Obnažené zubné kŕčky - RNG

Príspevok v téme: Obnažené zubné kŕčky - RNG
dendy

Zdravim!
Chcela by som poradit ohladom obnazenych zubnych krckov...v poslednej dobe sa mi zacinaju odhalovat takmer na polovici zubov, dost ma to desi. vedel by si mi poradit, ako to zastavit, zvratit, zlepsit stav? su nejake vitaminy, pripravky atd? pouzivala som pastu Biorepair total night protection. vsade jju velmi propaguju.neviem, ci mi k tomu nedopomohla aj ona :(

dendy

moze byt spojitost aj so zlym travenim? elmex pouzivam, kvoli sklovine som si kupila tu bio repair...a tie dasne su take odchlipene..sice ruzove, ale odchlipene..isto aj vdaka nesetrnemu mechan cisteniu. zubarka o parodont nic nehovorila, nedavno bol robeny rontgen.
no skusim tie oral probiotics...nemate skusenosti s cenou zakroku, pri ktorom sa dasna natiahnu naspat na krcky? a neviete aka je cena?

RNG

Existuju ustrne probiotika, co potlacia bakterie a ine mikroby v ustach co napadaju dasna a zubnu sklovinu. najdes to pod Oral Probiotics.

purplepink

ale urcite si kup ten elmex gel! ten poznam z vlastnej skusenosti a pomohol, dolezita je komplexna liecba (prevencia) tak skus vsetky moje rady

purplepink

skús si kloktať ústnu dutinu aj čajom (výluhom) z kamiliek, a tiež elmex ustnou vodou, dalej ti mozem odporucit pastu parodontax, tiez elmex

purplepink

existuje aj pasta balsamio (ale nemam s nou osobne skusenosti, tak ti neviem poradit, ci je alebo nie je ucinna), zozenies ju (asi) na internete