Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Neustále urážky od (ne)kamaráta

Príspevok v téme: Neustále urážky od (ne)kamaráta
kika-bu

Patrím do partie v ktorej je nás 8. Sme nerozlučná partia už takmer dva roky a sme medzi nimi dva páriky. Ja a môj priateľ a moja najlepšia kamarátka s priateľovým najlepším kamarátom. Už dlhšiu dobu ma kamarátkin priateľ uráža, či pre môj vzhľad alebo správanie ( zaujímavé že sa na to nik iný nesťažuje). ON je však ten problémový v našej partii, kamarátka je s ním viac menej spokojná, no nie s tým ako sa ku mne spáva. Môj priateľ je mojím všetkým , mojou oporou , priateľom, spriaznenou dušou, tiež nedá dopustiť aby som bola urážaná. Ten ON však nerobí problémy stále a vždy sa mu odpustí, alebo sa prehliadne čo spravil. Ja som ale typ človeka veľmi citlivý a jeho urážky ma len pred všetkými zosmiešňujú pretože sa zakaždým len rozplačem. Nechcem aby som bola ja dôvodom rozvrátenia celoživotného kamarátskeho vzťahu môjho priateľa s kamarátom, no ja to ďalej nevidržím ale môj priatel je toho schopný. Kôli mne. Poradíte mi? čo robiť? Ani ja nechcem stratiť najlepšiu kamarátku pre jej urážajúceho priateľa.

mojpohlad

Nooo tak pracuj na sebe dalej, musis svoj prah rozcitlivenosti posunut este nizsie :)

Precitaj si nieco o asertivite, ak si tak uz neucinila.

kika-bu

Práve to je moja najväčšia slabina: som veľmi citlivá a človeku odpustím skôr než niečo spraví. Pred časom som na sebe ale začala pracovať, som oveľa sebavedomejšia, a moji NAOZAJ KAMARÁTI ma podporujú, samozrejme že nikdy nedopustia aby som bola nešťastná no ani nechcem aby sa kamarátstvo rozvrátilo, no keď to pôjde tako ďalej asi jedno z toho bude musieť ísť bokom.

mojpohlad

A nebud taka citlivka a nerev. Proste si to neber osobne. Razne konaj a daj najavo svoju nespokojnost. Ak ta v tomto nikto nepochopi, tak ti ludia stoja asi za prd. Ak su to ludia ktori za nieco stoja, tak ta pochopia.

mojpohlad

Ved mu to priamo do oci povedz ze sa k tebe sprava ako hulvat a nech s tym prestne ! A pred vsetkymi !

Efektivnejsia cesta neexistuje. Musis byt proste priama ak sa chces takymto veciam postavit celom.

kika-bu

Pomáham jej ako sa dá, no vždy keď sa o to pokúsim skončím horšie než by skončila ona, pourážaná a uplakaná.

2bodka

Potom plati bod 1.
Zial, je velmi tazke hadat sa alebo oponovat tupcovi...
A klesnut na jeho uroven tiez nie je vyhra. Ale ked ta jeho spravanie fakt obtazuje, asi mu treba dorazne povedat, aby s tym prestal. A ked to ta prazdna gebula nepochopi, tak mu daj facku.

kika-bu

vďaka za radu :) je to dobré, určite to najbližšie vyskúšam. ale nie na dlho lebo že sa mu nepáčim to viem určite, keďže na mňa používa všetky vybrané slová aké pozná a nie len na mňa, aj na iných no na mňa najviac :( ale vďaka :)

2bodka

1/ alebo ma mindraky sam zo seba a lieci si ich na tebe
2/ alebo sa mu pacis a nezvlada to
3/ bod 1 a bod 2 spolu

Riesenie:
Musis ho odzbrojit. Idealne ked sa opat stane, ze si vezme tvoje meno do ust pred vsetkymi, poziadas ho, aby sa venoval svojej partnerke, kedze ty nou nie si a jeho prilisny zaujem o teba ta unavuje ;)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Neustále urážky od (ne)kamaráta - Fórum - ZDRAVIE.sk