Máte všetko, čo chcete? (Ste spokojní)?

oulenka

mam 20 rokov. nemam vlastny byt, auto ani vodicak. pred rokom mi zomrel otec, mama je ťzp. Napriek tomu mam vsetko co chcem a som maximalne spokojna. Mam okolo seba ludi ktori ma lubia a ktorych lubim ja, ludi na ktorych sa da spolahnut. Dari sa mi vo vsetkom do coho sa pustim (musim zaklopat drevo!). Pocasie je uplne najlepsie, v zahrade vsetko posadene, kazdy den sport a hudba. Proste sa citim dlhodobo stastna :-) Cize odpoved na tvoju otazku: Mam v zivote vsetko a som spokojna. Nezmenila by som vobec nic. :-)

lavazza11

Nie som... ale ani sama neviem čo mi chýba.. ostatní by povedali, že mám všetko, ale ja štastná nie som

lorrines

pudr :D ked budem na tom tak ako ty, že jedine čo ma budu srať budu tenke muchy :D kupim si repelent a poviem že život je dokonaly

pudr

Ja som spokojní ved:som mladý,pekný,bohatý,mam peknú ženu aj priatelku,som zdravý.a stále cestujem po svete!teraz vám píšem z kolumbie príroda je tu uchvatná len ma serú tie tenké muchy.inač som spokojní.

lorrines

No po materiálnej stránke mi nič nechýba, som z dobre zabezpečenej rodiny mám vlastné bývanie, auto ked potrebujem, proste mat. veci nie su problem. Študujem aj pracujem, všetko ma baví, napĺňa, mám vela kamaratov, skutočne vela ale chýba mi vzťah. Snívam o takom už dlho, ale tak niekde to musí pokulhávať, aby človek mal stále o čom snívať :) v podstate som veľmi spokojná

GoFruit

Nikto nebude mat nikdy vsetko po com tuzi. A o to ani nekde aby sme mali vsetko.
Ja som spokojna. Mam zatial vsetko co chcem a chcem zas dalsie veci a potom zas a zas. A stale nieco chcem. Ale som super spokojna s tym co mam.

joro

Som človek, ktorý má splátky, rodinu prácu, mám kde bývať, chýba iba dobrý priateľ ale o tom môžem len snívať

zbludiladusa

nemám prakticky nic co sem si vysnela,nedstala sem nic v živote tak jak sem chtela,nemyslím materiálne veci,tí ano,ale nic víc :(