Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Som hrozne nahnevaná, myslíte že je to neadekvátne situácii?

Príspevok v téme: Som hrozne nahnevaná, myslíte že je to neadekvátne situácii?
jarka0987

Ja viem že je to hlúposť ale hrozne ma to hnevá tak budem rada za názory.

Jedna kamarátka, s ktorou sa síce poznáme len polroka, ale boli sme si veľmi dobré kamošky, hovorili sme si všetko, zoznámili sme sa na VŠ ako spolubývajúce na intráku. Ide o to, že teraz som si vybavila možnosť venovať sa koňom na našej škole, kedže som predtým 3 roky jazdila, no a ona síce s koňmi nemá skúsenosti, ale chcela ísť so mňou, boli sme tam vo štvrtok a piatok, poukazovala som jej čo a ako, ukázala ako vyčistiť kopytá a podobné veci. Dneska som sa dozvedela že ona tam bola aj dnes a chystá sa aj zajtra, už je dohodnutá s jednou jej kamoškou, a nepovedala mi o tom ani slovo, a mňa to samozrejme hrozne nahnevalo. Moja otázka znie, či je môj hned neadekvátny alebo nie, chcem sa radšej opýtať na názor viacerých ľudí, kedže viem , že niekedy reagujem veľmi prehnane. Ja viem že je to blbosť a ľudia riešia naozajstné problémy, ale proste momentálne ma to mimoriadne žere . Ďakujem :D

0vecka

je dost mozne ze ty si vsetko vedela a ona sa citila ako debil...popripade si to tam moc viedla a ona sa necitila dobre...

jarka0987

slnečnica: nie nevyspala si sa zle, len ja mám niekedy sklony reagovať veľmi neprimerane situáciam a rozčúlim sa za hociaaké debiliny, prípadne vidím chybu druhého človeka tam kde ju neurobil, preto sa radšej opýtam :))

Vám ostatným ďakujem za názory :)

MultiLevel

Jarka, a preco si jej hned nezatelefonovala a nespytala sa s usmevom, preco ta nezavolala? :)
Ani nevies co je za tym....a nezistis to, kym sa jej priamo na to neopytas. Takto sa zbytocne stves, nevies aky postoj k tomu ma ona...zbytocne, zbytocne :)
Ja by som sa urcite nad tym pozastavila, ale zaroven by som si dala chvilku na rozmyslenie a potom by som jej zavolala, ze preco to urobila. Samozrejme, pytala by som sa to s usmevom na tvari, nenutene, aby nemala pocit, ze som nejaky eštebák :D :D

_meno

Ahoj jarka0987

To je mile, ze kamaratku si priviedla ku konom a ze sa o nu staras.
Hnevat sa na nu mozes - ale to by jej nijako neublizilo - prave naopak - zle by si tym robila ako sebe, tak Vasmu vztahu.
Spytaj sa jej ako sa jej pacil stvrtok, ci ma tiez rada kone, ci by niekedy nechcela zajst ku nim znovu.
Hladajte spolocnu rec - a najdete ju.

Vela stastia :)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Som hrozne nahnevaná, myslíte že je to neadekvátne situácii? - Fórum - ZDRAVIE.sk