Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Depilovať?

Príspevok v téme: Depilovať?
Baywatch

Zdravím. Mám 17 a na svoj vek som si myslím dosť ochlpený. Problém je, že mám hrubé čierne chlpy a nemám z nich dobrý pocit. Na základke sa mi za to smiali. Priateľke to nevadí, lenže mňa to nejak poznačilo. Hlavne na nohách...mám si to oholiť alebo vydepilovať alebo čo mám robiť?

Panoramatix

Ak sám zo seba nemáš dobrý pocit určite sa skús oholiť. Nenechaj sa ovplyvňovať inými ľuďmi a rob čo ti je príjemné. Na začiatok by som ti odporučil oholiť si tie nohy nejakým elektrickým strojčekom. Napr. strojčekom na vlasy bez nadstavca. Budeš to mať na krátko upravené a uvidíš, či sa ti to páči. Žiletkou to môžeš skúsiť neskôr. Ja sa pravidelne holím a priateľke sa to páči. Občas to príde iným ľudom divné, ale myslím si, že aj muži sa môžu o seba normálne starať. Názory, že muž má byť mužom a teda chlpatý, si môžu niektoré ženy akurát tak niekam strčiť. Im tiež prirodzene rastú chlpy, neviem prečo by holenie u mužov malo byť divné.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Depilovať? - Fórum - ZDRAVIE.sk