Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Paranoja?

Príspevok v téme: Paranoja?
sibak

Dobry vecer.
Kedze som pital o paranoidnej poruche a natrafil som na vas email, tak som sa rozhodol vam napisat moj problem. Snad mi pomozete.
Ide o to ze mam priatelku ktoru neskutocne milujem. Nikdy som nikoho tak nemiloval ako ju. Som s nou 7mesiacov. Ked si niekedy piseme cez FB (skoro neustale) A prestane mi pisat napr 4hod offline. tak som z toho potom taky nijaky, taky strucny a mozno aj smutny. Akoby som hladal problem tam kde nieje. Ide hlavne o to ze sa bojim ze by som ju stratil. Neviem ci to je tym ze travime malo osobneho casu spolu. Ked som s nou vsetko je v poriadku, ale ako nahle sme od seba viac ako 24-48hodin tak to proste niesom ja. Jedine co ma napadlo je to ze v mojom byvalom vztahu, kde som priatelke doveroval, ma sklamala. Chodil som s nou 4 a pol roka. A neskor som sa dozvedel ze ma podvadza, zacala chodit je inym. Problem je v tom ze to bolo dlhodobo, kde rovno v noci odomna sla za nim. Aj ked viem ze terajsia priatelka je ina a ze je slusne vychovana, stale mam strach. Nejde o to ze sa koli tomu trapim. Ide o to ze sa trapi aj ona. V prvom rade ju nechcem stratit, ale pritom si aj uvedomujem ze to co robim jej je na obtiaz. za kazdu radu dakujem vopred. Ospravedlnujem sa za pisanie bez diakritiky.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Paranoja? - Fórum - ZDRAVIE.sk