Partner ma klamal, vypisuje s inými!

Príspevok v téme: Partner ma klamal, vypisuje s inými!
zbludiladusa

dobry den všem,
snažím se písať po slovensky,aby ste mi lepšie rozumeli.
v skratke.chodím s partnerom už roky,vyše styroch rokov,vyzeralo to nádejne ,uzasna láska,no po roku som sa s ním rozišla(vazne dovody),potom asi o tri mesiace jeho neustaleho obliehania a nedania kludu,ma znova namotal do vztahu.odvtedy sme mali síce burlive obdobia hádok,a tak,ale chodil isme spolu,a chodíme dodnes.cele 4 roky.Avšak kedže viem partnerove heslá na nete,na roznych nickoch,neviem proč,asi zo zvedavosti,mi napadlo,nech sa tam pozriem.A zistila som neprijemne niečo:(čo ma velmi zabolelo.v čase,ked som sa s ním rozišla,tak vypisoval na roznych strankach inym babam,na zoznamkach,na pokeci,atd.:(:(a chcel si niekoho ineho najst,stazoval sa na mna tym babam,ze sem ho poslala ke vode.že je zo mna sklamany a tak.
ale FURT medzitym ako s nimi psal,tak za mnou každy den chodieval,nechcel se rozist,opaloval ma,stále dobiedzal,stále vyvolaval,
avšak chcel si najst ine baby nejake aj už v čase nielen ,ked sme boli rozídeny,ale aj ked už sme sa opat k sebe vrátili:((( normalne plačem pri tej predstave.že vlasten chcel mat niekoho v zálohe,kdyby neco.kdyby som mu navždy dala zbohom:( veelmi ma to raní.Odvtedy však ,od toho burliveho obdobia som nenasla nič,ziadne maily,neviem..ale z toho obdobia rozchodu a nasledne vztahu "druheho " ano.:( a tvralo to strasne dlho,dokonca trištvrte roka :((((((((((som sklamana,nestastna z toho,vím,bolo to pred dvoma rokmi,ale aj tak !!! neviem,co teraz s tým...

ako mam tomu chápat ?:( mna uhanal,a pritom hladak si inu znamost.čiže jeho láska nebola az taka cista a uprimna,ako vravieval..
vždy mi rikal,že miluje hodne len mna a nikoho ineho:(a teraz som zistila,že to nebolo vobec tak,čiže asi ma chcel naspat len preto,aby nebol sám:(lebo už mal na vztah roky,a chcel niekoho,hocikoho,ja som to byt nemusela :(
teraz mame celkom dobry vztah ..ale toto nado mnou visí.
neviem,ci mu to mam povedat ,že o tom viem a vobec,ako sa teraz zachovat :(

zbludiladusa

MultiLevel ano,dal mi hesla nech se kuknu,jenomže ja som mu vtedy rekla,ze to by bylo pod mí uroven se tam kuknut.jenomže sem to predsa udelala.stydím se za to.možna sem i tak nemela.ale co ,neco me tam tahalo.musela sem.
a nelituji,aspon vím,že by nebol asi až tak moc zroneny,kdyby sme se rozešli,ako mi to predstíra cele roky.hned by si hledal jinu.

je to smutne vazne:(nevím,co udelat.ted se s ním ani o tom nemuzu porozpravat,sem pryč,mimo neho,po telefnu nechci,a co ?i tak se obháji nejako,že to bylo jenom tak,si potreboval vylít srdce ,když sme byli rpzídení,a že si už na to neoamatuje,lebo to bylo pred lety..

nathalia8 jenomže on ,asi tvoj manžel,si nehleda znamost,ako ten moj partner.on evidentne chtel známost novu ako nahradu hned za me,když sme byli rozídení:(
je to pro me rana pod pas,nevím co s tím delat,vkuse na to myslím.
pred ním se tvárim,že nic ,ale nevím zda to vydržím dlho:(
asi když se vrátim tak se s ním porozprávam,nevím však jak začít .." víš ..hrabala sem se ti v mailoch,i když sem rekla,že to je pod mí uroven,vím,že si mi klamal?" tak mam začít ?:( je to hroza :(

nathalia8

a ešte niečo,ak mu povieš že si čitala čo on písal,tak ti to bude potom stale pripomínat,nič mu nevrav,dobre ti radím.

nathalia8

smutné,ale
nič mu nevrav,že si to čítala,pozri ja som vydatá 5 rokov,a moj stale chodí na pokec,a viem že vypisuje,ale ja to nezmenim,aj ked vraví že iba pozeral maily,viem že ked som dlho v robote,nie je tam len tak pre nič za nič.
Takže neviem,snaž sa,aby ste mali niečo spoločne,a bud stale vesela,aj ked to nejde-viem že sa mi dobre radí,ale aj ja to tak robim.a moj na FB, si len pridava priatelky aby som ich videla,robí to naschval,ale ja uz nič nevravím,to je len na hádku,a ja som už unavená.

