Nezaujem o sex s partnerkou

Príspevok v téme: Nezaujem o sex s partnerkou
detektor

zdravim vas,

mam taky problem...sme spolu s partnerkou 3,5 roka...prve dva roky boli zamilovane..aj sex bol OK...posledny rok nejak nemam zaujem o milovanie s partnerkou aj napriek tomu, ze spolu zijeme 3 roky.....ale mal som ine zeny=nevera, uvedomil som si svoju atraktivitu, zenam sa pacim, cielene ich vyhladavam na nete, som zavisly na zenach!?...ano viem, som chrapun...ja neviem preco tak konam...bud kvoli tomu, ze ma nevzrusuje moja priatelka...alebo neviem iny dovod, mozno frustracia zo seba a svojich nesplnenych cielov pracovnych.......mam ju rad, ale....ten sex s nou si uz asi neviem predstavit....ibaze by ma nieco nakoplo...mam 29 rokov , ona 28...uvazovali sme pred casom o svadbe...teraz to asi mozne nebude....je cas na rozchod? Alebo mam ist za psychologom, poradit sa spolu s nou, preco nemam chut na sex s nou???...

Idiot..

Niekedy mi je z tohto života už na vracanie.
Tú tvoju drbne, keď zistí, že ti tak verila, že s tebou plánovala svadbu a ty si jej pritom toto robil. Sklameš ju, ale neskutočne. To, čo robíš je dosť hnusné, ale vieš o tom, čiže túto časť vynechám. Je to problém. Jej vôbec nevadí, že nemáte sex?

detektor

hej som namysleny parchant...neviem ci sa niekedy zmenim...bol som dobry clovek...mnohe udalosti ma zmenili a stratil som zmysel pre citovy zivot...som ako skala bezcitna...viem ze je to zle...ale neviem ako to zmenit...citovo som otupel...len prachy, vizáš, materializmus ma zaujima...je..ne ma z toho...neviem to zmenit vo svojej hlave...

lilyiankaa

to, prečo nemáš chuť na sex so svojou priateľkou by si mal vedieť ty .. píšeš, že si bol neverný a normálne sa čudujem, že si uvažoval nad svadbou, resp ona nad ňou uvažovala ... mne prídeš namyslený a povrchný ... možno to tak nie je, ale môj pocit z tvojho príspevku .... skôr by bolo lepšie sa s priateľkou rozísť ako ju trápiť ...