Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Atopický ekzém

Príspevok v téme: Atopický ekzém
Thommy_AE

Dobrý deň, pred týždňom som bol u doktorky, a predpísala mi Predison, vyskúšali sme už všetko možné. Som maturant, čiže rátal aj so stresom. a všetkým možným. Ako som to začal brať, tak mi ekzém zmizol. Ale, v stredu som sa trošku opil so spolužiakmi. A ekzém sa mi teraz vrátil. Chcem sa vás spýtať, či to môže byť kôli alkoholu. Pretože ako ekzematik sa snažím stravovať čo najzdravšie. Bol som šťastný že mi to zmizlo. len opať iba na chvíľku. ďakujem.

coko55

ekzem ma pricinu z vnutra tela, stres ho velmi ovplyvnuje ale ani sami lekari niekedy nevedia jeho pricinu. akonahle ho mas v stadiu ze mas stale suche miesta, musis si to stale natierat ako po kazdom umyti napr atd..z vlastnej skusenosti odporucam upravit stravu, menej cukru a vyborny je krem lipobase repair - dostanes v lekarni alebo cez internet objednavam purepotions skin salvation to je fakt zazrak (lovelula.com)

Dyjka

Ahoj Thommy, čo sa týka ekzémov mam s nimi bohaté skúsenosti...alkohol ti mohol tento stav zhoršiť, tiež však nieje vylúčené, že šlo o zhodu náhod, nakoľko prednison je kortikoid a ten ti zaberie síce super, ale po krátkej dobe dochádza k navratu exzému...ak chceš problém ekzémov riešiť, a to dôkladne a liečiť sa tak mi kludne napíš mail, posuniem ti rada info o tom čo by ti mohlo pomôcť.
Dianka

??

Ahoj. Tiez som mal problemy s atopickym ekzemom. Z niektorých miest mi to proste zmizlo. Co mi pomaha je morska voda. Skus si kupit morsku sol a robit si kupel. Stres ma tiez velky vplyv, ale o alkohole aspon na sebe som to nepocitoval.
No prospesne to asi nebude. Na chvilku zaberu aj hormonalne maste, no najidealnejsie je ist niekam na 2 tyzdne k moru.Skus spytat lekarky ci by ti nevedela vybavit nejaky liecebny pobyt.Alebo tam odid na leto pracovat :)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Atopický ekzém - Fórum - ZDRAVIE.sk