Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Aku banku si vybrat?

Príspevok v téme: Aku banku si vybrat?
tojejedno123

Zdravim. Potreboval by som poradit s vyberom banky. Koncim tento rok na gymnaziu a neplanujem uz dalej studovat. Nepotrebujem robit tazke platby kreditkou, staci mi len aby som mal tie ucte na peniaze a sem-tam volaco zaplatit. Rozmyslal som nad Tatra Bankou, ale podla toho co som sa docital, tak maju len peknu reklamu, inak je to celkom nahovno banka. Mate s nou nejake skusenosti? Rozmyslam aj nad VUBckou, akurat, ze na tej ich stranke sa ani diva svina nevyzna. Nedopatral som sa ani kolko stoji vedenie flexiuctu. Prosim poradte.

Majo459

Ja som veľmi spokojný s mBank, založiť účet sa tam dá aj z pohodlia domova, netrápia ma mesačné poplatky a pri registrácií ma potešili bonusom. Na bonus som náhodou narazil, keď som zisťoval aká banka sa mi najviac vyplatí a našiel som tento zľavový kupón na bonus.
www.kuponyzdarma.sk

berion

ahoj, možností je viac, závisí od toho, čo by si potreboval. Ako píšeš, potrebuješ sem-tam platiť kartou a mať peniaze na účte. Keďže máš do 26 rokov, skús si pozrieť napríklad Dobrý účet Junior od Poštovej banky, stojí 1 € mesačne a sú v tom výbery z vlastných bankomatov, SMS správy o stave účtu, bezkontaktná karta a 0,5% späť na účet z každej platby (a mnoho ďalších benefitov). Link na Dobrý účet Junior je www.postovabanka.sk

JessicaI

Mam ucet vo VUB. Som zatial spokojna a vedenie flexiuctu stoji 5Eur. Mam za tu sumu rozne sluzby ako napr. poistenie.

Lola BA

hej, mbank, akurat si tam aj ja zriadujem ucet a odchadzam z vub lebo v mbank nemas poplatky za vedenie uctu, jeho zalozenie/zrusenie a teraz maju akciu na mKonto-pisu ze dostanes 40eur ale dostanes len 10(aj to potesi) za zalozenie uctu u nich, na dalsie pripisanie eur maju podmienky.
Moja mama ma u nich tiez učet a zatial a nestazuje sa:)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.