Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Veríte Život po živote?

Sejla

Dawia, veď to blúznenie mohlo byť kľudne pred smrťou, alebo ešte 30 sekúnd po zástave srdca, kedy mozog ešte vykazuje silnú aktivitu, vtedy sa mimochodom vyplavuje aj veľké množstvo DMT, tzv "molekula života", známa ako jeden z najsilnejších halucinogénov, ktorý spôsobuje okrem iného veľmi skreslené vnímanie času. Takže pacient nemôže jasne povedať, kedy sa mu to prihodilo. Ak aj dokáže presne popísať veci, ktoré sa diali po jeho smrti a nemal ich ako vedieť, osobne by som chcela najskôr vedieť dôveryhodnosť zdroja. Moc sa tým nezaoberám, lebo aj literatúra, ktorá popisuje takéto nadpozemské veci, mi príde príliž bulvárna na to, aby som jej verila. Zaujímavejšie mi prídu skor experimenty s rôznymi drogami:) Ja nehovorím, že nemôže existovať nejaké vedomie nezávislé na ľudskom tele, či reinkarnácia a pod., ale tie prípady s klinickou smrťou nie sú jej jasným dôkazom.

rhea

Nezda sa rozumnejsie neverit v posmrtny zivot zo strachu, ze je to cele klam a nespravne ako verit v nadeji, ze je to pravda a spravne :)...

Dawia

philips , ak neveríš, ako vysvetlíš príbehy stoviek ľudí, ktorí prežili smrť, a ocitli sa v inom svete. Videli sa mrtvy, a vedeli podrobne opísať, čo sa dialo, keď im prestalo byt srdce...

philips

Neverim, po smrti zhnijeme a ostanu z nas iba kosti, ktore sa neskor premenia na prach. Ziadna dusa, ziadny zivot po...

Lumik

Ak to zoberieme tak, ze ti nasi sucastnici sa narodili po tom ako niekto zomrel, tak vlastne ziju po smrti (cudzej). Mozno niektori maju aj velmi podobne myslenie alebo vedomie ako niekto kto uz v historii ludstva zomrel. To by bolo asi skoro to iste ako keby samotne vedomie prezilo.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Veríte Život po živote? - Fórum - ZDRAVIE.sk