Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Po domácky na dutiny, priedušky..

Príspevok v téme: Po domácky na dutiny, priedušky..
isaa

Je nejaká účinná metoda..ako zabojovať..ATB neučinkujú, zostáva mi už iba jedna tableta.Som rezistenčná na antibiotika. Samovoľné púšťanie krvi z nosa, pocit,tlak na hrudníku a neustále nutkanie na kašeľ..
Aku domácu lekáreň máte po ruke,..?
A k tomu všetkému závraty, tlak v hlave,točenie..
ako si pomôcť, po domácky..

RNG

Pozri cez google.sk pod rng, infekcie.Atb zabera len na bakterie a aj to nie vsetky. Ine mikroby, co vyvolavaju tiez zapaly hornych dychacich ciest sa neda ustne branymi atb vobec adresovat, prave naopak, mnohe z nich to podpori tym, ze atb znicia ich nepriatela, nase uzitocne probiotika, ktore vyrabaju pre nas az 70% vsetkych protilatok proti roznym nakazam, tj viac, nez je samotne telo schopne.

pe84

nam zabera cajik z prvosienky a z podbelu, naj je taky nasuseny nazbierany od mojej mamy, ale minule som uz nemala a kupila som v obchode s bylinkami, skus aj to, bylinky robia dakedy "zazraky"

odpovedam

tak na virusy je blbost uzivat atb. skuste kolostrum, mne to pomohlo vzdy, uzivam ho kazdy den takmer... uz cca dva roky a obnovila sa mi oslabena imunita po atb.

2Silvia

Ja mám úplne podobný problém a už aj sám lekár vzdal moju situáciu po 3tej krabičke ATB, ktoré nepomohli.
Zrejme mám až ty vírusy, na ktoré ATB nezaberú.
Ja som začala užívať rakytníkový sirup, pijem zázvorový čaj, jem zázvor a pokúsku mi je lepšie.

odpovedam

ale ved ucinok antibiotik sa nemusi prejavit okamzite, pocas uzivania. niektore maju za ulohu vytvorit istu hladinu a ucinok trva niekolo dni, ba az tyzdnov podobrati. mne tiez zacali ucinkovat atb na hnisavu anginu (miznutie vackov) az po dobrati atb a uplne som sa vyliecila. pekne cele atb dober a neskor uvidis, ci mali ucinok alebo treba inu liecbu.

isaa

NIEE..tlak 145/91....čo mávam bežne nízky 100/60.....čo teraz..AKO ZNIZIM TLAK...banany nemam po ruke, tak dam si aspoň teglik jogurtu..nič iné ma nenapada...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Po domácky na dutiny, priedušky.. - Fórum - ZDRAVIE.sk