Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vlasy - poradňa

Nicole19

Ahojte :) ja na vlasky pouzivam sprej aloe first od forever living :) je to skvely, spevnuje vlasy, ozivuje ich a dodava im lesk a vitalitu. Obsahuje ciste aloe a dalsie rastlinne zlozky, preto vlasy vobec nezatazuje chemiou :) mala som krepovite a suche vlasy, po mesacnej kure si neviem vynachvalit zlepsenie kvality a stavu vlasov :) a este bonus v podobe rychlejsieho rastu vlaskov :) u mna jednoznacne top vyrobok v starostlivosti o vlasy!

miriam1985

Ahojte,

vyskusali ste na vlasy aj kokosovy olej? docitala som sa tu ze sa da z toho spravit dobry kondicioner. www.naureus.sk
malcica mozno by ti to pomohlo ked mas vysusene vlasy :)

malcica

Prosim Vas, viem, ze to tu nepisem prvykrat - ale stale verim, ze najdem niekoho s podobnym problemom... mal tu niekto znicene vlasy farbenim? Ale tak, ze extremne. Uplne vyschli a nezostala v nich ziadna ta "vlasova vypln", zostal len suchy tvrdy leskly obal... zo dna na den mastne, co predtym ani po tyzdni. Hambim sa uz aj na ulicu. Vlasy boli predtym makke, jemne, teraz kamen..ako sklenna vata a ten hnusny lesk emoticon Nema niekto skusenosti s nieci mpodobnym?

zuzi74

Bielko ide uplne v pohode z vlasov, nic sa mi neuvarilo ani nezrazilo. Ja som mala naopak problem dostat z vlasov zltko:-)

ela89

Dnes som skúsila masku: 2 žltky, med, trochu oleja a citron. Mám z toho suché vlasy také jak predtým. Už neviem čo mi môže pomôcť na moje neposlušné vlasy. Mám ich riedke.

zuzi74

Dakujem za vycerpavajucu odpoved:-) Cez vikend vyskusam tu masku z bielka a medu.
To s tym olejom mas pravdu, ja si obcas vmasirujem arganovy olej aj ku korienkom. Vlasy sa mi sice v tej casti rychlejsie mastia ale len preto, ze mam vysusenu pokozku zo samponov. Preto obcas premastujem.
Po dlzke vlasov je to samozrejmost, obcas urobim tiez olejovy zabal, ale chcem konecne po dlhsej dobe vyskusat aj nieco ine.

linduskaG

Ano ja si to robim pravidelne. Olej nepridavam kedze moja vlasova pravidelna kura je- pondelok - rozmiesany bielok vajca a med - na suche vlasy po celej dlzke ale hlavne jemne vmasirovat do pokozky hlavy potom si vlasy dvakrat umyjem samponom , nedavam ziadny kondicioner lebo to by vlasy zbytocne zatazilo , davam si iba sprej na rozcesavanie.
utorok si vlasy neumyvam
v stredu si dam masku z olejov- madlovy,ricinovy,sezamovy- taktiez na suche vlasy nechavam vsetky masky tak 30 MIN posobit tak isto umyjem samponom na dvakrat nedavam kondicioner opat iba sprej
vo stvrtok si vlasy neumyvam
v piatok si vlasy dvakrat umyjem a pouzijem obycajnu komercnu masku na vlasy necham posobit 10 min a zmyjem
v sobotu neumyvam
v nedelu si ich umyjem a nedavam nic iba sprej
takto to opakujem kazdy tyzden

To ze sa ti vlasy mastia neznamena ze nemas pouzivat oleje na vlasy, urcite sa ti nebudu mastit viac, oni si iba zoberu ziviny, vlasy ti budu rychlejsie rast , budu zdrave a pruzne.

A samozrejme strihat pravidelne ja si vlasy podstrihavam sama kazdy mesiac o pol centimetra profesionalnymi kadernickymi noznicami podla tutorialu na youtube:) vlasy mam dokonale :)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vlasy - poradňa - Fórum - ZDRAVIE.sk