Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo nič necítim?

Príspevok v téme: Prečo nič necítim?
IskriváLady

Ahojte , mám 19 rokov a priateľa už 8 mesiacov . Rozumieme si , je moj najlepší priateľ už dlho ( poznali sme sa ešte pred vzťahom ,boli sme priatelia ) . Počas leta som sa zamilovala ,on tiež a tak sme náš vzťah posunuli ďalej ... Naozaj si veľmi rozumieme , rada sním trávim čas atď , mám obdobie ,keď ma priťahuje a všetko klape ... no občas i keď sa snaží ,tak som akoby chladná ( nevravím mu o tom) . Píše mi rozne smsky , keď sme sami , tak robí všetko preto ,aby som bola vzrušená a užila si to , no občas ma niečo brzdí , nič necítim , nie som vzrušená , ani len naladená ... nespíme spolu , sem sme sa nedostali , pretože to ešte nechcem . Tým že z neho nie som v oblakoch ,to nechcem posunúť .
Predtým som mala vzťah , kde sa mi podlamovali kolená , len ke´d sa na mňa pozrel a neriešila som takéto veci . Taktiež tam sex nebol ,no váhala som a keby to klapalo ,urobila by som to ... ale tu je to iné , ľúbim ho, no nie som si istá prečo sa takto často cítim ...
Robíme veľa vecí , je dosť neskúsený , ale to som aj ja . No nejako ma to nebaví alebo ako by som to povedala ... nie je to ono .. Možno by to sex zmenil , ale nechcem do toho íst ,že urobme to ,snád budem cítiť niečo viac ...

IskriváLady

Lama - Myslím , že to tvoj názor bol príliš vyhrotený . Nechcem niekoho , kto by ma zbil , pretiahol a podobne , keby chcem ,aby ma niekto pretiahol , tak asi nie som panna aj počas vzťahu predtým aj teraz , nie?

Vážim si ho a mám ho neskutočne rada , ale trápi ma ,že tam nie je niečo viac ... ak je nezrelosť to,že chcem dobrodrúžstvo a vzrušenie , tak áno , som nezrelá .

lama z 22

Sejla ma pravdu.

Ale dolpnim to o moj nazor:
Proste je "nudny" pre teba, nezrela zena, co nevie co chce, potrbueje akciu, nejakeho gangstra, co ju zbije, pretiahne a posledo Pecka..
Sorry za krutu realitu.. ale mate t ov genoch..

Sejla

Si si ním moc istá, to preto. Na také niečo musíš ešte dozrieť. Si moc mladá podľa mňa. Poznám ženy, čo to riešia tak, že sa s chlapom najskôr poriadne pohádajú pre blbosť a potom je lepší sex.. Aj my ženy potrebujeme trochu adrenalínu :-)

IskriváLady

Ja ani neviem , ale sama viem ,že to neurobím , keď si tým nie som istá ... len ma to mrzí , on má 24 , ešte sex tiež nemal , no cítim ,že keby to chcem ja ani na sekundu by neváhal ... máme ísť na dve noci spolu preč a viem,že otázka bude visieť na vzduchu ...
Asi tam nie je , alebo výnimočne ... no je to skvelý chalan , nikdy som niekoho takého blízkeho nemala ... príde mi hlúpe vzťah ukončiť ,pretože inak všetko klape a sex mi nechýba ...
Predtým som práveže mala opak , stretávala som sa s chalanmi , ktorí ma neskotučne priťahovali , no nebolo to nič vážne , im šlo skor o sex a flirt, no keď po čase flirt prestal stačiť a začali ,,tlačiť,,, ja som nechcela vzťah bez lásky a cúvla som ... chýba mi však to vzrušenie z večera , zo stretnutia .. toto je romantické a krásne , no nech robím čokoľvek občas viac necítim ...

otazkaodpove

no tak ked nemas nic z tych "inych veci", predpokladam ze petting, tak zo sexu (dnu-von) uz teprv nic mat nebudes, preco si myslis ze to bude ine, lepsie? ved prave tie veci okolo su skor vzrusive pre zenu ako samotny akt. cize inak povedane, ak ta neurobi pri maznani, pettingu, tak zo samotneho styku nebudes mat teprv nic, lebo na to by ta musel prilis vzrusovat, aby ti to stacilo, co ta zjavne nie (nemyslim techniku, ale jeho ako osobu, asi nie ste pre seba fyzicky najvhodnejsi partneri)
skratka, s tymto by som sa asi do sexu nesilila (i ked, ja za sex povazujem aj ten petting) ale nesilila by som sa zatial do styku, lebo z toho moze byt aj tehotenstvo, hpv a aspon si mozes povedat, ze budes panna pre niekoho z koho budes naozaj paf, ak to teda s tymto nevyjde. a ja neviem, ked tam nie je velka telesna pritazlivost, tak mne by to nestacilo a nemyslim, ze to moze mat dlhe trvanie, ale to som ja, ty si ina, uvidis

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo nič necítim? - Fórum - ZDRAVIE.sk