MultiLevel

Pozri, co si o vad myslim ti moze byt jedno. Moja rada znie - porozpravaj sa v pokoji o tom co si tam citala s partnerom :-)

MultiLevel

Pozri, co si o vad myslim ti moze byt jedno. Moja rada znie - porozpravaj sa v pokoji o tom co si tam citala s partnerom :-)

MultiLevel

Protirecis si...na jednej strane ti dal hesla a teda sa tam mozes hoc kedy pozriet, no na druhej strane sa za to HANBIS akoby si urobila nieco zle...pokial ti dal hesla, este s tymi slovami - chod sa tam pozriet, musi pocitat s tym, ze tam mozno zabludis...v tom pripade ti nema byt preco blbe sa s nim otvorene o tom porozpravat..
A ano, nevidim do vasho vztahu, ale z toho ci citam je vskutku ukazkovy :-D Bojis sa s nim preberat, co ta trapi, neklape vam to v sexe, obaja ste z toho na nervy, ale inak je vsetko medzi vami dokonale :-)
Mate vela problemov, preto si myslim, ze je to zle. A ak sa ku vsetkym problemom stavias ako pri tomto, tak to je uz hardcore...fakt. Vo vztahu ma byt dovera, schopnost si asertivne pohovorit o veciach co ta trapia..plus musi to klapat aj v sexe

zbludiladusa

MultiLevel mýlis se velmi,on mi to heslo dal este pred časem,se slovami,že " mozes si ozret co chces,ja nic neskryvam hocikedy"...jenomže on zapomnel že to tam má,ciže on mi normalne povolil ísť mu do mailov.
nevkradla sem se tam!
proč by sme nemeli mít hezky vztah?za to,že nam to neklape v sexe?

MultiLevel

pytas sa, ci mas "nicit vztah"...zniceny vztah sa uz viac znicit neda
Liezla si mu do sukromia a este sa aj hanbis o tom hovorit. V tom pripade bud ticho, nechaj to tak, nehovor s nim o tom, nerob mu kvoli tomu sceny a zmier sa s tym, co si tam citala.
Inak, nemala si aboslutne na to pravo, hrabat sa v niekoho emailoch. Ja viem manzelove hesla, ale nikdy mi nenapadlo si pozriet s kym si co pise...Bud mu verim, alebo neverim a riesim to s nim
Pises, ze mate dobry vztah, tak neries nic. Hoci absolutne neverim tomu, ze je to medzi vami v pohode, kedze si sa mu hrabala v spravach. Zrejme si mala nejake podozrenie...

zbludiladusa

jak by ste to vy rešili?co s tím?mám ničiť vztah?tym,že ted mu to začnem vykládat ?plus sa strápnim,že sem četla jeho maily:( nevím,co delat

zbludiladusa

v sexe nám to možná že neklape jak má zatím:(ale to není naše vina:(
nechtela bych rešit ten sex tu v tejto téme.pls

Agnes:( noo dá sa to nejako pochopit,mas pravdu,když sme boli rozidene ( i ked stáile ma chcel,stále za mnou chodil,dokonca rikal,že " nejsme rozideni,pre neho ne,lebo on ma navždy bude milovat !!!!!/ proste strasne mi vyvolaval stále,chtel me spátky,dokonca mi zalubene listy pisal,stále mi omielal ako ma miluje,že ma chce spat:(:( po cele tie tri mesiace ood rozchodu(proto som nakonec aj privolila a vratila sa spat ,vstupila som dvakrat do tej istej reky,,ale TOTO me dostalo !! mne vypisoval ako me miluje,snažil se o mna :(a medzitým si písal s babami,chcel si HNED nejaku najst:(
nechcel si dopriat ani čas,NIC :(chcel hned inu,ked nebudem ja,aby bola hlavne nejaka,je mu jedno asi jaká:(
a jako sa im stezoval,že " mi dala pro nic za nic kopačky,sklamala me" --a mne do telefonu vyplakaval,ako ma miluje a ze ma napriek všemu chce spat,je to bezne ??je taky človek dobrosrdečny a milujuci ??:(ako mozem ted vedet,že to nedela ted ?alebo vobec ?ked bdueme mat opat krizu nespraví to znova ?

a dalsí vec--!! psal si s nimi za cílem mit nekoho,i když sme sa dali dokopy !!! asi ješte 4 mesice ,podle datumov
je pravda,že nas vztah nebyl dobry,casto sme se hádali a pod,aj po tom jak sme se dali znova dokopy,nooo ješte aj PAK ,když sme se prestali hádat!!:( dám priklad,my sme se prestali hadat v strede marca,ja som sa musela vela ucit do školy,tak som sa nechtela hadat,a on ješte v aprili ,maji si vypisoval s babami za učelom spoznania,vztahu :( posielali si fotky na vymenu :( aby videli jak vypadají zda nebude z toho stretko a pod.:(
zlomilo me to

chápala bych to,kdyby to bylo naozaj jenom vtedy,když sme byli rozídeni,ale bylo to i pak

nemozem to s pritelem rešit,lebo jsem momentalne na stáži v zahranici ,a nejsem s ním osobne.
a cez telefon to nechcu resit..
a aj tak,co by mi na to rekl ,ze nech neresim to co bylo,že ted si už nepíše,a že miluje jenom mne a že byl zufaly a pod...však to by udelal každý :(:(
ale mne to vrta strašne v hlave,citim se podvedená !!