Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mám syfilis - ako s tým žiť?

Príspevok v téme: Mám syfilis - ako s tým žiť?
syfilis

Asi pred 5 mesiacmi mi zistili ze mam syfilis. Kde kedy a ako som ho dostal sa uz asi nikdy nedozviem pretoze mi povedali ze som ho mal uz v tretom stadiu. Nastupil som do nemocnice kde som mal byt 21 dni ale hned na uvode mi zistili tretie stadium tak som tam bol mesiac a bral som krystalicky penicilin 4 krat denne do zili. Teraz som asi 3 tyzden doma z nemocnice. Za tri mesiace mam ist na kontrolu v akom stave to stoji. Ak ma niekto skusenosti s touto chorobou tak poradte. budem rad kazdemu prispevku. Ak sa chce niekto na nieco spytat taktiey poradim.

syfilis

ahoj ElenaL. podla mna to zalezi od hodnot ake prave mame ale aj ja mavam to iste ze sa mi objavi male zacervenanie na penise alebo male prasklinky, ale urcite uz su neni take ako pred preliecenim. ale asi tym ze to uz mame v sebe tak sa to sem tam este takto ukaze.. ja mam ist na dalsie odbery v lete. tak uvidim ako dopadnem
1xy1- aj sa pripajam k tvojej podpore. DRZ SA.

ElenaL.

Ahojte, mam otazku.Som po prelieceny asi dva roky, zaujima ma jedna vec moze sa u nas znova opakovat primarne stadium tohoto ochorenia teda tvrdy vred?Alebo kpri opakovanom nakazani by sa nam uz nic neukazalo a choroba by toto stadium preskocila nakolko mame v krvi uz raz protilatky? kto viete prosim napiste.
Mam dole nejake prasklinky ktore trosku stipu a znova mam strach hoc som sa nemala kde nakazit.DAKUJEM

Elizabeth191

Ahoj 1xy SUPER za manzela gratulujem!!!!!
Som velmi stastna aj za teba.A ty sa tam prosim ta DRZ!!!!!!!!! a daj vediet co nove.

1xy1

Tri týždne za mnou...., dnes som bola u lekárky, na ďaľší týždeň nastupujem do nemocnice. Myslím, že to nie je dobré, ale budem sa snažiť to nejak psychicky zvládať pretože to mám veľmi dlho. Povedali mi, že do konca života budem v evidencii a budem chodiť na kontroly. Tiež mi povedali, že tie hodnoty budem mať vždy a že pred každou operáciou musím dojsť pre potvrdenie, pretože tie hodnoty tam budú stále. Ale som šťastná za manžela je negatívny. Neviem ako to bude ďalej..... Keď ma pustia z nemocnice ozvem sa. Zatiaľ všetkým ďakujem za podporu.

syfilis

podlaha, ak nieco potrebujes tak mi napis priamo na moj mail ktory najdes ked kliknes na moj nick. ak by si to nevedela tak je to tanasis@pobox.sk , pretoze ked som pisal na ten mail co si napisala tak taky neexistuje..
athosko.- syfiliticka jazva znamena ze ti hodnoty klesli natolko ze si brany ako zdravy ale musi sa to tak ci tak sledovat. co sa tyka tych testov co si sa pytal tak ti neviem poradit lebo nemam skusenosti. skus sa opytat svojho kozneho

athosko

ahojte..obcas tu nakuknem a citam prispevky, aj ja som presiel tym co vy, prelieceny som bol v roku 2008, odvtedy chodim pravidelne dobrovolne na kontrolne testy k svojej koznej a hodnoty sa mi vobec nepohli..stale su rovnake uz skoro treti rok,syfiliticka jazva,mate s tym nejake skusenosti ci to klesa alebo za ako dlho? a chcel by som sa otestovat aj vyterom z uretri a na vsetky STD choroby,neviete kde sa to da urobit aj u ineho lekara ako moj kozny?,ci sa za to plati,a ako casto si mozem dat robit kontrolne testy na prenosne choroby a ci pri vysetreni u ineho lekara treba povedat ze som lieceny na tuto chorobu. Dakujem za odpovede. pripadne dam mail.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mám syfilis - ako s tým žiť? - Fórum - ZDRAVIE.sk