Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Konečná - bolestivý rozchod

Príspevok v téme: Konečná - bolestivý rozchod
lenka33

Tak po dvoch rokoch som sa odhodlala opustit mojho priatela, s ktorym som prestala byt stastna. Mala som pocit, ze ma uz nelubi, ako stale travil somnou vela casu, pomahal mi, ale neobjimal ma, nechytil ma nikdy za ruku, nedal mi nikdy pusu len tak, a ja som sa citila maximalne milovana. Tak som to vcera ukoncila. Mal by sa clovek, ktory ukonci vztah citit aspon troska lepsie, mal by z neho opadnut balvan, no z mna nic. Len som maximalne nestastna, on ma provokuje na FB s inymi babami teraz, a mna to velmi zranuje, ale moze si uz robit co chce, je slobodny. Nechapem, potrebuju si opusteni ludia nieco tymto dokazovat? nebolo by lepsie nechat to tak a netrapit sa navzajom? je mi z toho zle...

lenka33

xOx tak ublizit som mu nechcela, chcela som sa rozist, lebo som vo vztahu nebola spokojna. Keby ho chcem vytrestat tak to neriesim rozchodom, to by som neriskovala. Proste je mi to luto, prezila som si s nim vela. A ano hovorila som mu co potrebujem, co mi vadi, ale nerobil to. alebo chvilu a potom znova to nerobil. Takze ja takto fungovat neviem. Vytrestat som nikoho nechcela. ak rozchod tak definitivne, nehram sa s ludmi. Ale boliet to boli, ci aj jeho neviem...

xOx

tak co ti mam povedat?? chcela si ho vytrestat a ublizit mu ale akosi ti nedoslo ze ublizis viac sebe ako jemu.. ocividne to ma na haku a mozno sa mu aj ulavilo.. zato ty si skoncila v depkach.. to je ale situacia.. :-/

Idiot.

Mám životne dôležitú otázku. Ty si mu to predtým aj povedala, že ti to chýba, či len pasívne čakala, že sa to zmení a keď sa nezmenilo, tak si ho odkopla?

lienocka2808

to uz je jedno ci ma miloval alebo nie. zo zaciatku urcite, ked ma nemohol mat, potom ked si bol mnou uz isty tak sa snazit prestal. Ja len nechapem to provokovanie, naco ma potrebu toto niekto robit. Utpelo jeho ego, alebo nechapem. Je to detinské na skoro 30rocného cloveka.

skusenost1

Vsak to je len dokaz, ze ta nemiloval, co ti teraz robi. Dobre si sa rozhodla. Blokni si ho na FB, vymaz jeho cislo a cim skor sa poobzeraj po takom, ktory si ta zasluzi :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Konečná - bolestivý rozchod - Fórum - ZDRAVIE.sk