patulik213

Ahojte :) ako sa vám darí? MPK ako postupuješ? už si vybavuješ vyšetrenia?

merilinp, ja síce nie som po opke, ale čo som si vyberala sama chirurga..tak baby písali že v ružinovskej nemocnici je super Fedeleš, Lopatková aj Palenčár :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.