Susedia, vzdy sa najdu nejaky, čo vas nahnevajú

Príspevok v téme: Susedia, vzdy sa najdu nejaky, čo vas nahnevajú
Fero M.

POvedzte mi.ci je toto normalne..

Pred pol rokom susedia podnami oslavovali do 00:30 v noci. Manzelka vstavala o 5tej do prace, tak ich isla upozornit aby boli tichsie a ze co to ma vlastne znamenat. Tak si to tam vykecali a stichli.
Dnes sme stretli manzelku muza ktory otvoril a zacala nam nakladat ze co sme si vtedy dovolili, ze oni su slusny susedia a stalo sa to raz a ze im zomrel syn 8 rocny na rakovinu a oni mali posedenie, a s placom nas zacalaa slovne napadat vo vytaahu a urazat. Dva mesiace pred tym som tam bol ja lebo jej manzel vratal s priklepovou vrtackou o 21:45 na co vsetci susedia triwskiali dookola a sused vedla prisiel k nam ze co vystrajame. Tak som mu to vysvetlil a isli sme ich spolocne upozornit.
Susede som vysveylil ze ma mrzi ze co sa im stalo ale nech to nevytahuje do podstaty veci.
Naco zacala ze keby sa to stalo nam a hluposti a tresla dverami na vytahu co takmer odleteli. Predtym mi vynadala ze sim hlupy atd, tak som otvoril a spytal sa jej ze ak som ja hlupy ci je toto inteligentne. A znova to iste dookola

Fero M.

Lulu neriesim. Len som nasrany a Aujimal ma nazor ludi na nieco take. Mozno teba to rano nabudi ale mna isto nie.
Ale mrzi ma co sa im stalo...

Fero M.

Karolinka ved to som spravil vo pises.
Po edal som jej ze som o tom nevdel ze ma mrzi co sa im stalo. Lenze pabi stupnovala utok a zacali mi nadavat do hlupakov a nakoniec mi krasne popriala...
Chapem ze je pod tlakom a aj mala iskra ju odpali. Len tolko som chcel ze ma tozaskocilo.. Po pol roku tajy utok a pritom akceptujem take veci. Ak by som sa mal vkuse hadat v nasom vchode tak sa hadam kazdy vecer s niekym ale to nerobim..

Lulu2011

Fero ja ta uplne chapem, ja trpim casto nespavostou, viem co to je aj ist po prebdenej noci do prace, proste stane sa, okolnosti su rozne, stale plati to, ze vsetko strasne riesis, ozaj uz ti to povedala niekedy manzelka? nemyslim teraz tento konkretny pripad, ale tak celkovo...

pisal, si, ze mali kar, ale u nas ked susedia robia party, maju nejaku oslavu ja ozijem, aj ked rano mam vstavat, tesim sa s nimi, ze maju fajn vecer, proste neriesim to, ale kazdy sme iny...samozrejme, keby robili party kazdy den a dajma tomu by ma to budilo tak by som to riesila potom

ebi77

fero prestaň sa tu lutovať, je to úbohé,,,,
aj tak nechápem ako ste nemohli vedieť, že im zomrel syn, veď predsa bývajú nad vami?? nie kilometer od vás,,,

a keď ste už v tú noc nevedeli, čo sa stalo,, nasledujúce dni ste sa o tom iste dozvedeli snáď, nie??

aspoň potom, by som išla zaklopať, že ste nevedeli, že majú kar, že inak by ste tam nechodili vyklopkávať na dvere

a fero, tebe zomrel už dieťa??? ako by si sa cítil ty v ich mieste?

ešte raz sa pýtam,, robili niekedy taký rozruh? bolo to ojedinelé, ak áno,

tak patrilo sa ospravedlniť, že ste nevedeli, že je kar....

kabel

fero, mnohe zdravotne sestry a lekari chodia do prace nevyspati a mnohi sluzia aj viac ako 24hodin, tak nedramatizuj, akoby za ne dychala vlastnymi plucami

karolinka122

Ber to tak, ze suseda, ktorej zomrelo dieta ma znicene nervy, ani sa jej vobec necudujem, pravdepodobne je na praskoch, lebo to je to najhorsie co s moze cloveku stat myslim, vidi aj jej rekaciu po pol roku od udalosti ti to vykricala z nicoho nic do oci.. Mal si jednoducho povedat, ze si netusil ze maju kar a cusat a uz to nerozoberaj, netusis, ake peklo preziva a nediv sa, ze nie je v poriadku, maj s nou pochopenie a neries, pokial nerobia bordel pravidelne, zabudni na tu udalost a keby cosi mala, nevsimaj si ju, ignoruj, lebo ty si o tom kare nevedel a nemozes ani zato, ze jej zomrelo dieta.

Fero M.

Lulu Vstavt o 5 rano a o jednej nespat... Ides na 12 hodin do prace a mas na starosti deti na pristrojoch tak si nemozes dovolit nespat.. Chyba = zivpt

Mna len rozcarovalo to ako to moze niekomu popriat ze nech sa mu stane to iste....

Prezyvka55

kabel preco nie? su nejake pravidla a tie treba dodrziavat, kto ich nechce dodrziavat nech ide zit niekam na samota, vobec nevidim problem v tom vyuzit vsetky zakonne moznosti na to ked sa niekto doposta protipravneho konania