Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vysetrenie vit. D z krvi

RNG

Novsie hladiny D-3 co odporucaju niektori lekari su ovela vyssie, ako tie z minulosti, tj miesto 30 az 50 nanogramov na mililiter napr dr Julian Whittaker odporuca hladinu 65 az 85 nanogramov na mililiter.

nunčak

Ahoj, ja som si pred pár dňami dával robiť vitamín D z krvi, stálo ma to 22 eur. Plus 10 nekresťanksých eur za odber. U obvodného môžeš na to zabudnúť, niekedy sa je ťažké doprosiť obyčajného krvného obrazu, nie ešte niečo viacej. Ale niekde sa tie ceny pohybujú aj okolo 18 eur, + 3 eura odber, čo som niekde pozeral, takže aj do 25 eur by si sa vošla. Tak to skús, ja som bral dávky skoro 2 mesiace, ako písal RNG, a nemal som žiadnu vysokú hladinu D-čka v krvi.

sarah123

Dakujem za odpoved... hej, presne to som citala, vecsina ludi ma deficit aj napriek tomu, ze sa slnku vystavuje... no bala som sa ho nejak bezhlavo doplnat, na zaciatku tie vysoke davky, aby som si neublizila.. tak to mozno risknem:)

RNG

To nie je bezne vysetrenia, zabudni na bezplatne. Ovela lacnejsie je jednoducho si D-3 doplnat, odporucam na zaciatku az 5000 IU denne dokonca aj v lete aspon 2000 IU, lebo podla vyskumu z Hawaii na lidoch, co boli dost na slnku a nepouzivali ochranne kremy az 20% ludi si ho nevie ani na slnku vytvorit dostatok.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vysetrenie vit. D z krvi - Fórum - ZDRAVIE.sk