Mam chut zrusit svadbu!

Príspevok v téme: Mam chut zrusit svadbu!
Daniellita1

Mame mat v lete s priatelom svadbu ja si prajem malu sukromnu lebo nemam rodinu, mam len sestru a par blizkych, predstavovala som si ze pojdu jeho rodicia a brat so zenou (aj ked on mava blbe reci) to by som este prezila. Lenze sa to dozvedel zvysok rodiny a uz sa to pomaly rozsiruje jeden ujo druhy ujo, jeho zena, syn obaja dost piju, ten jeden je este ok ale ten druhy ma tiez nevkusne dedinske reci, naposledy typu ze to ani poriadna svadba nebude, mala som chut povedat kto nechce nemusi chodit! Dalsi z rodiny sa tvaria urazene, otras! Mam chut zrusit celu milu svadbu! Najhorsie je ze priatel vobec nerespektuje, ze ja tam chcem mat max jeho rodicov a brata a zaciname sa kvoli tomu hadat! Uplne naj by bolo o dvoch svedkoch a hotovo=// Nemienim sa pozerat na opitych ludi a pocuvat hlupe reci na svojej svadbe. Sama budem mat 4 ludi. Co s tym? Zacina mi dost vadit aj ako zijeme, mam pocit, ze si nemozem na vikend nieco naplanovat lebo stale niekto z rodiny nieco robit, naposledy v nedelu o 7 rano. Zacinam mat naozaj vsetkeho plne zuby, mam 30 rokov a ziaden samostatny zivot ale ta svadba je posledna kvapka..:( Mala som si asi najst niekoho samostatnejsieho s podobnym osudom, pretoze toto rodinkovanie nechapem a nikdy nepochopim.:(

karolinka122

sampon, to nie je o oblubenosti..Jednoducho niekto nestoji o to, aby bol stredobodom pozornosti a robil tam tie povinne trapne saskarny ako na kazdej svadbe a kazdemu sa venoval a pocuval pripitych ujcekov a ich rady do zivota ..A nakoniec zistis, ze si si svoju svadbu ani neuzil..bola som s mojim partnerom na x svadbach kamaratov z partie nasej, ja som neni vydata, nejak to odkladam, ale na rovinu som uz davno povedala, ze vsetci robili velke svadby, ze ja ked sa budem raz vydavat, poslem im oznamenia az po obrade a potom ich kamsi vsetkych pozveme...A kto sa chce urazat, nech sa uraza, ze mna pozvali vsetci a neodmietla som, neznamena, ze aj ja musim niekomu nieco odplatit, ved som na tie svadby neprisla s holymi rukami...

sampon

Jednoducho sa asi nevie povzniest nad to, ze niekto je oblubeny a ma viac priatelov a znamych ako ty a o teba sa nikto nezaujima. Tak chces just priatelovi robit napriek lebo ty sa citis ta najdolezitejsia.

karolinka122

a ak sa niekto mini z rodiny urazat, ze nemoze ist robit ostudu na vasu svadbu, uplne sa nato vykasli, vsetkym slusne odkazat, ze je vase zelanie to urobit takto, nech sa nehnevaju a ak vas chcu vidiet, nech vas pridu navstivit domov, vybavene..Netreba si dat kafrat od nikoho do zivota s tym, ze "ved sa to patri" "tak sa to zvykne robit" "aj druhi maju ", juj neznasam to...

karolinka122

necitala som nazory diskutujucich, ale pokial priatel nebude akceptovat tvoje rozhodnutie, zrus to, je to vasa svadba a ma to byt akoze najkrajsi den pre oboch, ide len a len o vas dvoch o nikoho ineho /NA TO NEZABUDNI/ !! ak si ho mienis pokazit a urobit super den ozranom z rodiny a zbytocnymi starostami okolo svadby, hostiny , kolacikov a neuzit si ten den , tak sa podvolis partnerovi a urobite svadbu "ako sa patri" ..Zdielam tvoj nazor, ak svadba, tak bez saskarni, len par a dvaja svedkovia..

Maoam

ocakavas nieco, co ti ON nesplni

zobud sa, otvor oci

tvoje predstavy o vztahu su uplne legitimne, ale uvedom si konecne, ze ty chces nieco uplne ine, ako on...

a bud pragmaticka, preber si, co ta caka s nim

za tri roky nebol schopny s tebou stravit jeden volny vikend osamote

a milion dalsich faktov

Daniellita1

Maoam ja som si myslela, ze pre partnera mam byt prvorada ja? Oprav ma, mylim sa? Ocakavam nieco co sa neda splnit?

Maoam

ty nechces vela, ty chces uplne iny typ muza, ale nejako ti nedochadza, ze ked sa vydas, tak si podpises vlastny ortiel...

s tymto chlapom nezazijes nic z toho, po com skutocne prahnes

ak mas este nejake zbytky zdraveho usudku, tak ten vztah ukoncis

Daniellita1

Ako by som si to predstavovala... Samostatné byvanie dalej od tohto mesta, kludne aj 300km, mne by to vobec nevadilo, sem tam ist pozriet na navstevu alebo ked je treba drevo a pod. a konecne mat pre seba vikendy moct lezat do 12 v sobotu len tak pretoze MOZEME a nemusiet NIC a MOCT si planovat spontanne vylet v nedelu rano. Toto su moje predstavy lenze on bol vychovany inak. Spolocne ranajky kazdu sobotu a nedelu, pekne, ale uz ma to unavuje. Chcem ranajky do postele aspon raz za cas a pozerat pri tom film. Chcem asi vela. Asi chcem od zivota naozaj privela:((((( Nateraz posuvam svadbu, vyhovorim sa na peniaze. Dam si pol roka na rozmyslenie a uvidime:(((