Farba na vlasy loreal prodigy

beli27

Ja som si s touto farbou farbila vlasy včera a som s ňou veľmi spokojná, teda zatiaľ. Mám tmavé vlasy ale aj dosť šedín, dala som si tmavohnedú, chytila dobre a vlasy som mám úžasné, pôsobia ošetrene aj na dotyk a pekne sa lesknú. Viem, že si ju ešte kúpim...

Tralala777

Tiež pridám svoju skúsenosť. Je to OTRAS a DES. Takmer vždy si farbím vlasy doma a nikdy so nemala problém až doteraz. Už neviem, čo to bolo presne za odtieň, ale kúpila som si tú najryšavejšiu, akú tam mali. Dala som si ju na hlavu a chytila mi na červeno. Keďže som už červené vlasy mala, videla som sa znova, ako chodím na zosvetlovanie peroxidom a na kúry, aby som nezostala plešatá. Naštatie, farba nevydržala ani týždeň a po dvoch umytiach som mala vlasy naspäť vypelíchané hrdzavé. Bohužiaľ len asi od dvoch tretín hlavy. Hore pri korienkoch som ich mala stále žiarivo červeno-oranžové. Tri týždne som chodila s vlasmi v cope!!! Dala som Prodigy ešte jednu šancu, kúpila som si tmavší odtieň, ale okrem toho, že mi vlasy nezostali červené sa história presne zopakovala. A k tomu, že je to jediná farba, ktorá ošetruje vlasy, či čo, viem povedať len toľko, že po rokoch farbenia som NIKDY ešte nemala tak rozštiepené, polámané a zničené vlasy ako po dvoch farbeniach od hentoho humusu. Loreal je dobrá značka, ale Prodigy už nikdy viac.

Adrianka

Ja som si kúpila Prodigy 6.6 veľmi intenzívne červená.
Mala som povodne červené vlasy a po nanesení farby
mám tmavohnedé, skoro až čierne. No des!!!
Vobec nie je dobrá, ani sa mi vonec nelesknú vlasy.
Takže neodporúčam!

petaa

Ja som si tuto farbu kupila pred tyzdnom.Opat som podlahla domacemu farbeniu....takze moja skusenost. Nic moc...reklama jak slak a farba o nicom.Uz po tyzdnovom umyvani sa farba straca a je normalne prasiva...okrem toho mi ani farba poriadne nesadla podla obrazku....takze....NIE

henika5461

Cau
Vcera som si kupila prodigi loreal 415 ladova cokolada. Len dam si ju za dva tyzdne,neviem ci vydrzim,ale mam nedavno nafarb.vlasy.Potom dam vediet.lnak mam tmave vlasy aj dost sedin.tak uvidime.