Nezaujem o sex s partnerkou

Príspevok v téme: Nezaujem o sex s partnerkou
detektor

zdravim vas,

mam taky problem...sme spolu s partnerkou 3,5 roka...prve dva roky boli zamilovane..aj sex bol OK...posledny rok nejak nemam zaujem o milovanie s partnerkou aj napriek tomu, ze spolu zijeme 3 roky.....ale mal som ine zeny=nevera, uvedomil som si svoju atraktivitu, zenam sa pacim, cielene ich vyhladavam na nete, som zavisly na zenach!?...ano viem, som chrapun...ja neviem preco tak konam...bud kvoli tomu, ze ma nevzrusuje moja priatelka...alebo neviem iny dovod, mozno frustracia zo seba a svojich nesplnenych cielov pracovnych.......mam ju rad, ale....ten sex s nou si uz asi neviem predstavit....ibaze by ma nieco nakoplo...mam 29 rokov , ona 28...uvazovali sme pred casom o svadbe...teraz to asi mozne nebude....je cas na rozchod? Alebo mam ist za psychologom, poradit sa spolu s nou, preco nemam chut na sex s nou???...

123janka456

Tak ide aj to to ze sme spoli 4roky a nechcem to zahodit... Stale akoby som dufala ze sa z.eni... Viem je to hlupe odomna ale to ci ma podvadza na 100% neviem len si myslil mam taky pocit lebo aj v nomulosti som to citila... Rada by som to zahodila za hlavu nie som tip co poslucha ale uznavam je to taske n tak nechat bez toho aby som mala dokaz ze je hajzel a ma aj ine...

tekutý dusík

nič mi nezostáva len ti napísať že si hlupaňa prepáč za ten výraz ale čo iné? On ti zahýba s inými a ty mu odpustíš a si s ním naďalej. Uráža ťa, robí zle, klame a ty ako poslušná žienka si ho naďalej pripustíš k telu a žiješ s ním. On vidí že si poddajná a poslúchaš na slovo má ťa v hrsti tak a zbytočne tu písať pre mňa ako muža si duševne slabá žena. Prečo sa nechávaš takto ničiť od najakého muža ktorého si nazazlúžiš prečo?

123janka456

Ahojte... ;)
dúfam že mi niekto z vás odpovie...
som s priateľom 4 roky, pred nedávnom sme mali takú dosť krízu pri ktorej sme sa na pár mesiacou rozišli... ja som to prežívala dosť ťažko utápala som sa v alkohole nejedla som týrala samú seba víčitkamy a že takého muža dokonalého už nenájde... ( bola som naivná :D) ponižovala som samu seba prosením až sa ku mne vráti aj napriek tomu čo som videla že robí on... v den nážho rozchodu mal už inú... počas toho ako chodil za iními a mal s nimi aj sex tak chodil za mnou rozprával mi o nich a tešilo ho že ma ničí... viem o všetkych detajloch jeho nechutných stretávok s hlúpimi babenkamy čo sa s ním vyspali hned po prvích dnoch spoznania... napriek tomuto všetkému sme spolu zas údajne si to nevie predstaviť bezomna a potrebuje ma... no len toto všetko sa zmenilo veľmi rýchlo... začal byť agresívny prestal somnou spávať zmenil sa... mávali sme SEX každý deň a teraz aby som sa prosila... keby som bola tučná štaredá mala neaké vedy ale starám sa o seba aj cvičím pretože mám rada samú seba a chcem sa páčiť.. prečo so mnou je vo vztahu ked ma terorizuje návalmi jeho zlej nálady a nespáva somnou... to nedáva logiku aby sme spolu boli vo vztahu pokial mi nedáva na javo že ma ma rád a že ho pritahujem... myslím si aj že ma podvádza lebo muž sa len tak nezmení a žena to vycíti že sa niečo deje ... hm... čo myslíťe?... myslíte že sa len tak rozbehal počas rozchodu a sa mu to zapáčilo že potrebuje teraz stále mať aj iné počas mna a preto pri mne je unavený a nechce sex?

bianca

Spomínaš len sex, akoby len o ňom bol vzťah. Ak by ten bol OK, bola by svadba? A čo sa týka pováh a názorov, rozumiete si? Nemáš chuť na sex, ale máš chuť byť s ňou, rozprávať sa s ňou, tráviť s ňou čas? Alebo to všetko už stráca u teba význam, ak nie je to prvé?

Či už sa s ňou rozídeš (čo by bolo chlapské, ak ju mieniš aj ďalej podvádzať), alebo nie, cesta, ktorou si sa vybral je poľutovaniahodná. Niekde vnútri si myslíš, že byť skutočným chlapom je byť atraktívnym a úspešným u žien, čo je však omyl. Veď byť pravým mužom musí byť niečo oveľa viac ako vyšportované a vzrušujúce telo. Akým si človekom? Dá sa na teba spoľahnúť, platí tvoje slovo, dokážeš byť oporou, dokážeš poskytnúť ochranu, pomoc? Si čestný, neúplatný, spravodlivý, máš zásady? Lebo mladosť a krása raz pominie, aj zdravie sa môže pokaziť a čo ti ostane? Ako sa potom budeš na seba pozerať? Robíš modlu zo svojho tela. Ak by si sa stal impotentným, už by si nebol mužom? Akým si však teraz mužom, keď tvojím cieľom je priťahovať ženy, ktoré si necenia svoje ženstvo a sú ochotné ísť s každým, kto ich sexuálne priťahuje? Dokázal by ťa len takýto povrchný vzťah naozaj uspokojiť?

karolinka122

Bubulak, ved sam autor to spomina, imponuje mu, ze strieda zeny na sex, citi sa byt atraktivnejsi a sebavedomejsi, zkratka alfasamec a do postele mu vleze jedine nejaka pipka podobne zmyslajuca, takze nech takto zije, ked sa mu to paci, ale bez pevneho vztahu v ktorom podvadza, lebo to si ten partner druhy nikdy nezasluzi taketo ponizovanie, asi by sa to dotycnemu tiez nepacilo, keby mu to partnerka robila..

bejkinoino

dnešná doba je kurva...chlap je nespokojny so sebou a robí ko..tiny, nedarí sa mu plniť ciele asi a takto to kompenzuje..dnes sa neuspech nenosí...len úspešní sú žiadaní..kto to nezvladne je nula...uvedomuje si to a asi mu j.be z toho..mal by znížiť nároky...lebo sa nikdy neožení...

bejkinoino

pozor lidi...možno mal zlú výchovu, zlý vzor...chce to nápravu...sám nevie čo činí...ona sa na neho vykasle, skor ci neskor...