Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Uz ma ma dost?

Príspevok v téme: Uz ma ma dost?
kvetka02

Sme s priatelom nieco cez polroka a ja mam pocit ze uz po tak kratkej dobe sa vytratilo vsetko caro :( ze uz ma ma dost. Je pravda ze odkedy sme sa prvykrat stretli bolo malo takych dni kedy sme spolu neboli, isli sme na ten vztah asi prilis rychlo a teraz je mi luto, ze vsetko to pekne ktore by malo stale trvat pominulo :( Sice mi hovori ze ma lubi,planujeme spolocnu buducnost, ked nie sme spolu tak mi vzdy napise a dokonca on sa ma pyta ci mi uz lezie na nervy. No ja mam pocit ze on je ten,ktory ma uz ma dost, casto u neho prespavam, no velakrat je to uz ako v 30 rocnom manzelstve, on si lahne, hra sa na telefone a ja zatial na druhom konci postele zaspim. Alebo ked pozerame telku, tak ziadne pritulenie ani nic,obcas sa chytime za ruku o bozkavani ani nehovorim, mozno tak pri sexe aj to len vynimocne. Neviem ci som divna ja,ale mne tieto prejavy akosi chybaju a citim sa akoze uz ma ma, tak uz sa o nic nemusi snazit. Mozno by bolo dobre nestretavat sa az tak casto, neviem poradte.

Lulu2011

nie vsetci chlapi su mojkacie typy, myslim, ze si to ani neuvedomuje, ze tebe to chyba, je to jednoduche povedz mu to :)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Uz ma ma dost? - Fórum - ZDRAVIE.sk