Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zmenšenie prsníkov

mpk

Ahoj, ja som bola teraz týždeň odcestovana, takže som nič neriešila. Chystám sa ale k mudr. s papiermi ktoré pošle do poisťovne. A čo ty už si vybavila všetkých doktorov? Inak príjemné sviatky prajem.

patulik213

merilinp už si bola na konzultácii? mne sa zdalo, že baby tuto už písali o Trškovi.. :)

Ako si na tom ty MPK? :)

patulik213

Ahoj :) ano idem cez poisťovnu, no ja som bola u plast. chirurga v novembri, ale dal mi zoznam vyšetrení ktoré treba absolvovať, a to som tam už išla od ortopeda, ktorý mi dal odporučanie...ale musela som ísť ešte aj gyneko, obvodnej,najlepšie aj neurologovi a kožnej(ak máš zapareniny a vyrážky pod prsiami)... ortoped pre VSZP nestačí...

a že ked to budem všetko mať, tak prídem zase a potom to pošleme na poisťovňu..
Tak zase idem až v januári :)
našťastie to už všetko mám, až na obvodnu ktorá stačí v januári...:)

mpk

Ahoj patulik, tak ja som bola už u ortopéda, takže už musím iba zaniesť papiere doktorovi, ten ich pošle do poisťovne a ja už budem iba čakať. A čo ty, čítala som že si to tiež vybavuje cez poisťovňu.

patulik213

Ahojte :) ako sa vám darí? MPK ako postupuješ? už si vybavuješ vyšetrenia?

merilinp, ja síce nie som po opke, ale čo som si vyberala sama chirurga..tak baby písali že v ružinovskej nemocnici je super Fedeleš, Lopatková aj Palenčár :)

mpk

Ahoj patulik, ja som išla k Dr. s tým že si to zaplatím sama, ale on mi navrhol aby sme to skúsili cez poisťovňu,no a keď mi to neschvália potom budem samoplatca.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zmenšenie prsníkov - Fórum - ZDRAVIE.sk