Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolest hrdla, kasel...

Príspevok v téme: Bolest hrdla, kasel...
emma18

Prosim o radu,

uz asi mesiac mam neustale problemy- boli ma hrdlo, kaslem a hlieny mi stekaju dolu hrdlom. Mala som hnisavu anginu na kt som brala antibiotika. Lekarka mi povedala ze hrdlo mam uz v poriadku ale poslala ma na ORL vysetrenie. Tam mi najprv doktor povedal ze mam alergiu a dal mi lieky na alergiu ale kedze mi to neprechadza pozrel mi do nosa a vraj mam krivu nosnu prepazku. Odporucil mi dat si ju vyrovnat, na co som povedala NIE. Nikdy som nemala podobny problem ako teraz. Ale nemyslim si ze by to mohlo suvisiet s prepazkou. Predsa tie hlieny sa musia odniekial brat a jasne ze ked mi stekaju do hrdla tak to moze sposobit bolest hrdla...a tiez si myslim ze vysusenim hlienov by to mohlo prestat. Mam 27rokov a doteraz som nemala nijaky problem. Skusim najprv samoliecbu nejake homeopatika ... Prosim ak mal niekto podobny problem dajte radu.
Je naozaj take nutne dat si sekat do nosa ked viem ze vela ludom to nepomohlo alebo sa im to postupne vratilo...Berem to ako poslednu moznost :(

RNG

Hlieny su obranna reakcia tela proti neziaducim latkam, tak ich telo odtlaca, aby sa nemohli absorbovat cez sliznice do tela. Mozu to byt rozne alergeny(pel, prach, spory, roztoce, chemikalie rozneho druhu) alebo rozne mikroby, co sa dostanu do prinosnych dutin najma z kvapockovej infekcie vo vzduchu a tam sa mozu udrzovat aj dlhe mesiace, lebo ustne brane prostriedky sa tam viacmenej nedostanu. Viac pozri cez Google.sk pod rng infekcie

emma18

Ja mam inak lieky na alergiu Omarit a do nosa nasonex. Beriem ich tyzden a nevidim nejaku zmenu, ale aby mi primar najprv stanovil diagnozu alergia a po tyzdni kriva prepazka-operacia? a uz uz mi vypisoval papier na operaciu...

emma18

1_Iveta

Tiez si myslim ze to stou prepazkou nesuvisi. Ved je potrebne riesit stekanie hlienov a nie krivu prepazku. Aj ked prepazku krivu clovek nema aj tak tie hlieny stekaju len do hrdla ved kam inam?
Ja chcem vyskusat nejake bylinky. Ak pomozu dam vedet.
Ty mas tiez krivu prepazku?

1_Iveta

Som na tom presne rovnako ako ty a to aj časovo.
Podľa mňa je tá teória o prepážke blbosť, lebo pokiaľ je krivá tak tú si tam mala aj predtým a nikdy si problém nemala.
Mne povedala dr., že je to nejaký vírus a druhá zase, že je to alergia, tak si môžem vybrať.
V mojom okolí má tento problém dosť hodne ľudí, takže teória o vírusoch sa mi zdá dosť pravdepodobná.
Ja už druhý deň inhalujem eukalyptom, ale výsledky sú veľmi slabé.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.