Izolujem sa..

excentrik

Channelle - Je to tvoj nazor, ale viera a jej sirenie nepatri do fora o zdravi. Toto nie je komunita veriacich.

Je to ako keby som ja isiel zdielat svoj ateizmus na forum nejakych katolikov s tym, ze to je pre nich najlepsie. Nehovoriac o tom, ze by ma urcite hned zablokovali.. v ramci toho ich farizejskeho spravania.

chanelle

ahojky :)
Netrap sa koli tomu, ze si taka aka si :)
viem , ze ta to mrzi, ale vsetci sme najeky nikto z nas nie je dokonaly:)
Vela ludi vie velmi dobre skryvat slabosti....pokus sa aj ty o to :)
Alebo si najdi aspon jednu dobru kamosku s ktorou sa mozes bavit o vsetkom a smiat na vsetkom:) Ver mi, ze ti staci jedna osobka ktorej mozes verit a bude ta poznat aka si, mozes je otvorit svoje vnutro a vsetko povedat.
Ludia stale budu ohovarat, lebo vela ludi je zlych ale prave preto to tyto ludia vobec nestoja zato, aby si sa koli nim trapila :)
Najdi si vlastny zmysel zivota, maj sa rada , prijmi samu seba taku aka si, bud stastna, ze nie si chora, postihnuta, nevidiaca atd... proste snaz sa hladat to pozitivne stale , stale stale je dovod, preco sa tesit z toho ze si! :) Uz len to, ze sa rano zobudis a mozes zacat novy den , kazdy den mas novu prilezitist zacat odznova :) Naozaj sa netrap pre ludi, lebo ludom sa NIKDY nezavdacis a taktiez sa nelutuj, prijmi sa taka aka si, aku ta chcel Boh, lebo prave taku Ta on miluje ... :)

nada5

nemozem si najst pracu. na pohovoroch kokcem, mam strasnu tremu pred ludmi. ja som taka od skoly ,tam som sa tiez moc neprejavovala..a ked aj najdem pracu . viem len odpracovat ist domov ,doma porobit. neviem sa zabavat ,smiat neviem komunikovat.

hanka9

No len sa neizoluj, lebo ostanes zaizolovana a uz sa velmi-velmi tazko odizolujes
P.s- proti nevedomosti bojujeme odhodlanim a poznavanim. CHCI a dokazes, NECHCI znamena skapat.

ak si nevies pomoct, je od toho psycholog

karolinka122

kazdy je nejaky ...a teda temu si zalozila z akeho dovodu, co potrebujes riesit? nejako si to nedokoncila...