Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Embolia pľúc

Príspevok v téme: Embolia pľúc
evina19

prosím Vás máte niekto skúsenosť s pľúcnou emboliou?ja som ju prekonala v r.2009. V poslednej dobe som si všimla,že ked vypijem alkohol tak ma bolia pľúca a mám divný pocit aj v tepne na pravej strane krku...podotýkam,že alkohol pijem príležitostne a čo sa týka vždy len 2dcl..akonáhle vypijem 3dcl začínam mať tieto pocity...nestretli ste sa s tým ešte? lekára som sa zatiaľ nepýtala na kontrolu idem o mesiac...

RNG

A nepomoze ti v tom chodit na kontroly aj kazdy tyzden. Kontroly totiz krv nezriedia ani neodstrania zrazeniny, ani neodstania ich moznost tvorenia.
Okrem toho kazdmu odporucam si cistit cievy lecitinom, lebo zo znicenych tukov, oxidovaneho LDL cholesterolu a ciev zdrsnenych homocysteinom sa cievy zuzuju, cirkulacia spomaluje a tvorenie zrazenin podstatne zvysuje.
50% ludi zomiera na zapchate cievy a krvne zrazeninky casto len velkosti spendlikovej hlavicky, ked sa dostanu do mozgu alebo do vencovych cievok na srdci(tj porazka alebo infarkt) s inac zdravym telom.
K tomu musis priratat aj cast umreti na zlyhanie roznych inych nedokrvenych organov

O auta sa viac starame, tam sa preventivne meni olej na cistenie motora a cirkulaciu. Ludi nechame tak, az dostanu porazky a infarkty, potom sa zacne nieco, uz samozrejme neskoro, riesit.
To ako keby sme nechali auto chodit a len nan pozerali/sledovali az kym sa nezacne z motora dymit....

RNG

Vino a kava zahustuju krv, tj zvysuju sancu tvorenia krvnych zrazenin. Nuz ked si nebudes bezpecne riedit krv, velmi rychlo na to doplatis....

evina19

z odpovede som sa nedozvedela čo som chcela.škoda...ja chodím na kontroly každý pol rok..robia mi sono žíl,EKG,dedimery....a všetko mám ok...na scintigrafiu zatiaľ nie je dôvod podľa lekára...chcela som sa dozvedieť niečo o tomto príznaku...

RNG

Nuz kto si neriedi krv a ma vusoku zrazanlivost, moze dostat kvrvne zrazeniny kdekolvek v tele, kedykolvek. V mozgu je to porazka, vo vencovych zilach na strdci je to infarkt. Polovica ludi na to zomiera, pricom sa tomu da velmi lahko predist pouzivanim fibrinolytickych enzymov, bezpecnych potravinovych doplnkov, ako nattokinaza, serrapeptaza a lumbrokinaza.
Davky potrebne zavisia od ucinku na krvnu zrazanlivost.
Na nattokinazu to moze byt od 2 x 2000 FU az do 3 x 4000 az 6000 FU
Koagulacny test to po tyzdni brania jasne potvrdi.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Embolia pľúc - Fórum - ZDRAVIE.sk