Neviem či ma chce a neviem čo dalej

Príspevok v téme: Neviem či ma chce a neviem čo dalej
donatelo

Ešte v lete som spoznal jednu super babu, zo začiatku sme si len písali. Hneď som cítil že je to tá pravá, bol som k nej milý, a prekvapivo aj ona ku mne, začala strašne nenávidieť moju bývalú. V októbri alebo novembri sme sa začali konečne stretávať, síce nie moc často ale bol som velice rád. Stále sme si písali, od rána do večera. Blížil sa Silvester a robil som takú väčšiu akciu u mňa, prišla aj ona s kamarátkami. Bola to najlepšia noc v mojom živote, objatia, bozky a krásne slová. Den po tom sme sa tak o tom rozprávali a povedala mi že ona by aj chcela ale že ešte si to nevie predstaviť, že to je pre nu niečo nové, a aby sme tomu nechali čas. Prešli už 3 mesiace od vtedy a stále nič.Pred nedávnom mi povedala že chce aby sme boli iba dobrí kamaráti. Keď sme vonku, sem tam sa držíme za ruky, keď si píšeme tak padnú aj také komplimenty že lepšieho chlapa nepozná a že ani taký neni. Proste neviem čo si mám o tom myslieť. Strašne ma to trápi, lebo ju velmi lubim. Možno vám prídem ako nejaký precitlivený teploško, ale som len chlap čo vie lúbiť a trápia ho takéto veci. Ďakujem že mi poradíte :)

lilyiankaa

no proste ťa nechce, ak ti povie, že chce byť len dobrá kamarátka, tak je to tak ako hovorí ... nevie ako by ti priamo povedala, že ťa nechce, tak to robí obkľukou ....