Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Susedia, vzdy sa najdu nejaky, čo vas nahnevajú

Príspevok v téme: Susedia, vzdy sa najdu nejaky, čo vas nahnevajú
Fero M.

POvedzte mi.ci je toto normalne..

Pred pol rokom susedia podnami oslavovali do 00:30 v noci. Manzelka vstavala o 5tej do prace, tak ich isla upozornit aby boli tichsie a ze co to ma vlastne znamenat. Tak si to tam vykecali a stichli.
Dnes sme stretli manzelku muza ktory otvoril a zacala nam nakladat ze co sme si vtedy dovolili, ze oni su slusny susedia a stalo sa to raz a ze im zomrel syn 8 rocny na rakovinu a oni mali posedenie, a s placom nas zacalaa slovne napadat vo vytaahu a urazat. Dva mesiace pred tym som tam bol ja lebo jej manzel vratal s priklepovou vrtackou o 21:45 na co vsetci susedia triwskiali dookola a sused vedla prisiel k nam ze co vystrajame. Tak som mu to vysvetlil a isli sme ich spolocne upozornit.
Susede som vysveylil ze ma mrzi ze co sa im stalo ale nech to nevytahuje do podstaty veci.
Naco zacala ze keby sa to stalo nam a hluposti a tresla dverami na vytahu co takmer odleteli. Predtym mi vynadala ze sim hlupy atd, tak som otvoril a spytal sa jej ze ak som ja hlupy ci je toto inteligentne. A znova to iste dookola

orol

Prave ze vobec neposudzujem len z jednej strany, ale zo vsetkych stran

ak je sused normalny, tak za to ze 1-2x do roka oslavuje do polnoci mu urcite nebudem robit problemy a strpim jeho oslavu

muc

hanka9 posudzujes veci iba z jednej strany. okrem toho, ze maju byt susedia tolerantni a chapavi, maju byt k sebe aj OHLADUPLNI a svoje oslavy ukocirovat aby inych nevyrusovali, alebo nech si idu oslavovat do restiky. nemoze v kralikarnach byt tolerancia na jednej strane bez ohladuplnosti na strane druhej.

hanka9

Normalni susedia v bytovke by mali byt k sebe tolerantni a chapavi. Ked sa 1-2 razy do roka robi u niekoho oslava narodenin, ci narodenie dietata atd, tak by to mal kazdy normalny sused chapat, strpiet a nevyvodzovat z toho ziadne nerozumne zavery. Naviac, robime to vsetci, v bytovke je pocut aj Fera, vsak :-o))

Daniellita1

Mna skor udivuje, ze mali hlucny kar! Mne umriet dieta, tak na ziaden kar nemam ani pomyslenia a uz vobec nie hlucny!

Fero M.

Maoam vuchladnem a je pokoj ako teraz :-D

PS: dom zvazujeme ale chce to nejaky ten rok. Inac nemozem na susedov dookola povedat ani slovo a oni to iste na mna. Ked sa preravalo oznamil som to vsetkym dookola a spytal sa na ich idealne casy a prisposobil som sa vsetkycm a v zivote nujto u mna nebol pre buchanie alebo nieco podobne. Doteraz mam len dobre vztahy a coraz lepsie a s viacerymi susedmi v novom byte.
Takze to nie je o tom ze som nervozny nervak co len hlaa provlwmi a vsetci ho nenavidia.
Jwdnoducho som bol nasrany a vyventiloval som sa tu.
Niekto pije, niekto fajci, niekto je agresivny alebo rozija veci a ja mam tiez svoje ventily.
A toto je druha tema za posledny rok tu na zdravi takze tu zo mna nerobte tyzdnoveho prispievatela :-D

Lulu2011

Fero kazdy by sme chceli mat dokonaly zivot s dokonalymi situaciami, ale tak mozno
niekde po zivote to tak bude :) dovtedy co najmenej riesit, aby sa dalo v pohode kao tak zit :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Susedia, vzdy sa najdu nejaky, čo vas nahnevajú - Fórum - ZDRAVIE.sk