Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Problém s partnerovou matkou

Príspevok v téme: Problém s partnerovou matkou
biela mačka3

Mám pocit, že ma nenávidí. Takto - partner má viacizbový byt, kam chodieva občas aj jeho mama so svojim priateľom, alebo je to spoločný byt - skrátka nájomné platí môj partner. Jeho mama je väčšinou mimo BA, ale keď si potrebuje niečo vybaviť, zdržuje sa v spomenutom byte. Nedávno prišla o deň skôr bez toho, aby dala vedieť - hneď ma skritizovala, že je bordel na dreze, pritom som sa to chystala čoskoro upratať, lebo samej sa mi neporiadok nepáči. A čo sa stalo tento týžden, je sila...Bola som vonku, tak som sa ponúkla, že niečo kúpim. Medzi inými som kúpila aj hrozno a kešu oriešky. Z hrozno sme si trochu v ten deň dali. Aj na druhý večer som z neho jedla, keď som si chcela dať pred spaním, už tam nebolo - vraj ho vyhodila, že bol hnilé - pritom pred hodinou som z neho jedla a zdalo sa mi ok. A čo sa týka orieškov, dostala som na ne chuť, tak som poslal priateľa, nech sa opýta, kde sú. O ona došla, vypucovala mi žalúdok, že som sebecká, nevďačná, že keď som ich chcela, nemala som ich nechávať v kuchyni a dokonca mi urazene dala dvadsať euro, nech si idem kúpiť ďalšie!!! AS tiež som počula, ako môjmu partnerovi hovorí, že deka na zakrytie sa dáva na celú posteľ a nie iba na polovicu!!! Pritom priateľovi pripievam na nájomé, aj na stravu, tiež vysávať alebo umývam parkety, kúpelne, Wcká, žehlím, prach utieram - a podľa nej som egoistická? Nechcem ju vidieť! V tú noc po tomto incidente som bola sedemkrát vracať. Keby to bolo niekto iný, nakričím na neho a pošlem ho niekam, ale s ňou si to nechcem rozhádať. Tak buď keď tam bude ona budem bývať u mojich rodičov, alebo budem musieť naozaj poprosiť priateľa, nech ten veľký byt predelíme stenou, nech sa tam keď príde jeho mama do BA, nestretávame. Rada by som vedela, či aj iná žena by sa tak starala o domácnosť. A ešte sa mi nepáči, že jemu aj jeho bratovi hovorí zdrobnelinami - príklad - Milanko, Andrejko, Dušanko...Partner je rozumný, váži si ma, správa sa ku mne ako k princeznej - preto som smutná z toho, ako nevhodne sa ku mne zachovala jeho matka.

biela mačka3

minule ma sprdla za to, že priateľovi chýbal gombík na košeli - lebo bola u nás a zbierala bielizeň zo šnúry a tak na to prišla - lenže mne priateľ nepovedal, že košeľa nemá gombík, takže som o tom nevedela - a čo robí z neho tiež chudáka, muži nevedia prišívať gombíky?

biela mačka3

inak zase keby som bola fiflena, ktorá sa len fintí a vôbec by som neupratovala a ani neprispievala na nájomné, tak vtedy by mi také reči nevadili - hm...

biela mačka3

ja varím a aj upratujem - ako som písala:::: celý byt povysávam - alebo umyjem dlážku - utriem prach, umyjem WC aj kúpeľňu, riady umývam, ladničku

guma..

je zvláštne, že akonáhle sa niekto sťažuje ne svokru, tak všetci diskutujúci majú tendenciu svokry skritizovať a stáť na strane nevesty. Však počkajte, až raz vaše deti dospejú, aj vy sa budete správať podobne. Môžete tisíc krát teraz napísať že NIE aj tak budete. Ešte ste nezažili, že máte svoju domácnosť , svoj riad, návlečky, utierky, príbory, a hoci aj toaletný papier a príde nejaká pre vás cudzia žena a začne používať vaše veci, ako keby to bolo jej. Vy ste poriadkumilovná a ona si nechá riad v kuchyni na noc. ja také matky chápem, že sa tak správajú. Alebo ak ste syna vypyplali z dieťaťa, vychovali, utierali zadok, učili chodiť, rozprávať, sedeli pri posteli ak bol chory, denne mu varili..a naraz príde nejaká fiflena , odsťahuju sa a ona nevarí, lebo načo, však niečo objednajú ( pritom na to jedlo sa nadrel zase ten jej syn ).Neupratuje, lebo stačí až keď prekračuje po kotník špinu..no na toto tá matka toho syna porodila a vychovala ?

biela mačka3

matky partnerov sú omnoho horšie ako matky partneriek - napríklad občas čítam, alebo vidím vo filme, že žena pre svojho partnera navarí a jeho mama má reči, že od nej to synovi aj tak chutí lepšie - a podobne - matka môjho ex ma na začiatku nazvala škatulou a to bol pritom môj prvý partner - takže žiadna škatula som nebola....

0vecka

2 biela mačka3 ak je jediny problem jeho matka tak to neni nejako zle... myslim ze kazdy kto neije po usi zamilovany ma urcite vyhrady k svojmu partnerovi....otazne je len ci sa s tym da spokojne zit alebo nie...

neviem kolko ma rokov ale minimalne ta jeho matka nebude naveky medzi zivymi a tiez nebude naveky pri sile nieco kritizovat

biela mačka3

ja by som dala vyššiu funkciu ako pako - len zase ani tento vztah nie je bezproblemovy, vdaka spomenutej osobe - ja dufam, ze priatel bude stat stále na mojej strane

0vecka

kazdy to asi zazil... najhorsie su tie matky ktore su zamilovane do svojich deti a nikdy nepripustia ze by ich dieta spravilo nieco nespravne. a potom ked ma to super decko partnera ktory nieje minimalne superman tak im to pride preco ten ich uebermensch chodi s takym niemandom?

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Problém s partnerovou matkou - Fórum - ZDRAVIE.sk