Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nežiadúce účinky lexopamu alebo slabá dávka?

Príspevok v téme: Nežiadúce účinky lexopamu alebo slabá dávka?
cuprala

Dobrý deň, mám 19 rokov a mala som pred pol rokom psychicke problemy /veľa stresu čo vyvolalo slabe depresie a pocity uzkosti/ chodila som po psychologičkách a skončila som u psychiatričky ktorá mi dala Lexopam na ráno, Elénium na pobedie a ešte nejaky liek na spanie. Elenium som brala 6 týždnov od vianoc, lexopam mi nechala do teraz, liek na spanie už neberiem.
Už asi mesiac a pol mam problemy s trávením, ako keby pokazený žalúdok, neprijemny pocit ked prehltam ale na to som si už za ten čas zvykla, no bneprijemny pocit v žaludku mam aj napriklad z čistej vody...
Stravujem sa pomerne zdravo. Nemôže to byť z toho Lexopamu ktorý beriem už od decembra pravidelne ?
Alebo je to zo stresu na ktory mi lexopam nezaberá?
Zvykne ma aj často bolieť hlava, motať ma hlavne ráno, nemám chuť na sex, občas akokeby nizky tlak, som často unavena...
ďakujem za každý názor, veľmi mi pomôžete.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nežiadúce účinky lexopamu alebo slabá dávka? - Fórum - ZDRAVIE.sk