Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Strašne zvláštny rozchod

Príspevok v téme: Strašne zvláštny rozchod
Feroslav

Priatelka sa cez internet zoznámila s nejakým týpkom, s ktorím ma síce nepodviedla, ale stratávala sa s ním za mojicm chrbtom, a klamala mi. Dokonca si ho volala k sebe. Dal som jej šancu že mi sľúbila že s ním preruší kontakt, a odpustil jej. Dnes som ale zistil že si stále píšu a že stále má jeho číslo... Najviac ma hnevá že mi klamala celú dobu (2-3mesiace) a aj po tom ako som jej dal druhú šancu s klamaním neprestala. Práve kôli lži a falošným sľubom sme sa dneska rozišli. Náš rozchod mal 4 fázy:
1. fáza - hnev
bol som nahnevaný, vičítal som jej ako mi ublížila, ako zahodila všetko čo medzi nami mohli byť, nevedel som sa s tým zmieriť... že o ňu musím prísť aj keď ju tak strašne ľúbim
2. fáza - odpustenie
povedel som jej že mi je to všetko ľúto, že sa chcem rozísť v dobrom, a že chcem aby sme ostali kamaráti. že už si nejdeme ubližovať, a že nemá zmysel aby sme si dalej niečo vymýšlali. že jej preoste odpúšťam všetko čo spravila a ona mi poďakovala (to mi naozaj pomohlo! cítil som sa zrazu vyrovnaný, aj keď stále to ešte bolelo )
3. fáza - kamarátstvo
začali sme sa opäť rozprávať, zase sme spolu žartovali, smiali sa spolu, viedli sme úplne bežnú komunikáciu ako by sa nič nestalo. takto som to všetko aj chcel, až do tohoto okamihu bolo všetko fajn. potom ale prišiel zlom
4. fáza - viac než len kamarátstvo
zrazu sme sa na seba pozreli a obaja sme mysleli na to ako sa navzájom stále priťahujeme. postupne prišlo k objatiam, potom pusám na líco, a opäť k bozkom. dokonca sme sa namotávali na sex...
som veľmi rád že som po rozchode ostal vyrovnaný a že sme sa udobrili, a ostali kamaráti... ale teraz mám pocit že sme sa udobrili až moc! A môj problém je že z jedného hľadiska s ňou už vsťah mať nechcem, z druhého s ňou ale chcem ostať kamarát, lebo by som o ňu fakt nerád prišiel, a z dalšieho sa obávam že sa na seba zase namotávame, lebo niečo medzi nami ešte stále je. Je možné aby sme ostali kamaráti, a zároveň sa na seba znovu nenamotali? Dajú sa tieto dve veci skĺbiť, alebo to nieje možné? Ak áno, tak ako?

Feroslav

Ona je taká ale iba vo vsťahoch... inak je to strašne dobré a milé dievča... preto som s ňou chcel ostať kamarát, ale nemať s ňou vzťah... ale Ďakujem za názory

Feroslav

Ale mne viacej vadí že mi klamala... Ja som človek ktorí by nedokázal klamať niekomu koho milujem a chcem mať vzťah s niekym kto je v tomto rovnaký. Preto som sa s ňou rozišiel, a nebudem veriť že sa dáme dokopy.

lekno09

kým ju nevymažeš zo života,tažko si nájdeš lásku,lebo stále budeš verit,že sa dáte opat dokopy,a preto tvoj čas zbytočne ide,a zbytočne.

lekno09

vieš čo?ja som vydata 4 roky,a moj muž stale flirtuje a chodi na pokec,a baví sa,a ja neviem čo s tým.Tiež ho šialene ľúbim,a neviem čo s tym,neviem od neho odist.je to tažke,chápem ta.

Feroslav

Všetci mi vraveli že jej dalšiu šancu dávať nemám... Dokonca všetky z jej troch najlepších kamarátok ma od nej odhovárali, a hovorili mi samé od seba že si nezaslúži tak dobrého chlapa ako som ja, a že to s ňou nemá zmysel... no ja som ajtak slepo veril v lásku. Ako môžem byť tak hlúpy a slepý... Ako to že je ľúbim a som namotaný aj po tom všetkom čo mi spravila.
Prečo zas musím doplácať na to aký som dobrý a milujúci človek :(
Asi bude pre mňa tažké len tak odrazu vymazať zo života z obrovskej časti tvoril tak dlhú dobu... z dlhodobého hľadiska to tak bude hádam lepšie... ale asi to len tak rýchlo neprebolí :(

lekno09

velax ta oklamala,a ty si jej stále veril,a stále odpustil.Mal si sa rozisť,a nenavrhovať už kamarátstvo,nech vie,že čo urobila.
Tak to vyzerá,že akoby si jej stale daval šancu,ale načo??nezaslúži si ju.Sklamala toho kto je dôveroval.a v láske sa toto nerobí,stretávat sa s iným chlapom,aj ked má doma svoju lásku,je to smutné,ael je to tak.

Agnes998

Nie, nie je to mozne. Mal si dovody rozist sa s nou, urobil si to, tak by si mal prerusit akykolvek kontakt. Lebo vy dvaja neviete byt kamarati, sam to vidis. Mozno po dlhom case, ale teraz rozhodne nie. Nema zmysel ostavat s kazdym kamarat, aj ked ti ten clovek ublizil a dlhodobo ta klamal. Proste zmier sa s tym, ze nemozes byt kamarat uplne s kazdym.

DontWorry

Na tvojom mieste by som dala chvilu pauzu a prerusila kontakt kym to vo vas cele prehrmi a city ochladnu. Ak sa budete vzajomne kontaktovat, stretavat - nikdy to neprestane a neskôr budete trpiet tak ako bolo spomenute - ak si najdete niekoho noveho. Pokial nechcete vo vztahu pokracovat ani ho obnovit, tak urob jak radim. Hovorim z vlastnej skusenosti...trpela som jak pes ked si nasiel novu a potom mi ostal len vankus do ktoreho som mohla pustat slzy. Az po urcitej dobe môzu z vas byt kamarati, ak to budete mat v sebe vyriesene :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Strašne zvláštny rozchod - Fórum - ZDRAVIE.sk