Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mam chut zrusit svadbu!

Príspevok v téme: Mam chut zrusit svadbu!
Daniellita1

Mame mat v lete s priatelom svadbu ja si prajem malu sukromnu lebo nemam rodinu, mam len sestru a par blizkych, predstavovala som si ze pojdu jeho rodicia a brat so zenou (aj ked on mava blbe reci) to by som este prezila. Lenze sa to dozvedel zvysok rodiny a uz sa to pomaly rozsiruje jeden ujo druhy ujo, jeho zena, syn obaja dost piju, ten jeden je este ok ale ten druhy ma tiez nevkusne dedinske reci, naposledy typu ze to ani poriadna svadba nebude, mala som chut povedat kto nechce nemusi chodit! Dalsi z rodiny sa tvaria urazene, otras! Mam chut zrusit celu milu svadbu! Najhorsie je ze priatel vobec nerespektuje, ze ja tam chcem mat max jeho rodicov a brata a zaciname sa kvoli tomu hadat! Uplne naj by bolo o dvoch svedkoch a hotovo=// Nemienim sa pozerat na opitych ludi a pocuvat hlupe reci na svojej svadbe. Sama budem mat 4 ludi. Co s tym? Zacina mi dost vadit aj ako zijeme, mam pocit, ze si nemozem na vikend nieco naplanovat lebo stale niekto z rodiny nieco robit, naposledy v nedelu o 7 rano. Zacinam mat naozaj vsetkeho plne zuby, mam 30 rokov a ziaden samostatny zivot ale ta svadba je posledna kvapka..:( Mala som si asi najst niekoho samostatnejsieho s podobnym osudom, pretoze toto rodinkovanie nechapem a nikdy nepochopim.:(

karolinka122

Maom ti skutocne opisala celu realitu bez ruzovych okuliarov a odhadla tvoju psychiku,zmyslanie, takze rady, ktore ti dala su naozaj pre teba zachrannou vestou.... Stastna by si takto nebola, este viac by si "zakrpatela" a vnutrone trpela, keby ste mali aj deti. Vzdy pre neho bude najdolezitejsia rodina, co povie bude svate, rovnako to bude aj s vychovou deti co ta bude este viac ubijat a mat jeho rodinu stale za chrbtom, to je moc aj na kona...Nech si najde nejaku putku domacu inu, co je bez vlastneho nazoru a toto jej bude vyhovovat...

Maoam

nemas za co, ak som ti nejako pomohla, tak som rada

nerada vidim ludi rutit sa do zahuby...

drzim ti palce a rozhoduj sa mozgom a podla SEBA

Maoam

ber to realne, prosim ta fakt

chod von, zarobis si, uvidis ako sa zachova ON, ked budes skutocne fyzicky prec

mozno si neskor budes gratulovat, ze si urobila ten krok

ak stoji za to, pride za tebou

ak nie, sklopi usi a skloni hlavu a povie, co mu rodicia nakazu a v tom pripade mozes byt rada, ze si usla peklu, ktore by ta po vydaji cakalo a aj bez sobasa....uz len tym byvanim par metrov od nich

Daniellita1

Ďakujem ti za rady... Inak kľudne by si mohla robiť psychologičku a mať za toto platené... Si tu jeden z troch najschopnejších ľudí, čo sa týka porady

Daniellita1

Deti? Len to nie! To uz by bolo moje posledne...=/ Raz chcem mat deti, ale nie teraz ani najblizsich 5 rokov... Mas vo vsetkom pravdu. Aj on riesi vsetko cez peniaze. Aby sme nemuseli splacat hypo, uroky, dlzoby atd. Ja ho chapem, ved kto by chcel pozicky, hypoteky a podobne. Este k tomu ked frajerka zaraba velke houby lebo toto mesto je diera... Zostava mi jedine to zahranice ako posledna moznost, lebo o par rokov sa uz ani tam neoplati ist. Ach jaj byt tak vtak a mat vsetko na haku:) Trocha optimizmu do dnesneho dna...

Maoam

Danielitta, k tomu ti poviem iba jedno: bud realistka, chod do UK a ser na nich, sorry za brutalny vyraz, ale nic adekvatnejsie mi nenapadlo

Maoam

no, ok, tak si preber, ze tam ostanete, hej, dom si prerobite po starych rodicoch, vrazite do toho posledne prachy a vezmete sa (uz okolo toho je peklo a to svadba este ani nebola), budes vydata a ...budes v tom po krk ak nie vyssie

a co dalej? co si predstavujes dalej, aky zivot to bude?

ja neviem, ale riesis aj ty vsetko skrz prachy a materiu, ale kde je to ostatne? ok, par rokov robit inde alebo sa prestahovat, nejaky cas platit prenajom (prenajmy platia niekedy ludia cele roky aj desiatky rokov, ale aspon maju 'vlastny zivot' a nemusia sa podriadovat psycho rodine a ich nariadeniam a mozu dychat...a maju sukromie) a mozno casom si splnit 'sen o dome' ale INDE a na svojom a za svoje.....

ste mladi

ja neviem, takto si komplet zruinujes zivot, ak do toho este pride dieta...

aj tak potom budes riesit rozvod a predtym tazke krizy a skoncis na psychine

stoji ti to za to?

Daniellita1

Uz musis byt zo mna zrela na psychinu za cely ten cas... Niekedy sa citim ako idiot, ze sem pisem svoje problemy, ale najlepsie sa mi vyrozprava tu. Kamaratky mam, ale tiez ich nechcem zatazovat. Predsa len kazdy ma svojho dost... Nuz tak uvidime, co prinesie buducnost. Nateraz mam aspon moznost ist do Londyna, aj ked sama...Uvidime...

Daniellita1

Maoam a mas pravdu veru... A len preto, aby sme sa nezadlzili. Len preto, ze nechcem byt egoista a mat na zodpovednost, ze mu bude v zahranici zle(bez jazyka, s rovnakym platom ako ma tu). Len preto, aby nemal pocit, ze davame cudzim peniaze(a vlastne ma pravdu) =///

Daniellita1

Velka pravda! Presne takto som to povedala ja jemu! A on sklopil hlavu a povedal, ze ma chape, ale je tam velke ale. Jemu ako zivnostnikovi neda pozicku nikto, max 5000 a mne toboz nie ked robim len na dobu urcitu (tu sa totiz na dobu neurcitu ani neda zamestnat) Plus ak pojdeme do podnajmu platime cudzim ludom to, co by sme mohli davat do vlastneho a tym odchadzaju peniaze, ktore mali byt odkladane na stavbu domu. Je to prekerna situacia. Dom je jeho sen (aj moj, co si budem klamat), ale ak si vezmeme pozicku(neviem akym sposobom a s koho pomocou) tak sen je zabity... Jedina sanca je odist do zahranicia a tam si zarobit, min. 4 roky LENZE on sa boji, nevie jazyk a tu ma dobru pracu. Ja nechcem byt sebec a nutit ho, aby so mnou odisiel, ked mu tam mozno daju na zaciatok 900eur(Anglicko). Mam pocit, ze som v bezvychodiskovej situacii...=///

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mam chut zrusit svadbu! - Fórum - ZDRAVIE.sk