Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mladsie a starsi

Príspevok v téme: Mladsie a starsi
bestial

ahojte, viem ze ma nic nie je do druhych a mam si riesit svoje starosti, ale len tak ma zaujalo ci vobec moze byt mlada kocka so starsim chlapom z lasky, ze skutocne obdivuje jeho osobnost nielen zazemie a prachy, lebo v poslednej dobe vidam mnoho parov mlada zabka a chlap 35 - 60, neviem mozno som prizemny ale moze vidiet mlada baba na pupkatom krivajucom chlapovi nieco viac ? napr minule som stretol spoluziacku z vysky s chlapom, vizaz hroza, ale ona mi rozpravala aky je uzasny, vyspely, nemusi s nim riesit hluposti ako s predoslym chalanom, no a robi riaditela obchodneho domu mimochodom, tak otazka ostava myslite ze moze ist skutocne o uprimnu lasku alebo je v tom zenska vypocitavost do buducna ?

doubledog

myslim, ze je to kombinacia vselicoho.
vacsina takychto zien hlada v muzovi nieco ako psychoterapeuta, ci zivotneho kouca, iba v mensej miere sponzora.
proste hladaju skor pomoc ako vztah v beznom zmysle.
to im muz v rovnakom veku neda, kedze na to vacsinou nema ziadny dovod (z jeho pohladu ide o nevyhodnu vymenu, kedze naspat nedostane dostatocnu protihodnotu)

zlodejMeciar

jaaj, ja som uz tolko reci pocul ze ja chcem, byt sebestacna, nechcem byt nanom financne zavisla a pritom to boli iba kecy. sebestacna bola akurat vtom ze to co nemusela minut si usetrila, kupila si jednu vec zo 100 za vlastne a uz bola navelko ze to si ona sama.

boze vyhovarat sa da tak jednoducho, ale ziadna si to neprizna

xaaax

Láska je láska :) a mimochodom je veľa starších mužov, ktorí športujú aj vo vyššom veku a vyzerajú dobre, takže nehádžme všetkých do jedného vreca. Človek by to pochopil asi až vtedy ak by sa mu niečo podobné stalo, myslím tým zamilovanie do staršej osoby. (a určite je to možné.)

Emily opat

Ja mam 32, muz s ktorym sa stretavam 51. Ziadny roztraseny pupkaty dedo to nie je :)
Je to sebavedomy chlap, ktory ma vie "ukocirovat". Doposial som mala len muzov v mojom veku a kedze moja osobnost a povaha nie je jednoducha, v urcitom zmysle na mna nestacili.
Vysvetlenie, ze zeny sa davaju dokopy so starsimi vylucne kvoli peniazom je velmi kratkozrake. Take jednoduche to urcite nie je.
Ja zarabam slusne, nikdy by ma ani len nenapadlo mrhat svojim casom e enrgiou na niekoho kto ma peniaze, ale inak mi nevyhovuje.

Lukaš2

peniaze co ine by mlade videli na starcoch. Stari maju mlade maso v posteli a mlade prachy na handry a dovolenky luxusne. Nevie si predstavit co taka mlada zaba vidi na uslintanom sedivom roztrasenom pupkatom dedovi. Len tie peniaze

skusenost1

Ja mam 40 a stalo sa mi, ze sa do mna zalubila 20-rocna. Dovod bol, ze ona mala rada svojho otca, bola jeho maznacik a dobre si s nim rozumela a ja jej som jej ho povahovo velmi pripominal. Vydedukoval som to z par rozhovorov s nou predtym ako mi vyznala lasku. Bolo to dost tazke vysvetlit jej, kde je ona a kde ja. Ona asi ratal s tym, ze starsi sa do nej automaticky musi zalubit, navyse bola velmi pekna, ale ja som fakt nemal v umysle jej skazit zivot. Podla mna by si take dievca malo najst partnera v jej veku, nech si prejdu zivotom spolu co najdlhsiu cast a nie vo veku jej otca. To je podla mna velmi neprirodzene.

davojto

som zvedavy, ze kde budem v 40tke, ci tiez sa mi budu 25tky..
ale podla niektorych psycho tu v teme, sa moja buduca este ani nenarodila :D
ale kedze mam vek taky skor nizsi, podobne ako Sejla, tak o 10r mldsiu by som mat nemohol, to je este dieta.
A neviem neviem, ale aj 20tky sa mi viacmenej zdaju moc mlade na mna, takze v 30tke neviem neviem na aku vekovu kategoriu budem.

ale jedno ti bestial poviem - maloktore zeny idu na prachy.. nemyslim si ze je svet taky zlatokopecky, ako media nam ot tlacia do hlavy.. keby dojdes za priemernou zenou a povies dam ti tisicku za rande, alebo co, posle ta vies kam.. neletia ani tak na drahe veci.. kontrolnao otazka - spal by si s babkou pre par eur? pre nejake sportove auto? ak nie, tak mas odpoved na svoju otazku a vsimni si tie prispevky od kafik - vnucka-dedo.. vezmi si, ze by si mal20rokov, alebo 25 a segru, 10 rocnu, tvojim vnimanim by ta ZASTRELILI za PEDOFILIU.. ;)

davojto

Lulu2011

muzi nedospievaju neskor.. ;)
plati to aj naopak, je to individualne :P

Sejla..

no ja zas poznam zeny, ktore su v 25 tiez dost pozadu :)
nie je lahke vybrat spomedzi 25tky, to mi VER.
ale aby som vas negeneralizoval, musim uznat, ze sa najdu take, co maju vsetko v poriadku v hlave a ako bonus, jedine co maju pozadu je ich fyzicky vek, tj. vyzeraju o 7-8r mladsie :)
ale ot je taky unikat, ze ked taku zenu chlap stretne, IHNED BERIE.. a ide po nej, viac ako ludia pocas zlatej horucke po zlate :P ;)

Lulu2011

5-10 rokov je normlany rozdiel, musi dospievaju, aj starnu pomalsie, ked su partneri rovnako stari, po takej 40tke zena vyzera skor vzdy starsie ako muz, takze je dobre mat nejaky ten vekovy rozdiel

no a ktore ako...v 80% urcite zavazi stav uctu ak je to 20tnicka a 50tnik :) to hadam sa ani nemusi rozoberat

musis si najst taku, co jej nebude vadit, ze si chudobny :p

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mladsie a starsi - Fórum - ZDRAVIE.sk