Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vraj som dobra len na sex ...

Príspevok v téme: Vraj som dobra len na sex ...
ktk

..vraj posobim ze som dobra len na sex a nie na vztah... povedal mi to byvaly takze nwm ako velmi to brat vazne :-( ale od rozchodu som zatial narazila na chalanov ktorym slo len o sex. Ako to zmenit? co robim zle? ako podla vas posobi baba dobra len na sex? lebo si nemyslim ze by som sa napr vyzyvavo obliekala

fghj

trud Vilo to vystihol take len os*kat ale tak oni si myslia ze ich chalani take drsnacky miluju no ja by som len do tej postele taku bral

Iveta Michael

truďVilko

síce tvrdé konštatovanie ale veru nemáš ďaleko od pravdy,nie jeden raz denne počujem takúto komunikáciu mladých báb,dokonca niektoré sú vulgárnejšie ako chlapci :(

..ale domnievam sa že zakladateľa témy ktk asi nepatrí do tej kategórie dievčat

crnmo

A aky vztah by si chcela budovat? Co ti ma tehly a maltu doniest, alebo co? To ma sediet a divat sa na teba, alebo ti ma skladat poklony, alebo pestovat tulipany? Vztah si buduj, ked nie je nikto doma. Je uplne normalne, ze muz chodi so zenou kvoli sexu. Nemyslim len kvoli sexu, ale je to jedna z dolezitych sucasti vztahu.Tak to bolo vzdy a aj bude.

trudVilko

vsak si zato mozte same ze vas chcu chalani len na sex. chodite ako defky oblecene len prsa von a v pushapke, sukne a kratasy take ze vam skoro pinduru vidiet, zmalovane, samí sperk na tele, vypasovane nohavice a saty ledva neprasknete v nich, fajcite a pijete ostosest ako chlapi. Z papule vam nic inteligentne nevyjde len do p**i, ty kokso, j*be ti, a pod. tak naco je dobra taka baba len aby si zapichal a zahodil. a druhou pricinou je ze same si vyhladavate takych kurevnikov. vrana k vrane sada a rovny rovneho si hlada.

Agnes998

Co ti povedal tvoj byvaly vobec neber vazne, chcel ta len ponizit. A to, ze stretavas chlapov ktorym ked hned nedas, stracaju zaujem je tiez v dnesnej dobe normalne, nie si sama kto sa s tym stretava. Mozno by si mala zacat lovit niekde inde, teda neviem kde lovis, ale skus zacat chodit na sport, turistiku alebo pod., tak stretnes iny druh chlapov.

DontWorry

Lebo vzdy natrafite na idiota. To je asi jedina odpoved. Len primitiv vie kvôli rozchodu potom pourazat svoju byvalu a neuctivo sa k nej vyjadrovat. Pokial baba ho predtym nepodviedla a jednoducho jej vztah nevyhovoval, tak uz len z respektu k nej by to mal prijat ako sice kruty fakt, ale casom to preboli kazdeho. Ak mam tu osobu fakt rada a hoci ma niekto necha, nebudem bezdôvodne nadavat.

Dalsia z veci je ako dievca pôsobi. Podla vzhladu netreba hned sudit. Mam spoluziacku, po ktorej idu asi vsetci a aj tak je to slusne dievca. Problem dievcat je, ze sa nevedia chovat prirodzene. Zacne vas niekto balit a vy mu na to skocite ako mucha na lep. Ziadna dlhsia komunikacia, ziadne spoznanie toho cloveka. Popripade privela afektujete alebo ste prilis koketne. Druha skupina bab je co su tak narocne, ze su az trapne. Poziadavok na chlapa maju po milu jarmilu a potom sa cuduju, co chlap sa uz neozve - lebo ste nudne.

I tak sa priklanam k tomu, ze to bol hlupak a chcel rypnut este raz a naposledy

mackani

Aj ja mám ten istý problém, proste všetci chalani ma berú ako babu na sex, vôbec ANI JEDNEMU! nejde o vzťah...naozaj to nechápem....

krunmo

Aj v tom moze byt problem. Ze od muzov vela vyzadujes, ale sama nemas co ponuknut. Poznam dost narocnych zien, ale nestoja za ziadnu namahu, lebo su velmi nudne a nic ich nezaujima a ani nic nevedia ocenit, okrem seba. Clovek by len zbytocne stracal cas a peniaze. To je podla mna aj pricina preco sa tolko vztahov rozpada. Zena sa pomaluje , nafarbi, nasprejuje ako mumia a caka, ze sa jej muzi budu vrhat okolo noh a investovat do nej peniaze a povazovat ju za nieco vynimocne.

Sejla

Tak sú muži, ktorí vzťah nechcú vôbec s nikým, hlavne v mladom veku, ale chcú sex. Moc osobne by som si to nebrala. Skúšajú to na každú do radu a keď im jedna z 10 dá, tak majú, čo chceli.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vraj som dobra len na sex ... - Fórum - ZDRAVIE.sk